yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  3.5
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (254)
  • oylar (82)
  • medya (12)

  254. Sand storm ve in the flesh renklerine sahibim.

  Sand stormun rengi çok iyi. Bakır-kahve makyajlarımda genelde bu ruju kullanıyorum. Buğday tenliyim.Kızıllık barındıran kahve rengi bir duruşu var bende. Beyaz tenli bir arkadaşımda daha kızıl-turuncu rengi daha baskın bir duruşa sahip. Ten rengine göre rujların duruşu değişiyor bence. In the fleshi bir arkadaşımda görüp almıştım, arkadaşımda gül kurusu renginde dururken bende daha koyu kaldı. Onun dışında yapıları biraz kuru, kalıcılıkları idare eder.

  19 eylül 19:28

  4

  253. renkleri çok güzel olan ancak kalıcılığını beğenmediğim ruj. ambalajları da maalesef hiç kaliteli değil. ruj, bir kez yere düşünce hemen kırıldı ve kapağa bulaşma yapıyor.

  19 eylül 14:49

  4

  252. in the flesh ve cinnamon spice renklerine sahip olduğum ruj. yapısı ve duruşu çok güzel, sürmesi kolay. rengi çabuk gitmiyor dudaktan. ama biraz fazla bulaşıcı ve ambalajları burada yazıldığı üzere aşırı dandik. dolayısıyla çantaya atıp çıkmak gibi bir hatada bulunmayın :( ama birkaç rengini daha almayı düşünüyorum çünkü fiyatına göre kalitesi oldukça yüksek.

  19 eylül 11:16

  1

  251. yılllarrr önce just peachy rengini almıştım, hangi kafayla bu rengi almışım valla bilmiyorum halbuki çok çok daha güzel görünen renkleri var. googleda gördüğüm efektli fotoğraflara aldandım herhalde çünkü kendi ten rengime daha az yakışan başka bir ruj bulmam mümkün değil. korkunç ötesi duruyor, rujun yapısı kötü bir kere. dalga dalga,opak olmayan,üstüne bir kat daha geçmeye çalıştığınızda alttaki ruju çizgilendiren garip bi yapısı var (en azından bendeki renginin) fakat üstte de dediğim gibi asıl darbe benim dudaklarımdaki rengi oldu yani aynı anda nasıl hem bu kadar cart hem bu kadar soluk ve ölü gibi durdu anlayabilmiş değilim. yüzümü yeşil göstermişti bildiğiniz o kadar kötüydü. verdiğim para boşa gitmesin bari diyip allık olarak kullanmaya çalıştığımı hatırlıyorum ama o da başarısız olmuştu sanırım. gerçekten güzel renkleri var onlar denenebilir ama a4 kağıdıyla aynı beyazlıkta olmadığınız sürece just peachy renginden uzak durun bence. 

  18 eylül 22:23

  3

  250. rujların kedilerini beğeniyorum hakikaten. fiyat- performans bakımından çok iyiler. ama bu ambajlar nedne bu kadar dandik? allah aşkına kırılmayan ya da düşmeyen, kapanan bir kapak yapmak bu kadar zor olmamalı. şu güzel rujlara düzgün bir ambaj yapın artık, sağın solun boyanmasından kal geldi.

  18 eylül 16:24

  3

  249. Bende spiked the rum rengi var.Ben bu rujlarla çok geç tanıştım.Bir ürünün asla aynı anda birkaç rengini almam,bir tane alıp kullanır,beğenirsem diğer renklerini değerlendiririm.Kapağının açılıp bulaştığı çok söylendiği için ürünü ilk açtığınızda rujın bir kısmı tamamen korumasız oluyor,ben o süreçte kapağın etrafını yara bandı ile yapıstırdım ve açıp kapatırken azami dikkat gösterdim.Bulaşma,kırılma vs olmadı.Yapısı tebeşir gibi degil(en azından benim aldığım rujun değil,renkten renge farklılık gösteriyormus sanırım),sürümü rahat ama bildiğiniz kimyasal kokuyor,koku bana güven vermemekle beraber altını çevirip bakınca çin malı olduğunu gördüm.Direk vücudumun derisinin en ince ve emiliminin fazla olduğu yere de çin malı kozmetik sürmek istemem.Rengine bayılsam da kullanmadıgım bir ürün oldu

  18 eylül 15:31

  2

  248. bendede iki rengi vardı. yapısı bana aşırı kuru geliyordu ve ambalajı cidden çok kötü. o ruj sürekli kapağa çarpıyor. hem ürün ziyan oluyor hem kapak kirleniyor. sürekli kapağının kendi kendine açılıp makyaj çantamı rezil etmesinden usanıp en sonunda yakınımda birine verdim gitti. hani onları alacağıma gidip golden rose mat rujlarından bir kaç tane alsam daha iyiymiş.

  18 eylül 14:41

  5

  247. bende de bare it all ve cinnamon spice vardı. vardı diyorum çünkü hem fiyatlarına hem de renk ve yapılarına rağmen hiç pratik ürünler değiller. çantada açılıveriyorlar, her yer rezil oluyor. bi iki kere başıma geldi dayanamadım attım.

  18 eylül 14:07

  4

  246. Mac mehr muadili olan in the flesh, mac kinda sexy muadili olan bare it all ve rose bud renklerini aldım. Muadil olup olmadığı konusunda bir yorum yapamayacağım ama 3 renkten de çok memnunum. İn the flesh tok gül kurusuna çalan bir pembe asla barbie pembesi değil. Ben stain gibi uyguladığım İçin dudağımın kendi rengi gibi doğal duruyor. Rose bud biraz daha neon ama renkleri yakın. Bare it all ise mükemmel bir nude ruj kahveliği turunculuğu şeftaliliği çok ayarında. Yalnız koyu tenliyseniz sizde çok açık kalabilir beyaz tene daha iyi oturan bir ruj. Yapıları mat ama kremsi yani sürerken zorlamıyor.duruşları da kupkuru mat değil kadife gibi o yüzden bardağa bulaşır. Kalıcılıkları da güzel 5 saate kadar biraz açılarak dayanıyor. Ambalaj konusu maalesef fail. Bendekilerin kapakları hep kırıldı dikkatli olmak lazım çantayı boyayabilir. Beğendiğiniz rengi varsa şans verebilirsiniz pişman olmazsınız fiyatı da hala uygun umarım artmaz 

  18 eylül 13:36

  5

  245. bare it all ve mochalicious renklerini severek kullanıyorum. bare it all hem gündüz hem gece, yaz kış demeden kullanılabilecek çok uyumlu bir renk. mochalicious ise biraz daha geceye ve kışa yakışan koyu bir renk ben fazla bastırmadan dudağımda daha hafif duracak şekilde kullanmayı seviyorum bence öyle dudak bir tık daha dolgun görünüyor, kalıp gibi ruj görüntüsü pek hoşuma gitmiyor özellikle mat rujlarda.

  yapılarından gayet memnunum, fiyatına göre çok iyi bir performans sergiliyor. kalıcıkları gayet iyi. bazı insanlar dudaklarını aşırı kuruttuğunu söylemiş bende öyle bir etki olmadı ancak ben mutlaka ruj sürmeden önce dudaklarımı ölü deriden arındırıp bir balm sürerim. bu yüzden neredeyse tüm mat rujlarla (loreal likit rujları hariç) aram iyidir.

  bittikçe tekrar tekrar alacağım rengi ise bare it all.

  11 eylül 13:58