yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  3.5
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (13)
  • oylar (6)
  • medya (1)

  1. makyaj çantamı kayettiğim için gratis indiriminde ihtiyaçtan allık fırçasını daha sonra da kontür fırçasını aldığım hem uygun fiyatlı hem de işimi gören tatlı tasarımlı ve çok yumuşak fırçalar.

  bas bas cruelty-free olduğunu her yerde bağıran wet'n wild hep ilk tercih ettiğim kozmetik markalarındandır zaten. hayvanlar üzerinde test edilmeyip, fırçalarında da hayvan kılları kullanmıyorlar.

  (link: http://www.wetnwildbeauty.com/vegan-products.html#sm.001ni40ih119qe2yz5u18s4fzjkme vegan ürünlerine buradan bakabilirsiniz)

  19 ekim 2017 12:42

  2. uugun fiyatlı sevimli ama maalesef başarısız fırçalar. ürünü parça parça almıyor vehomojen yaymıyor. halbuki ne umutluydum. ecotoolsla devam.

  19 ekim 2017 15:21

  3. Aydınlatıcı fırçasını ne ümitlerle almıştım, istediğim sonucu kesinlikle alamadım. fırça çok ince olduğu için aydınlatıcıyı ince bir çizgi halinde uyguluyor. ee normal olarak homojen bir dağılım söz konusu olmuyor. bir de ben aydınlatıcıyı genelde karıştırma fırçasının ucuna az miktarda alarak uyguladığım için wet n wild aydınlatıcı fırça benim için tamamiyle hayal kırıklığı oldu. eklipsin aydınlatıcı fırçasının aynısı bu arada.

  aydınlatıcı fırçası hariç serinin geri kalanını beğendim. bence yine aman aman yumuşak değil fırçalar fakat alttaki ürünü yerinden oynatacak kadar da sert değil.

  bir inceleme videosu izlemiştim, link bırakacağım. izlerseniz aydınlatıcı fırçası hakkında ne demek isteyeceğimi anlayacaksınız. onun haricinde videodaki diğer fırçalar hakkındaki görüşlere çok katılmıyorum. yine de farklı bir bakış açısı.

  (link: https://www.youtube.com/watch?v=WjyvWr-JVqg beauty ın melody 'nin inceleme videosu)

  19 ekim 2017 15:29 19 ekim 2017 15:37


  4. indirimde hezeyanla aydinlatici ve kontur fircasini almis bulundum. Aydinlatici fircasi benim icin tam bir hayal kirikligi oldu, cupid’s bow disinda bir yere aydinlatici suremiyorum bu fircayla. Eklips’in aydinlatici fircasi bence daha iyi. Kontur fircasi da ortalama, ama zaten yuz fircasi ne kadar kotu olabilir ki, diyerek konuyu noktalayayim.

  20 ekim 2017 00:18

  5. Pudra fırçası var bende de. Fırçanın kılları gayet yumuşak ve yıkayınca da  dökülmüyor. Bb krem veya fondötenin üstüne sabitlesin diye transparan pudra geçiyorum bunu da bahsettiğimiz pudra fırçasıyla yapıyorum gayet iyi alıyor fırçaya. Memnunum şimdilik. 

  20 ekim 2017 01:08 25 şubat 2018 11:07

  6. Sadece açılı eyeliner fırçasını kullandım ve memnun kaldım. Tabii dayanıklı çıkmadı 1-1,5 ay kullanabildim ama fiyatına göre bu kusur gözardı edilebilir.

  20 ekim 2017 03:08

  7. Kağıt gibi incecik ve aşırı plastik hissi uyandıran aydınlatıcı fırçasını kullandım. Epeyde şans verdim inatla ben ne anlarım dedim kendime. Akabinde tövbeyi bastım. Ya yurt dışı youtuberlarına iyi para veriyorlar reklam için ya da bize gelenler gerçekten kötü. 

  20 ekim 2017 18:03 20 ekim 2017 18:16


  8. Pudra fırçası; pudra amaçlı hiç kullanmadım. Daha çok bronz görünüm için geniş bir şekilde bronzerımı sürmek için ve geniş allık uygulamalarında kullanıyorum. Vazgeçilmezim oldu. Yumuşacık bir kaç kez yıkamama rağmen ne şekli bozuldu ne de dökülme oldu.

  Eyeliner fırçası; kesinlikle çok başarılı.

  Allık fırçası; başlarda aldığıma pişman olmuştum. Bir türlü açısını ayarlayıp kullanamıyordum ama ayarlayınca eh işte fena değil. Yine yıkamama rağmen şekli bozulmadı fakat bir kaç dökülme yaşadım. Yine yumuşacık ama olmasada olur. Ürünü homojen bir şekilde dağıtamıyorsunuz.

  Edit: kendimi düzeltme gereği duydum. Kontür fırçası olarak geçiyor. Fakat bu amaçla hiçbir şekilde verim alamadığım için benim gözümde direk allık fırçalığına yöneldi. Bunu yazarkende bir aydınlatıcı için denemeye karar verdim ozaman yine editlerim.

  Fan fırça; çoğu kişi beğenmemiş ama toz aydınlatıcı kullanacaksam elim tek buna gidiyor. Ürünü homojen bir şekilde dağıtıyor.

  12 mayıs 2018 22:02 12 mayıs 2018 22:19

  9. 3lü far paletiyle beraber bir karıştırma fırçası satılıyordu. İkisi çok uygun fiyata denk geldiği için almıştım. O fırça benim kullandığım tek far fırçası şuan. Güzel kaliteli bir fırça bence. Her işime yarıyor. Bugüne kadar 3 defa yıkadım ve herhangi bir bozulma olmadı yapısında. İndirim döneminde bir şans verilebileceğini düşünüyorum. Uygun bir fiyatta denk gelirsem bir tane daha alabilirim belki. ancak karıştırma fırçası olanı dışında başka bir fırçasını kullanmadım. Çok emek gerektirmeyen 2 tane renkten oluşan basit göz makyajım için yeterli oluyor.

  13 mayıs 2018 01:26 13 mayıs 2018 01:29

  4

  10. oldukça yumuşak ve kullanışlı özellikle highlighter fırçasını çok seviyorum 

  23 temmuz 2018 10:56