3.5
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (65)
  • oylar (23)
  • medya (1)
2

65.  4-5 saat içinde kaşlardan pul pul soyulan jel. "Kaşında beyaz bişey var" lafını birkaç kere duyduktan sonra bıraktım kullanmayı. Buraları okusaydım hiç almazdım zaten süslüler yazmış. 

1 kasım 17:57

2

64. boşuna gaza gelip alıp pişman olduğum ürün. benim kaşlarım uzun zamandır almaduğım için uzun durumda olmasına rağmen yukarı doğru taradığımda istediğim şekli veremedi. pek bir işe yaramıyor sadece tarıyor gibi ama o taraması da pek bir işe yaramıyor.

15 ekim 00:02

63. Elimdeki tek şeffaf kaş jeli, hiç ama hiç kalıcı değil. Kaşları belki 1 saat yukarıda tutuyor, kılları çok sertleştiriyor. Kirpiklerimde de kullandım yine yukarıda tutmadı asla. Burada çok bahsedilen beyaz beyaz durma olayını yaşamadım ama fiyatının indirimde yaklaşık 10 tl olması bile başarısız bir ürün olduğu gerçeğini değiştirmiyor maalesef.

14 ekim 13:29


62. Kaşlarımda dökülmeye bağlı yer yer açıklık olduğundan mecburen boyamak zorunda kalıyorum ve yapısı da ince telli olduğundan kaşlarım aşağı yukarı yalpalanıyor. Bunun önüne geçmek ve makyajımın daha güzel görünmesini sağlamak için kaşlarımı boyadıktan sonra kullanıyorum bu ürünü lakin hiç beğenmedim. Fırçasına çok fazla ürün geliyor , fazlalığını alsanız bile kaşlarınızı tarayıp uyguladığınızda hafiften yapış yapışlık söz konusu oluyor , kaşların üzerinde beyaz beyaz pulumsu bir görüntü oluşuyor ve kesinlikle kaşları sabitlemiyor. Elimdeki bitince başka markalara şans vereceğim.

22 eylül 01:17

61. kaşlarımda pul pul duran ve hiçbir kalıcılığı olmayan ürün.

ayrıca artık kahverengi çok kötü duruyor.

tamam uygun fiyatlı falan ama bunu da öneremez bir insan hiçbir işlevselliği yok.

çöpe 10 tl atmakla aynı.

21 eylül 17:24 21 eylül 18:58

1

60. Öncelikle başlangıç noktasında ve azıcık orta kısımlarına doğru kaşlarım çok olmasa da gür ve uzun. Uç kısımlarını kaş kalemiyle baştan yarattığımdan kaşımın uç kısmı diye bir şey yok, jiletliyorum. Kaşlarım hep nasıl aşağıya baktıysa ürünü uygulamamdan 20 dakika sonra tekrar aynı pozisyona dönüp aşağıya bakmaya devam etti. Sabitlemedi, sadece taradı. Aynı işlevi kaş kalemimin arkasındaki fırça/tarak yapıyor zaten. 10 TL'yi çöpe atmak veya yakmakla eşdeğer bir ürün. 

27 ağustos 20:04

59. Sürdükten bir süre sonra topaklanıp pütür pütür duruyo. Sabitlemesi de yeterli değil param boşa gitmesin diye kullandım şimdi essencenin şeffaf rimelini aldım kesinlikle kat kat daha iyi.

19 ağustos 16:56


58. Öncelikle kaşlarım oldukça kalın telli ve uzun. Gün içinde sürekli aşağı düşmelerinden rahatsız olduğum için bu ürünü denemek istedim. Ürünün şeffaf oluşu güzel ancak fırçaya çok fazla ürün geliyor. Kullanmadan önce mutlaka bir peçeteye fazlalığı almanız lazım. Yoksa kaşlarınız parıl parıl parlıyor. Fiyatı uygun ancak ben hiç memnun kalmadım. Kaşlarımın aşağı düşmesini engellemedi ve gün içinde kaşlarımın üstünde beyaz beyaz pütürler varmış gibi durdu.

15 temmuz 21:36

57. Sürdükten bir süre sonra kaşlarda beyaz pul pul görüntü oluşuyor ve hiç hoş değil. 

11 temmuz 19:31

56. Kuruduktan sonra beyaz beyaz kalıntı bırakıyor diye içine kahverengi farımı biraz kırıp ekledim. Yapısını değiştirmek için işe yaramış olsa gerek artık öyle bir sorun yaşamıyorum, hem de kaşlarımı daha dolgun gösteriyor.

11 temmuz 19:05