0.0
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (3)
  • oylar (0)
  • medya (1)

3. serinin holographic ruju sınırlı sayıda türkiyede satılıyordu kışın. Unicorn koleksiyonu diye geçiyordu. bayıla bayıla sürüyorum. garip bakışlar altında ..

23 haziran 16:31

2. Serinin loose aydınlatıcısı olan moon tears aydınlatıcıyı kullanıyorum,gratislerde 39.90a bulunabilir. Kabından bakınca oldukça simli ve parlak görünüyor. Swatchladığınızda da tamamen simden oluşuyor gibi görünse de yüzünüze bir fırçayla uyguladığınızda ayna efekti veriyor, simleri gün içerisinde yüze dağılmıyor. Ancak oldukça iddialı bir aydınlatıcı. Arkadaşınız aydınlatıcınızdan yansımasına bakarak makyajını tazeleyebilir, o kadar parlak. 8 gramlık bir ürün, pigmentli.

16 haziran 17:36

1. Wet'n Wild'in Amerika'da piyasaya yeni sürdüğü koleksiyon. Holografik gothic temalı bir koleksiyon yapmışlar, aydınlatıcıları inanılmaz gözüküyor ve 3 farklı türde aydınlatıcı var (stick, pudra ve pressed pudra olarak), renkleri benim gibi mor/pembe holografik aydınlatıcı seven herkesi cezbedecek muhtemelen. Mermaid koleksiyonunda olduğu gibi likit far ve metalik mat rujlar var bir de renkli eyelinerlar mevcut.

Gelsin muhtemelen dayanamayıp bütün koleksiyonu alıcam hepsi inanılmaz gözüküyor ya :)

Merak edenler için (link: https://www.wetnwildbeauty.com/limited-editions/spring.html orijinal sitesinden link) veriyorum bakabilirsiniz.

Gelsin bir an önce, hiç aydınlatıcıya ruja falan ihtiyacım yoktu bu ara ama şu an bunların hepsine ihtiyacım var ahahah.

ilgili medya:
1
22 şubat 00:04 22 şubat 00:25