4.3
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (25)
  • oylar (8)
  • medya (7)

25. renkten bahsedeyim.ben give me mocha rengini aldım.siz söyleyin 10 ben söyliyeyim 20 kişi hangi ruj rengi harika diye sordu.yapısına geleyim.çok iyi değil iyi de değil orta düzey.velakin benim uyguladığım gibi bknz:pot a miracle naneli balm üstüne uygularsanız kurutma çatlama sorunu yaşamazsınız.severiiim!

19 nisan 17:25

24. gratisin kadınlar günü indiriminde baya indirime girdiğini görünce testerını elime sürdüm, avmde biraz dolaştıktan sonra sıkılıp ıslak mendille elimi sildiğimde ASLA çıkmadı ve çıkarmaya çalıştıkça kabuk kabuk bir hal aldı. zaten kuru olan dudaklarıma bunu süremeyeceğimi anladığımda hemen vazgeçtim.

6 mart 13:28

23. Birkaç ay önce indirimden alıp baya beğendiğim ruj. Give me mocha rengini aldım. Bakarsanız siz de fark edersiniz mocha için fazla pembe. Ama normalde fazla pembe değil tabi. (gizlinot: Efso anlattim rengi)

Ruj flormar silk Matte ve pastel Daylong'a göre kalıcı. Köpüksü değil kremsi. Hataları düzeltmek mümkün. Fırça fena değil ama ucunda fazla ürün birikiyor ya sürmeden önce ucunu ortaya dağıtacak ya da sürdükten sonra fazlasını alacaksınız ki bu daha zor. ben tersinden kullanınca daha rahat ettim. Renge bayılıyorum bir anda başka bi hava katıyor dudaklarımı çok hoş gösteriyor. Sarı ve zayıf kaş ve kirpiklere sahipken sadece bu ruju sürerek dışarı çıkabiliyorum bu da demektir ki sür çık ruju da. Çoğu makyajima gidiyor sanırım en sevdiğim tarafı bu. Bu olur mu şu olmaz mı diye düşünmekten kurtuluyorum. Bu kadar sevmemden anlayın şu an bitmek üzere. Bu tarz renk arayışında olanlar için 8 Mart indirimine wet n wild dahilse alınası bir ruj. Sanırım indirimde 15 tl gibi bir şey.

ilgili medya:
1
6 mart 02:49 6 mart 14:10


22. şu ana kadar yapısını beğenmediğim likit mat rujların birincisi.

2.si ise the balm'ın likit mat rujları.

Dudağımda kuruluk sorunu olmamasına rağmen bende yapışkan bir his bırakıyor ve gün içerisinde parça parça dökülüyor.

Kullanmayı sevmediğim ürünlerden,give me mocha rengi var bende. Yaza kadar bitmezse elimden çıkarmayı düşünüyorum.

27 şubat 08:29

4

21. Kırmızı likit mat ruj arayışı ve araştırmasındayken ‘Canım Tati’nin öve öve özünü çıkarması üzerine bu seriden ‘missy and fierce’ rengini almaya karar verdim.

Ertesi gün sürdüm. Likitten ziyade bayağı katı bir ruj aslında. Fırçaya çok gelmiyor. Gelmemesi de daha iyi, bence her durumda likitmat rujları sürerken fırçadan fazla ürünü temizleyip öyle uygulamak gerekiyor. Bu durumda yukarda sevgili hatunların bahsettiği yapışma hissini de minimize etmiş ve düzgün bir biçimde kuruması için yardımcı olmuş oluyoruz. Rujun yapış yapışlığı kesinlikle yok. Çok kısa sürede sabitlenip matlaşıyor. İhtiyaç yok ama dilerseniz aynı yöntemle ikinci katı da geçebilirsiniz. Ruj bu olanağı sağlıyor. Kalıcılığının gayet iyi idare ettiğini söyleyebilirim. Ancak dudak kenarlarında biraz desteğe ihtiyacı oluyor ve tazelemek de rujun duruşunu bozmuyor. ‘Missy and fierce’ rengi mükemmel bir kırmızı. Ruby woo’nun likit hali olduğunu söyleyebilirim. 

İlk rengi çok sevdikten sonra bir de ‘Give me mocha’yı aldım. Mükemmel bir günlük renk. Kahverengiyle barışık hatunlar sevecektir. 

Ha bir de rujla ilgil, ilk bir saat dudağınızda yokmuş gibi hissediyorsunuz ama daha sonra bir kağıt kuruluğu geliyor dudaklara. Buna rağmen, çizgilere dolup parçalanmıyor. 

Doğru uygulamayla bu ruj sizi mutlu eder canım hatunlar (:

ilgili medya:
2
26 şubat 23:24

20. Rebel Rose rengi aradığım nude pembe yapısını da sevdim ben çok kurutmuyor parça parça olmuyor soyulup dökülmüyor diğer renklerine bakabilirim indirimde 

22 şubat 23:25

19. Piyasadaki diğer uygun fiyatlı mat rujlara (bkz: Pastel day long) nazaran daha kalıcı ve dudakları daha az kurutuyor. Bir başka güzel özelliği altına lipbalm sürünce ruj o mat özelliğini kaybetmiyor yine de matlaşıyor. Rebel rose rengini kullanıyorum oldukça memnunum. Bundan iyisi Şamda kayısı.

20 şubat 11:23


18. çok pis cikiyor. Olabileceğinin en kötüsü olarak dudak ortalarından kabuk kabuk şeklinde olmak üzere dudak içlerine doğru yayılıyor. Sonra bir bakıyorsunuz sadece dudak kenarlarında kalmış.

Otur sıfır!

Tanım: wet n wild megalast liquid catsuit serisi mat ruj

1 aralık 2017 13:41

17. sırf aplikatöründen dolayı bile bağımlısı oldum bu ruj serisinin. elimde charming var... ama yine de gözüm give me mocha'da. keşke 40 yılın başı ziyarete gelen kuzenim ziyarete gelse kullanmadığım makyaj malzemelerini önüne yığsam da beni charming'den kurtarsa. o zaman vicdan azabı olmadan give me mocha alırdım. lanet olsun. formülünü de çok seviyorum, nedir bu çektiğim azap? ihtiyacım yok ama istiyorum... (link: http://s2.quickmeme.com/img/8e/8e75d77232790c23aae952e79f4124effd6060d15602e0af21d08aeb612ae1cf.jpg i needs it)

30 kasım 2017 22:47 30 kasım 2017 22:49

1

16. Give me mocha rengini son indirimde 12.25 e aldım . Denediklerim arasında -the balm,pastel- yapısını en beğenmediğim bu oldu cidden çok kuru lipbalm bile fayda etmedi . Ayrıca renkleri mutlaka alamadan sürün öyle alın şişedekiyle dudağınızdaki ciddi anlamda farklı durabilir. Dudaklarımı da birinirine yapıştırdı . Tek beğendiğim zamk gibi yapışması kalıcılık anlamında iyi .

23 kasım 2017 23:32