3.7
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (207)
  • oylar (27)
  • medya (8)
5

207. Çok kalıcı bi ruj. renkleri de çok hoş. ben lip balm sürdükten sonra sürüyorum çok hoş oluyo.

10 ağustos 17:37

206. Yapısı ilk sürüldüğü an mat gibi hissettirse de dudakta on dakika içinde kremsileşen bir rujdur. Kalıcılığını beğenmiyorum ama renkler gerçekten güzel.

Ben 8 liraya bare it all rengini almıştım ve bu fiyata güzel bir ürün olduğunu düşünüyorum. Diğer süslülerin de dediği gibi ambalajı biraz sıkıntılı, kolayca açılabiliyor. Çantaya atarken dikkatli olmakta fayda var.

30 temmuz 14:12

205. renk skalası mükemmel fakat yapısı ve ambalajı aşırı dandik olan ruj serisi. ben bare it all rengini almıştım. videolarda, fotoğraflarda incelediğim kadarıyla herkeste kahverengi alt tonlu duran bir rujdu. tam aradığım renkti yani. fakat benim dudaklarımda resmen pespembe durdu. çok hayal kırıklığına uğradım. açık buğday tenliyim. dudaklarım da normal pembeliktedir. bana yakın ten ve dudak renginde insanlarda duruşuna baktığımda bariz kahverengi duruyordu. bayağı üzüldüm. yapısına gelecek olursak o kadar kötü ki. ben sırf renkleri için alıyorum. sürümü çok zor çünkü sert. bir de yapış yapış. dudağı rahatsız ediyor. yokmuş gibi bir his vermiyor. ağırlık yapıyor. sanki dudak hava almıyormuş gibi. kalın bir katman sürülüyor zaten. o yüzden ben mecburen pıt pıt değdirerek sürüyorum. onun dışında çantamda ambalajının açılması gibi sorunlar yaşamadım ama ambalajı gerçekten kötü. ruj içeride değil, dışarıda kalıyor. dolayısıyla kapağını kapatırken ruj kapağa değiyor. hem hasar alıyor hem de kapak kirleniyor. yavaşca kenarlara değdirmeden kapatmak gerekiyor. ama onunla kim uğraşır bilemiyorum. en son 16 17 tl gibi bir fiyatı vardı. indirimden 8 buçuğa almıştım. herkesin zevkine göre bir renk mevcut serinin içinde. çoğu kişiye hitap eden tonlar. yapısına katlanırım diyorsanız bakmanızı tavsiye ederim. kalıcılığından bahsetmeyi unutmuşum. gün içerisinde asla çıkmadı dudaklarımdan. ben kuruluktan rahatsız olduğum için dudaklarımı çok fazla yalayan biriyim. o kadar dudaklarımı emdim gene de çıkmadı. ama yemek yerken hem çabuk çıkıyor hem de çok rahatsız ediyor.

24 temmuz 19:15


204. uygun fiyatlı bir ruj, özellikle indirimlerde bir kahve parasına almak mümkün. buna rağmen ucuz değil asla. yani renkleri ucuz veya kötü durmuyor. kurların da artmasıyla avrupa, amerikan rujların fiyatı aldı başını gitti. indirimde denk gelemezsiniz balm'a falan, benzer tonlarını bu seride bulabilirsiniz.

ben in the flesh rengini günlük hayatta kullanıyorum, çok tatlı bir renk bırakıyor. yukarıda çantada açılmasından falan bahsetmişler, bende öyle bir sorun olmadı çünkü makyaj çantamda taşıyorum. o konuda bir yorum yapamayacağım.

