yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  3.4
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (259)
  • oylar (92)
  • medya (12)

  259. Bu seride gerçekten çok sevdiğim, günlük kullanıma çok uygun rujlar var. Özellikle sand storm ve spiked with rum'u severek kullanıyorum. Ancak kapakları kısa bi süre sonra kırılıyo veya kırılmasa bile çantada açılıp çantanızı boyayabiliyor. Onun haricinde kalıcılıkları ortalama, pigmentasyonları da iyi durumda. İndirim zamanları alınabilir. 

  7 şubat 20:20

  258. Bu rujların sand storm rengine bayılıyorum. Her ten rengine yakıştığı gibi benim gibi esmerlerin çok memnun kalacağı şeftalimsi kahverengi bir tona sahip. Spiked with Rum da bir o kadar efsane bir rengi bu serinin. Rengini iyi veriyor, kalıcılığı başarılı, dudak kurutabiliyor ancak lip balm ile bu sorun çözülebilir. Bence tek sorun ambalajlarının dayanıklı olmaması umarım en kısa sürede bu duruma bir çözüm bulurlar. Kısacası bu kadar uygun fiyata kesinlikle alırken tereddüt etmeyin.

  31 ocak 10:03

  4

  257. kapağının kırılması ya da çantada kendiliğinden çıkması sorununu sıkça yaşamış olsam da kullandığım en güzel yapıya sahip rujlara sahip serilerden biri. bazı renklerini dudağa sürdüğünüzde yemek yeseniz dahi silinmiyor. benimkilerde öyle bir sorun olmadı en azından. sürümü kolay ve dudağa tutunuşu güzel. kıvam olarak da dudakta ruj olduğunu anlıyorsunuz ancak bu benim için sorun değil. benim sevdiğim ve 4-5 farklı rengine sahip olduğum ruj serisidir kendisi.

  9 ekim 2019 18:52


  3

  256. Kalın bir yapısı var bu rujların ama yine de kolay sürülüyor. Silindiğinde üstünden geçildiği zaman pürüz bırakabiliyor. Kalıcılığı pek yok, bir şey içildiğinde dudağın ortalarından siliniyor. Ambalajları kalitesiz. Kırılıyorlar, kırılmasa bile kapakları tam kapanmıyor bir süre sonra. Birçok kez makyaj çantamın içini boyadılar. Bende sand storm rengi mevcut. Rengi günlük kullanıma uygun.

  ilgili medya:
  1
  9 ekim 2019 18:21 9 ekim 2019 18:51

  4

  255. Gratiste incelerken bare it all renginin testerı yoktu, bu nedenle ambalajlı olanlardan birini inceliyordum dışardan renginin nasıl göründüğüne bakıp başka renklerle kiyasliyordum. Yanlışlıkla elimden düşürmemle ambalajlı olmasına rağmen rujun kapağı açıldı... ambalajı yırtılıp...

  Ambalajsız halinin kendi durduğu yerde açılmasına sasirmam bu nedenle.

  Fakat renkleri cidden güzel duruyor, ben 'in the flesh ve bare it all renklerini aldim in the flesh zevkime gore cok pembe ve bare it all da biraz açık durdu fakat zaten ikisini de başka ruj-dudak kalemleriyle kullanmayı düşünüyordum çok sorun ermedim :)

  9 ekim 2019 12:04

  3

  254. indirimde fiyatları çok uyguna geliyor. üç rengini aldım. spiked with rum, sand storm ve sugar plum fairy. renkleri harika. kalıcılığı da güzel. lip balm sürmeden uygulayınca tebeşir sürmüşüm gibi hissediyorum. ambalaj konusunda diğer süslülere katılıyorum. ek olarak ruju kapatmaya çalışırken sağa sola değiyor cam kısım batıyor baya rahtsız ediyor bu durum beni. kirli bir görüntü oluyor. çantama hayatta direk atmam, mutlaka bi cebe göze koyarım. her yeri boyamasını istemiyorum.

  8 ekim 2019 22:42

  253. ambalaj konusunda sınıfta kalan bir seri ama uygun fiyatlı rujlar arasında en sevdiklerimden. renk skalası gayet iyi. bare it all ve sand storm renklerini kullanıyorum, ikisi de gündüz/gece tercih edilebilecek renkler. rujların yapısı kuru. kalıcılığı da orta seviyede. ah şu 2 güne kırılan ambalajı olmasa...

  20 eylül 2019 01:50 20 eylül 2019 20:06


  252. Sand storm ve in the flesh renklerine sahibim.

  Sand stormun rengi çok iyi. Bakır-kahve makyajlarımda genelde bu ruju kullanıyorum. Buğday tenliyim.Kızıllık barındıran kahve rengi bir duruşu var bende. Beyaz tenli bir arkadaşımda daha kızıl-turuncu rengi daha baskın bir duruşa sahip. Ten rengine göre rujların duruşu değişiyor bence. In the fleshi bir arkadaşımda görüp almıştım, arkadaşımda gül kurusu renginde dururken bende daha koyu kaldı. Onun dışında yapıları biraz kuru, kalıcılıkları idare eder.

  19 eylül 2019 19:28

  4

  251. renkleri çok güzel olan ancak kalıcılığını beğenmediğim ruj. ambalajları da maalesef hiç kaliteli değil. ruj, bir kez yere düşünce hemen kırıldı ve kapağa bulaşma yapıyor.

  19 eylül 2019 14:49

  4

  250. in the flesh ve cinnamon spice renklerine sahip olduğum ruj. yapısı ve duruşu çok güzel, sürmesi kolay. rengi çabuk gitmiyor dudaktan. ama biraz fazla bulaşıcı ve ambalajları burada yazıldığı üzere aşırı dandik. dolayısıyla çantaya atıp çıkmak gibi bir hatada bulunmayın :( ama birkaç rengini daha almayı düşünüyorum çünkü fiyatına göre kalitesi oldukça yüksek.

  19 eylül 2019 11:16