2.8
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (25)
  • oylar (5)
  • medya (1)

25. İndirim zamanı ucuz diye rastgele aldığım fakat performansı ile beni kendine hayran bırakan, mükemmel incelik ve siyahlıktaki eyeliner. Normalde jel eyeliner kullanmayı seven biri olarak jel yapıdaki taşlaşınca uygun fiyatlı likit eyeliner arayışıyla almıştım fakat jel eyelinera elim asla gitmedi bu üründen sonra. Sürdükten 4-5 saniye sonra sabitlendi ve yerinden oynamadı, kirpik kıvırıcıya transfer olmadı, kirpik diplerine rahatça girebiliyor. daha ne olsun <3

16 ekim 22:52

24. yıllardır kullandığım harıka eyliner. gün içerisinde akma yapmıyor. parlama yapmıyor, yağlı durmuyor. simsiyah bir eyeliner çok çok memnunum. sadece yıllardır kullanmama rağmen bu aralar sol gözümün üzeri dökülüyor. ve sadece eyeliner kullandığım için wet n wild eyelinerımdan şüphe duymaya başladım. inşallah sebebi o değildir yoksa bu beni kahreder :(

26 eylül 09:38

23. Biri benden eyeliner tavsiyesi istese bu ürün ilk tavsiye edeceğim ürün olmaz. Ama indirim yoktur ve siz yine de uygun fiyatlı, performansı fena olmayan bi sey istersiniz ya. İşte bu o. Ben en çok Maybelline'in eyelinerini seviyorum. Bu ürün benim göz pinarlarima yakin yerlerde akma yapiyor. Sadece yarım eyeliner çekerken kullaniyorum. O yüzden "Ben çok eyeliner kullanmam,amaaan 40 yilda bir surcem" diyosaniz alin derim. Yoksa cıksss.

1 ağustos 23:53


22. kahverengi olanını epeydir(gizlinot: 1-2 yıl belki) kullandığım ve kurtarıcı eyeliner. kalıcılığı pek yoktur. eğer çıkarırken çok uğraşmayayım hafif birşey sürüp gideyim derseniz çok uygun. buna rağmen pigmentini başarılı buluyorum. ve gerçekten asla bitmiyor. fırçası ise biraz kalındır o yüzden çok ince çizgiler çekmek için pek uygun değil.

25 haziran 17:47

21. Kahverengi gözlüyüm, dark brown rengini kulanıyorum. Oldukça memnunum, kalıcılığı güzel ve pek akmıyor. Fırçası ince, ilk başta sürmek zor olabilir ama alışınca gayet güzel sonuç almak mümkün.

24 haziran 15:59

20. Çok beğenerek kullandığım eyeliner. Birkaç ay önceki gratis indiriminde normali kalmadığı için water proofunu kullanmak zorunda kalarak kendisinden ayrı düşmüştüm. Bence waterproof'tan daha waterproof bir eyelıner kendisi. Çünkü asla göz kapaklarıma bulaşmıyor. Waterproofunu kullanırken gözümden çıkarması bir dertti, sürerken herhangi bir yere bulaştırdığımda temizlemesi ayrı dertti, gün içerisinde göz kapaklarıma feci derecede bulaşıyordu. Şu an waterproofundan kurtulup yine bebeğim mega linerıma geri döndüm son derece memnunum. Ayrıca şunu da belirtmek isterimki eyeline sürmek bir sanattır sevgili süslüler. Sırf süremiyorsunuz diye lütfen güzelim eyelınerı harcamayın çünkü bence gayet başarılı.

12 mayıs 08:50

19. daha önce gratiste 5 Tl indirim halinde görünce "oha ciddi misiniz" dedim ve kahverengi olanı aldım. İncecik bir fırçası var, bu bence gayet iyi eğer uğraşmadan kalın eyeliner çekmek istiyorsanız pek sevmeyebilirsiniz. Likit eyeliner ama likitin de likiti diyebilirim, fazla sıvı ve tam renk vermesi yönünden biraz sıkıntı, likit oluşundan dolayı sanırım hafif metalik gibi durdu bende. Benim göz kapaklarım düşük, her türlü eyeliner bende maalesef yakışmıyor ama bu bende sırıtmadı, göz kapağı düşük kişiler için incecik fırçası gayet iyi. Ben gündelik kullanım için sevdim, keşke yine 5 tl olsa da bu sefer stoklasam dkdjdjj

Diğer renklerini bilmiyorum ama bu kahverengi hoşuma gitti, hafif bir şey istiyorsanız bence alın yalnız şunu söyleyim, dayanıklı değil, özellikle de kuyruk yaptıysanız kısa süre sonra siliniyor ama bende diğer yazanlar gibi akma olmadı, direk uçma olayı oldu

3 eylül 2017 14:09


18. İlk gözağrım, geçen aylarda aldığım ve sürümü oldukça kolay olan eyeliner.

Fırçası incecik. Bu sayede kalınlığını çok rahat ayarlayabiliyorsunuz. Rengi tam istediğim gibi simsiyah ve benim gibi koyu kumrallarda, renkli gözlülerde duruşu çok güzel. Gün içinde pandaya dönüşmüyorsunuz sadece terlediğinizde kuyruk kısmı biraz soluklaşıyor ve biraz akabiliyor.

Ve tek ciddi sıkıntısı çok akışkan olması. Bir hatanızda sıkıntı yaratıyor. Uğraştırıyor. Aşırı hızlı kuruduğunu söyleyemem ama çok yavaş da kurumuyor. Daha hızlı kurusaydı fena olmazdı :)

İndirimsiz fiyatı ise 13 küsür TL 😊

edit: imla

27 ağustos 2017 12:55 12 ağustos 19:42

17. Indirimde görünce bi fırsat vermek istediğim fakat memnun kalmadığım eyeliner. Öncelikle fırçası benim için çok ince ve yumuşak geldi. Fazla yumuşak olması sebebiyle düz bir çizgi çekemiyorum. Bunun dışında ise sürdükten en fazla 2 saat sonra yayılmaya başlıyor ve eğer göz pınarından içeri temas ederse çılgınlar gibi yakıyor.

6 şubat 2017 16:11

16. baya ıslak bi yapısı olduğundan sürdüğümde göz kapaklarımı o kadar ferahlatıyor ki bu yüzden evde sürüp sürüp duruyorum. sulu boya gibi resmen ve incecik durabiliyor. kahverengisi var bende beğenemedim bi türlü sanki renk vermiyor gibi, oyuncak gibi.

4 şubat 2017 16:21