yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  3.4
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (261)
  • oylar (90)
  • medya (12)
  4

  261. kapağının kırılması ya da çantada kendiliğinden çıkması sorununu sıkça yaşamış olsam da kullandığım en güzel yapıya sahip rujlara sahip serilerden biri. bazı renklerini dudağa sürdüğünüzde yemek yeseniz dahi silinmiyor. benimkilerde öyle bir sorun olmadı en azından. sürümü kolay ve dudağa tutunuşu güzel. kıvam olarak da dudakta ruj olduğunu anlıyorsunuz ancak bu benim için sorun değil. benim sevdiğim ve 4-5 farklı rengine sahip olduğum ruj serisidir kendisi.

  9 ekim 18:52

  3

  260. Kalın bir yapısı var bu rujların ama yine de kolay sürülüyor. Silindiğinde üstünden geçildiği zaman pürüz bırakabiliyor. Kalıcılığı pek yok, bir şey içildiğinde dudağın ortalarından siliniyor. Ambalajları kalitesiz. Kırılıyorlar, kırılmasa bile kapakları tam kapanmıyor bir süre sonra. Birçok kez makyaj çantamın içini boyadılar. Bende sand storm rengi mevcut. Rengi günlük kullanıma uygun.

  ilgili medya:
  1
  9 ekim 18:21 9 ekim 18:51

  4

  259. bir çok süslünün yakındığı kapağı kırılma ya da paketinden her yere bulaşma durumunu yaşamadım.

  bende tek rengi var bare it all, kumrala döndüğümden beri neredeyse her gün bu ruju sürer oldum çoğu makyajımla uyum sağlıyor.pembe tonlu bir nude

  dudaklarımı kurutmadı rujla beraber nemlendirdi yemek yemedikçe de kendiliğinden çıkmıyor hatta yemek yedikten sonra da tinted bir ürün oluyor. açıkçası yapısından dolayı oldukça beğendim sanırsam bu seriyi çekecekler gitmeden bir iki rengine daha bakmayı planlıyorum.

  9 ekim 18:12

  4

  258. Gratiste incelerken bare it all renginin testerı yoktu, bu nedenle ambalajlı olanlardan birini inceliyordum dışardan renginin nasıl göründüğüne bakıp başka renklerle kiyasliyordum. Yanlışlıkla elimden düşürmemle ambalajlı olmasına rağmen rujun kapağı açıldı... ambalajı yırtılıp...

  Ambalajsız halinin kendi durduğu yerde açılmasına sasirmam bu nedenle.

  Fakat renkleri cidden güzel duruyor, ben 'in the flesh ve bare it all renklerini aldim in the flesh zevkime gore cok pembe ve bare it all da biraz açık durdu fakat zaten ikisini de başka ruj-dudak kalemleriyle kullanmayı düşünüyordum çok sorun ermedim :)

  9 ekim 12:04

  257. ambalaj konusunda sınıfta kalan bir seri ama uygun fiyatlı rujlar arasında en sevdiklerimden. renk skalası gayet iyi. bare it all ve sand storm renklerini kullanıyorum, ikisi de gündüz/gece tercih edilebilecek renkler. rujların yapısı kuru. kalıcılığı da orta seviyede. ah şu 2 güne kırılan ambalajı olmasa...

  20 eylül 01:50 20 eylül 20:06

  256. Sand storm ve in the flesh renklerine sahibim.

  Sand stormun rengi çok iyi. Bakır-kahve makyajlarımda genelde bu ruju kullanıyorum. Buğday tenliyim.Kızıllık barındıran kahve rengi bir duruşu var bende. Beyaz tenli bir arkadaşımda daha kızıl-turuncu rengi daha baskın bir duruşa sahip. Ten rengine göre rujların duruşu değişiyor bence. In the fleshi bir arkadaşımda görüp almıştım, arkadaşımda gül kurusu renginde dururken bende daha koyu kaldı. Onun dışında yapıları biraz kuru, kalıcılıkları idare eder.

  19 eylül 19:28

  4

  255. renkleri çok güzel olan ancak kalıcılığını beğenmediğim ruj. ambalajları da maalesef hiç kaliteli değil. ruj, bir kez yere düşünce hemen kırıldı ve kapağa bulaşma yapıyor.

  19 eylül 14:49

  4

  254. in the flesh ve cinnamon spice renklerine sahip olduğum ruj. yapısı ve duruşu çok güzel, sürmesi kolay. rengi çabuk gitmiyor dudaktan. ama biraz fazla bulaşıcı ve ambalajları burada yazıldığı üzere aşırı dandik. dolayısıyla çantaya atıp çıkmak gibi bir hatada bulunmayın :( ama birkaç rengini daha almayı düşünüyorum çünkü fiyatına göre kalitesi oldukça yüksek.

  19 eylül 11:16

  1

  253. yılllarrr önce just peachy rengini almıştım, hangi kafayla bu rengi almışım valla bilmiyorum halbuki çok çok daha güzel görünen renkleri var. googleda gördüğüm efektli fotoğraflara aldandım herhalde çünkü kendi ten rengime daha az yakışan başka bir ruj bulmam mümkün değil. korkunç ötesi duruyor, rujun yapısı kötü bir kere. dalga dalga,opak olmayan,üstüne bir kat daha geçmeye çalıştığınızda alttaki ruju çizgilendiren garip bi yapısı var (en azından bendeki renginin) fakat üstte de dediğim gibi asıl darbe benim dudaklarımdaki rengi oldu yani aynı anda nasıl hem bu kadar cart hem bu kadar soluk ve ölü gibi durdu anlayabilmiş değilim. yüzümü yeşil göstermişti bildiğiniz o kadar kötüydü. verdiğim para boşa gitmesin bari diyip allık olarak kullanmaya çalıştığımı hatırlıyorum ama o da başarısız olmuştu sanırım. gerçekten güzel renkleri var onlar denenebilir ama a4 kağıdıyla aynı beyazlıkta olmadığınız sürece just peachy renginden uzak durun bence. 

  18 eylül 22:23

  3

  252. rujların kedilerini beğeniyorum hakikaten. fiyat- performans bakımından çok iyiler. ama bu ambajlar nedne bu kadar dandik? allah aşkına kırılmayan ya da düşmeyen, kapanan bir kapak yapmak bu kadar zor olmamalı. şu güzel rujlara düzgün bir ambaj yapın artık, sağın solun boyanmasından kal geldi.

  18 eylül 16:24