3.9
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (174)
  • oylar (15)
  • medya (8)

174. Spiked with rum rengine sahibim. Çok güzel bir renk kiremit kırmızısı gibi. Ama zor sürülüyor ben sürmeden önce birazcık dudaklarımı nemlendiriyorum daha kolay sürülüyor. Kalıcılığı da fena değil bence. 

6 haziran 19:45

3

173. Başarılı bulamadığım seri.

Bende iki rengi vardı. İki renk de tebeşir gibi sürülmüyordu. Sürümü zaten zorken üstüne bir de ucunu küt yapmaları işi daha da zorlaştırıyordu.

İlla seveni vardır ama ben memnun kalmadım.

24 mayıs 22:39

172. bende red velvet, spiked with rum, bare it all ve şimdi adını hatırlayamadığım birkaç rengi bulunan rujdur. kapağının çıkabilmesi nedeniyle çantanızın içini boyayabilir. ama renkleri, kalıcılığı çok güzeldir. yalnız içinde alüminyum olduğunu fark ettim geçen gün. "her türlü öleceğiz" deyip kullanmaya devam etme kararı aldım. hayırlısı.

13 mayıs 21:11


171. En sevdiğim mat yapıdaki rujum. Bendeki rengi spiked with rum. Gün boyu kalıcı. Birşey yiyip içtiğinizde tazelemeniz gerekiyor. Dudakları kurutmuyor. Rengi de efsane. Tek eksisi ambalajı. Plastik kasasından ruj düştü düşecek gibi. Panikliyorum kullanırken. Sanırım tüm wet'n wild ruj ambalajları böyle. Ama alın aldırın efendim. İndirimdeyken 10lira gibi bir fiyatı var.

11 mayıs 22:56

170. Yapıları renkten renge çok değişiyor fakat çoğu pastel boya sertliğinde. Dudaklarımı o kadar kurutuyor ki ne zaman sürsem istemsizce dudaklarımı yoluyorum.Kalıcılıkları iyi. Sabah sürdüğüm ruj yağlı bir şey yemedigim sürece akşama kadar kalıyor. Ambalajlar gerçekten kötü. Çantanıza atarsanız elinizi attığınızda kapaksız bulma ihtimaliniz çok yüksek.Evet çok uygun fiyatlı, renk çeşitliliği çok fazla fakat sürmekten keyif alamıyorum.

10 nisan 20:24

169. Renkleri muhteşem olup yapıları birbirinden çokça farklı olan rujlardır. Ben de olan renklerinden think pink baya baya yağlı yapıda (gizlinot: Parlak değil yağ gibi kayıyor bende ki) iken just peachy bir o kadar mat yapıda(gizlinot: Sürümde zorlanıyorum ruby woo bu kadar değil örneğin). Kapakları o kadar çıkmaya müsait ki çantaya atmak büyük risk sırf bu yüzden ruj kutusu aratıyor bana. Çünkü renklerden vazgeçemiyorum.

10 nisan 20:13

168. Ablamla farkında olmadan farklı zamanlarda 2 tane in te flesh renginden satın aldığımız ruj. 2 rujun rengi ve yapısı farklı. Söyleyeceklerim bu kadar.

5 nisan 16:37


167. Bende 1 tane rengi var o da E902C "Bare it all" isimli ruju. Gratise sırg bu ruju almak için gitmiştim. Aldım çıktım eve gidince denedim. Ben beğenmedim çünkü; hem en ufak bi yere dudağınız değsin ruj gidiyo yani çokçabik bulaşıyor. Neyse dedim günlük olarak kullanırım falan hafif yere düştü kapağı kırılmış. Yani değmez. Bunu almak yerine bana göre dudak kalemi daha mantıklı.

2 nisan 15:09

166. renklerini ve yapısını ne kadar sevsem de kapaklarının kısa sürede çatlaması ve rujumun makyaj çantamı boyaması sebebiyle artık sadece evden çıkarken sürdüğüm rujdur. gratis indirimlerinde çok uygun fiyata gelse de bir daha alacağımı sanmıyorum 

2 nisan 10:59

165. bende 4 rengi var, sand storm, bare it all, in the flesh, spiked with rum. hepsini çok beğenerek kullanıyorum hem yapılarını hem kalıcılığını çok seviyorum. fiyat performans açısından bence efsaneler. sadece en büyük sıkıntısı ambalajları kaç kere kapağı açıldı/kırıldı ve çantama bulaştı. yine de birkaç renk daha var aklımda olan denemek istediklerim. likit mat rujları bıraktığım için elim hep bunlara gidiyor.

2 nisan 06:12