3.6
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (230)
  • oylar ()
  • medya (10)

230. çok çok sevdiğim rujlar.

sandstrom ve mochalicous all time favorite benim için resmen,her makyajla,her kombinle çok güzel uyuyorlar.

yapılarını seviyorum ben,lipbalm sürmeden sürünce evet homojen dağılmıyor ama bu rujlar zaten mat yapıda.

renkleri çok güzel çeşit çeşit.uygun fiyatlı ve f/p olarak bence yüksek dereceli bir ürün.ama en büyük eksisi kesinlikle ambalaj.dayanıklı değil,kapaklar hemen bozuluyor,ruj çantayı boyuyor.bu yüzden ambalaj da değişirse 10/10 veririm ben.

12 eylül 22:21

229. Bare it all ve never nude renklerine sahibim.

Bare it all un yapısı ve rengi muhteşem.

Never nude un yapısı biraz yağlı gibi(gizlinot: Yeni çıktığı için yapısını da değişmişler sanırım), yine de bu renge de bayılıyorum. Peçeteyle matlaştırıyorum.

Çoğu kişi eski yapılarını değil de yeni yapılarını sevse de bence kesinlikle eski yapısı daha iyiydi bu rujların.

Bence uygun fiyatlı parasına değecek ürünler.

12 eylül 21:25 12 eylül 21:27

228. Evet rujların renkleri çok güzel keza fiyatları da öyle ama kapakları hemen kırılıyor. Ruju çantaya atıyorum bakıyorum kapak düşmüş çantanın içi boya olmuş. Kapakların acil değiştirilmesi lazım.

12 eylül 15:34


227. ruj değil de crayon olarak piyasaya sürülmesi daha iyi olabilirdi. renkleri güzel olmasına rağmen dokusu kötü. kurutuyor. mum boyadan farksız. aldığıma pişmanım.

12 eylül 15:01

226. kapağı olmasa güzel ruj aslında.

12 eylül 14:52

225. Sand storm rengi benim bebeğim. Renkleri ne kadar cazibeli olsada yapı bakımından aynı şeyi söylemek mümkün değil. Tüm olarak değil pıt pıt sürüp dağıtmak daha iyi gibi.

12 eylül 10:35

224. kapağını deli etmek için yapmışlar.başka bi sebep bulamıyorum. renge göre yapısı değişiyor.kabı çantada açılabiliyor falan. amaan hiç bulaşmayın. gerek yok.onun yerine golden rose velvet matte, note mattemoıst alın biraz ekleyip.inanın daha karlı

12 eylül 00:22


223. indirimdeyken "ne kadar hoş renkleri varmış" diyerekten aldığım sonradan beni pişman eden rujdur. bir kere dokusu benim için pastel boyadan farksız, dudağa sürülmüyor. dudağı cok nemlendirerek bir tık kolaylaşabilir kullanımı. bendeki just peachy rengi. renk çok çok açık bir renk benim için. sürünce bildiğin arap bacı oluyorum.

11 eylül 22:48

222. Açılan kapağına önlem olarak çantanıza ya da makyaj kutunuza atarken bir yaprak kağıt havluya sarabilirsiniz. İkinci bir alternatif olarak da avuç içine sığan küçük bozuk para cüzdanlarında saklayabilirsiniz çantanızda taşırken. Rujun kendisi başarılı, fiyatı da piyasanın en iyisiyken sırf ambalajı için bundan daha iyi olmayan rujlara dünya kadar fark ödemek şu ekonomik dönemde benim yapabileceğim bir şey değil. Bu şekilde de muhafaza ettiğim için hiçbir kaza yaşamadım şimdiye kadar, bir şans verebilirsiniz bence.

11 eylül 14:32

221. Makyaja ilk başladığımda kölesi olduğum ruj. Çoğu vegan, harika. Hele bir rengi var ki her makyaja gidiyor. Bare it all. Kesinlikle alınmalı. 

9 eylül 00:04