24 temmuz 11:55

5

203. Mocha-licious rengine sahip olduğum ruj serisi. Bence gerçekten fiyatına göre performansı çok iyi olan bir seri. Elbette yüksek fiyatlı ürünlerle karşılaştırmak doğru olmaz ama bence başarılı. Çok güzel renkleri var (gizlinot: Sand storm, bare it all, spiked with rum gibi). Eğer cesur renkler isteyip günlük olarak kullanamam arada sırada kullanırım o kadar para da vermek istemiyorum derseniz vamp it up adlı rengine bakabilirsiniz. Yapısı biraz kuru elbette mat olduğu için, ama sürmeden önce nemlendirirseniz çizgilere çok dolma yapmıyor. Tek eksi yönü ambalajı. Herkes çantada açıldığından bahsediyor ama ben onlarca kez çantamda taşıdım bir kez bile açılmadı o yüzden bu konuda olumsuz bir şey söylemeyeceğim. Sadece ruj ambalajın içine tam olarak oturmadığı, birazı dışarda kaldığı için açıp kaparken şeffaf kapağına bulaşma yapıyor. Biraz kullandıktan ve rujun fazlalığı gittikten sonra bu sorun da ortadan kalkıyor. Zaten benim için ambalajı önemli değil. İndirimde 6 7 liraya düşen bir rujun ambalajından harikalar beklenmemeli diye düşünüyorum.

24 temmuz 11:45

202. Ben de 3 rengi mevcut olan ruj markası. Evet uygun fiyatlı hele indirimlerde gerçekten çok daha uyguna geliyor bu nedenle de 3 rengini aldım ama maalesef 3 rujun da ambalajı kırıldı ki diğer rujlarımda böyle bir sorun yaşamıyorum, sürümleri sert olsa da bunu bir şekilde tolere ederim ama çantama atıp çıkamadığım, ambalajı kırıldığı için oraya buraya bulaşmış ve hijyen açısından sürekli temizleyerek kullanmak zorunda kaldığım bir ruja uygun fiyatlı da olsa daha fazla para veremeyeceğim.

24 temmuz 10:51

201. bendeki renkleri bare it all ve sugar plum fairy. ben performansından çok memnun kalmayanlardanım, evet uygun fiyatlı ama rahatlıkla kullanamayacağım bir ürün uygun fiyatlı olsa ne olur ki? herkesin şikayetçi olduğu gibi ben de ambalajının ergonomik olmamasından rahatsız oldum. kapağını lastikle bağlamam, mendile sarmam gibi uğraşlarıma rağmen ürünü benden çok çantalarım sürdü, onlarda da test ettiğim kadarıyla kalıcılıkları başarılı (gizlinot: swh) ürünü döndürürken bile anlaşılıyor malzemesinin kötü olduğu. şipşak döndürüp sürüp kapatayım durumu olmuyor. rujların yapısına gelince, yine sür/kapat kolaylığı sunmuyor, yapıları o kadar sert ki altından nemlendirici geçmeden sürümü yumuşatmak mümkün değil. ve ucunun küt olması sebebiyle özellikle koyu bir renk ruj sürerken ayrıca dikkat gerektiriyor. siz bu uğraşlara değer diyorsanız memnun kalabilirsiniz tabii ama ben makyajda pratiklikten yana olduğum için bittiklerinde bir daha almayı düşünmüyorum.

24 temmuz 09:44


200. çok basit bir ruj algısı veriyor belki paketlenme şeklindendir bilmiyorum ama sabit kullandığım tek bir rengi var. o da aldığımda mı kırıktı sonradan mı oldu bilmiyorum tadımı çok kaçırdı. tşk wnw.

24 temmuz 09:29

199. Bendeki renkler şu şekilde:

İn the flesh

Ravin' rasin

Cinnamon Spice

Bare it all

Kapakları katil eder insanı evet ama bir çözümüm var bunun için. Evde problem olmuyor zaten kırılan kapaklar, disarda çantanin içinde olan oluyor. Çözümüm şu: ruj çantasi/cüzdanı / kutusu adına her ne deniyorsa işte. Bi rujun sığabileceği büyükte, içinde minik aynası var kapağı çıtçıtlı ya da cırtcırtlı oluyor genelde. Ben Japon pazarında bulmuştum. İlgilenenler aliexpress e de bakabilirler.

Rujların performansı bence harika. Annem de severek kullanıyor. Tek sorun kapak, ona da kendimce bulduğum çözümü yukarıda belirttim zaten.

23 temmuz 16:44

3

198. Paketlemesi çok çok kötü. Kapağı kırılıyor hemen , çantaya atılacak bir ürün kesinlikle değil. Kapağı ikide bir çıkıyor. Rujun yapısı güzel. Başka paketlemeye geçilirse daha çok kişi tercih eder. Umarım bir an önce başka paketlemeye geçilir

23 temmuz 16:09