4.1
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (56)
  • oylar (14)
  • medya (1)

56. Öncelikle kaşlarım oldukça kalın telli ve uzun. Gün içinde sürekli aşağı düşmelerinden rahatsız olduğum için bu ürünü denemek istedim. Ürünün şeffaf oluşu güzel ancak fırçaya çok fazla ürün geliyor. Kullanmadan önce mutlaka bir peçeteye fazlalığı almanız lazım. Yoksa kaşlarınız parıl parıl parlıyor. Fiyatı uygun ancak ben hiç memnun kalmadım. Kaşlarımın aşağı düşmesini engellemedi ve gün içinde kaşlarımın üstünde beyaz beyaz pütürler varmış gibi durdu.

15 temmuz 21:36

55. Kuruduktan sonra beyaz beyaz kalıntı bırakıyor diye içine kahverengi farımı biraz kırıp ekledim. Yapısını değiştirmek için işe yaramış olsa gerek artık öyle bir sorun yaşamıyorum, hem de kaşlarımı daha dolgun gösteriyor.

11 temmuz 19:05

3

54. Kullandıktan bir kaç saat sonra böyle beyaz beyaz soyuluyor mu desem dökülüyor mu desem garip çirkin bir görüntü oluşuyor, ben bunu 2. Tüpü kullanırken fark ettim. İyi de sabitlemiyor. Uygun fiyatlı diye kullanmaya devam ediyordum ama artık beni rahatsız etmeye başladıı. Bu sebeplerden dolayı bittiğinde yollarımızı ayıracağız.

11 temmuz 17:03 11 temmuz 17:03


53. Çok övgü almasina ragmen ben kullanip da memnun kalamayanlardanim. Ürünü sürdüğünde kaşlarım patlıyor gibi. Kaşlarımı da sabitlendiği pek söylenemez.

14 haziran 20:08

5

52. Yıllardır memnuniyetle kullandığım kaş ürünü.

Tek sorun artık maalesef şeffaf değil. Oldukça başarılı buluyorum.

14 haziran 00:14

51. Yıllardır ünlü olmasına rağmen bugün ilk defa denedim ve hiç memnun kalmadım. İlk sürdüğünüzde güzel tarıyor ancak hiç de sabitlemiyor. Tabii kaşa göre de değişir ancak ben bunun yerine golden rose multivitamin şeffaf rimeli tavsiye ediyorum hala bulunabilir ise. O gerçekten çok güzel sabitliyor

13 haziran 23:50

50. etnik kimlik değiştirici. kalın, siyah, upuzun ve her daim düşen kaşlarımı hale yola sokan, gerçekten ama gerçekten sabitleyen, kaşlarıma daha az doğulu görünümü veren kaş jölesi. bu ürü kullanmadığım zamanlar kim bilir nasıl görünüyordum diye düşünüp düşünüp hüzünlenirim hala. tüpün sonuna yaklaştıkça kaşta beyaz beyaz bir şeyler bırakın o da kötü tarafı ama olsun.

27 şubat 09:49


49. Ben kaş dökülmesi gibi bir sorun yaşamadım ama sürdükten bir süre sonra beyaz tortu bırakıyor ve tutmuyor sadece kaşlarım dağınık durmasın diye sürüyorum bunun yerine essence'inki kullanılabilir hem fırçası daha küçük-sürümü kolay hem de tortu bırakmıyor,kaşları sabit tutma konusunda ise aralarında bir fark göremedim(gizlinot: Yani bu da tutmuyor :d)

21 ocak 01:40

48. daha önce essence ve flormar'ın Kaş jellerini kullanmıştım. Flormar çok kötüydü, kaşta şeffaf tortular bırakıyordu. Ben de essence jeli daha çok sevmiştim. Hem uygun fiyatlı hem kaşta bir abukluk yapmıyor diye. Ama bu ürünü kullandıktan sonra farkettim ki essence kaşımı hiç doğru düzgün sabitlemiyormuş. Wet n wild seni sevdim aslanım. Bundan sonra birlikteyiz.

5 ocak 23:57

47. fiyatına göre idare eder şeffaf maskara. kaşlarım gür, sık ve kalın telli. aslında düşündüğümden iyi performans verdi ama ince telli kaşları olan süslüler daha çok beğenebilir. ancak fırçaya çok ürün geliyor onu sıyırmak lazım yoksa gün içinde beyaz döküntülere sebebiyet veriyor.

26 aralık 2017 21:07