4.0
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (66)
  • oylar (9)
  • medya (3)
3

66. Gül kurusu + kahveli pembe gibi dururken dudakta net bir pembe olan (malesef) serinin diğer rujları gibi pigmentasyonu kuvvetli, tek katta rengini veren ruj.

Renk beni hayal kırıklığına uğrattı biraz ama pıt pıt sürülerek daha doğal bir görüntüyle değerlendirilebilir elbette. 

14 haziran 04:31

65. Dolce Vita muadili diye aldığım, ama bir süre sonra dudakta cart pembeye dönüşen ruj. İlk sürdüğümde rengi güzel bir nude gibi, hani Gül kurusuna yakın duruyor. Ama sonra cafcaflı bir pembeye evriliyor ve gerçekten dişleri sarı gösteriyor.

Diğer denediğim wet n wild rujlarına kıyasla sürümü kolay değil, daha pastel boya misali bir yapısı var. Ama daha az bulaşıcı ve bir tık daha kalıcı gibi geldi. Spiked with rum’la Karıştırıp sürmeyi düşünüyorum.

13 haziran 13:34

64. Günlük dudak rengi ruj aramalarımın sonu olmuştur. Çok çok kalıcı diyemem ama rengi yüzüme çok yakışıyor. Ayrıca dudaklarımı hafifçe büyüterek kullanıyorum. f/p olarak oldukça başarılı.

3 mayıs 17:42


63. Görsellerdeki gibi duracağın umarak almıştım ama bende neon pembe durdu. Koyu buğday-esmer tenlilerde güzel durmuyor diyorum ben, çöpe attım. Bu arada bu serideki rujların tadını çok kötü buluyorum güzel dursa da süremezdim muhtemelen. Pastel boya gibi kıvamı da

10 şubat 18:19 18 şubat 01:17

62. benim için tam bir mlbb ruju. ten rengine yakın bir pembe. tenimle saçımla öyle bütünleşti ki dudaklarımın asıl rengi böyle olmalıymış diyorum. yapısı da oldukça iyi diğer wnw rujlarına göre. kurutmuyor, kalıcılığı da eh işte.

4 ocak 19:53

61. Yahu sen ne güzel renksin öyle! Tek başına sürünce ayrı güzel, hafifçe pıt pıt sürünce ayrı doğal, (bkz: mac kinda sexy ruj) ile karıştırınca apayrı güzel olan, günlük makyajın kurtarıcısı fıstık . En yakın arkadaşım bende deneyince bayıldı, en kısa zamanda ona da alıp sürpriz yapacağım :) Hiçbir şey sürmeyip dudaklarımı bununla renklendirince bile daha canlı görünüyorum . Çok seviyorum .

16 eylül 2017 00:28

60. sürümü bana çok zor gelen dudaklarımı felaket kurutan mehr muadili diye aldığım ama bence alakası bile olmayan ruj. Lip balm üzerine sürünce de parça parça duruyor. Hiç dışarda süremedim öyle çekmecede duruyor maalesef.

7 temmuz 2017 00:06 10 şubat 20:58


59. Aynı serinin birçok ruju gibi severek kullandığım bir ton :)) ilkbahar ve yaz aylarına çok yakışacak bir renk.

4 haziran 2017 14:20

58. Bahara çok yakışan, özellikle kumralların seveceği bir ruj.

4 haziran 2017 00:57

57. Tenim beyazdan birazcık koyu ve sıcak alt tonlu. Kendime en yakistirdigim renk oldu. Rose bud ve in the flesh son zamanlardaki en favori rujlarim. Rose bud daha pembe dururken bu mor leylak hafif seftalimsi karışımı gibi duruyor bende. Aslında kendi dudak rengimin 1 ton koyusu diyebilirim. Herkeste farklı durduguysa kesin, çünkü tenimden bir ton açık bb krem varken bile rengi çok daha pembemsi duruyor bu rujun. Ben de paketlerinden çok sikayetciyim. Kökünden kırılıyor ruj. Yapısı kalıcılığı harika ama o öyle kapları olmasa çok daha güzel olur.

3 haziran 2017 08:47