yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  3.5
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (262)
  • oylar (95)
  • medya (14)

  262. renkleri güzel olsa da bana çok kalın yapılı geliyor, dudakta varlığını çok fazla hissediyorum. birçok rengini hevesle almıştım ama bitirebildiğim sadece bare it all(2 tane bitirdim) ve in the flesh. sevdiğim ise sadece bare it all ki onu da ikinci alışımda rengi daha bir güzeldi, kahvelik daha baskın bir nudedu. ilki gününe göre beni ölü gelin de yaptı mükemmel de durdu

  9 mayıs 13:56

  261. Yapısı ve renkleri çok hoş. Ancak ruj uzun süre sonra dudakta kötü duruyor. Dudağı kuru gösteriyor. Ürünü kısa süre sonra bitirmenizi tavsiye ederim. 6 ay kadar dayanmıyor.

  8 mayıs 19:54

  260. Bu rujun bare it all rengini çok seviyorum ve sık sık (özellikle de yazın) kullanıyorum. Ürünün en problemli tarafı bütün arkadaşların da söyledikleri gibi kalitesiz ambalajları. Çantama koyduğum günlerde defalarca kapağı açılıp eşyalarıma bulaştı. Ama her şeye rağmen rengini ve dokusunu çok sevdiğim için kullanmaktan vazgeçemiyorum. Hatta bir tane bitirip tekrar aldım:))

  7 mayıs 00:00


  259. Sand storm, cinnamon spice efsane güzel renkler. Her ten renginde çekici duracak renkler. Rujun yapısı çoook güzel, pigmentli, sürüşü biraz zor olsa da kalıcılığı baya iyi. Kısaca fiyat performans olarak en iyi drugstore rujlarından biri. 

  27 mart 04:19

  258. Bende 4-5 rengi bulunan, renk çeşitliliği çok geniş ve fiyatı uygun, ünlü wet n wild ruj serisidir. Her ne kadar rujların kalıcılığından, renginden memnum kalsam da tekrar almayı düşünmüyorum, çünkü hem lip balm kullanmama rağmen dudaklarımı çok kuruttu, hem de sürümü zor.Fiyat performans olarak gerçekten iyi ama kullanımı nedeniyle tekrar almayı düşünmüyorum.Renkleri ise herkese gidecek tonlarda, bazı ürünleri de Mac rujlarla muadil gösteriliyor. Yine de benim gibi ruj kullanmayı seven biri iseniz 1-2 tane kaliteli size yakışan üst segmentten ruj alın, bundan 4-5 tane olacağına.

  20 mart 12:15 22 mart 15:12

  5

  257. Kendime yakıştırdığım tek ruj olan Wine room renginin en amiyane tabirle hastası olduğum ruj serisi. Yapıları hakkında zaten bir sürü girdi girilmiş ama ben de eklemek istiyorum. En sevdiğim yanı, opaklığı bir bütün halinde saatlerce kalıyor. Bu benim için çok önemli çünkü dudak rengim çok dalgalı. Çoğu ruj uzun saatler kalsa bile opaklığını yer yer kaybedip dalgalı duruyor. Bu seri koyu renkler hariç bana bu sorunu yaşatmadığı için bu seriyi çok başarılı ve sorunlu dudaklarıma uygun buluyorum. Üstelik bunu ne dudaklarımı ne de kendisini kurutmadan yapan bir formüle sahip. Yapısı biraz kalın, sürdükten sonra 5-10 dakika rahatsız etse de sonrasında dudakları nemlendiren bir dokuya dönüşüyor. Tamamen mat değil ama bence makul matlıkta. Öte yandan gerek uygun fiyatı gerek renklerin çeşitliliği ve güzelliğiyle de piyasadaki en tercih edilesi serilerden birisi bence.

  ilgili medya:
  2
  19 mart 01:30

  256. Sandstorm rengini 3 kere bitirdiğim rujdur. Duruşu mat bu rujların ama likit matlar gibi kağıt bir matlıktan söz etmiyorum. Ki onlar kadar kurutmuyor da. Opaklığı çok çok iyi. Tek şikayetim yapısı biraz kalın bu rujların sürdükten sonra parmağımla inceltmeye veya peçeteye fazlasını almaya ihtiyaç duyuyorum. Kalıcık olarak stick bir rujun olabileceği kadar başarılı işte. Fiyatını göz önüne alınca çok çok başarılı bence.

  6 mart 17:46


  255. Bu seride gerçekten çok sevdiğim, günlük kullanıma çok uygun rujlar var. Özellikle sand storm ve spiked with rum'u severek kullanıyorum. Ancak kapakları kısa bi süre sonra kırılıyo veya kırılmasa bile çantada açılıp çantanızı boyayabiliyor. Onun haricinde kalıcılıkları ortalama, pigmentasyonları da iyi durumda. İndirim zamanları alınabilir. 

  7 şubat 20:20

  254. Bu rujların sand storm rengine bayılıyorum. Her ten rengine yakıştığı gibi benim gibi esmerlerin çok memnun kalacağı şeftalimsi kahverengi bir tona sahip. Spiked with Rum da bir o kadar efsane bir rengi bu serinin. Rengini iyi veriyor, kalıcılığı başarılı, dudak kurutabiliyor ancak lip balm ile bu sorun çözülebilir. Bence tek sorun ambalajlarının dayanıklı olmaması umarım en kısa sürede bu duruma bir çözüm bulurlar. Kısacası bu kadar uygun fiyata kesinlikle alırken tereddüt etmeyin.

  31 ocak 10:03

  253. Sürümü zor olan bir ruj çeşidi. Aynı zamanda kapakları çabuk kırılıyor ve açılıyor. Bunları göz ardı ederseniz herkese uyabilecek çok klasik renkler bulunduran ruj serisidir.

  29 ocak 00:15