sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  3.0
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (27)
  • oylar (7)
  • medya (1)

  27. Ben diğer süslülern aksine fırçasına bayılmıştım ama sürdükten sonra eyeliner Çok bulaşıyor. Arkadaşımın wet and wild eyelinerını kullanmak zorunda kaldığım bir gün hiç bulaşmadığını manisanın o sıcağında gayet güzel dayandığına şahit oldum. Bu da aklıma şöyle bir soru getirdi: Acaba tüm seriler aynı değil mi? 

  19 mayıs 11:22

  2

  26. Çok hevesle aldığım ve pişman olduğum incecik uçlu uygun fiyatlı eyeliner.

  Testerı elime sürerek almıştım ve incecik çizgi çekmesi çok hoşuma gitti, kuyruk yapmak ve ince uygulama çok kolay. Fakat benim gözümde yanmaya sebep oldu. İki kez sürdüm ikisinde de gün sonunda akma yaptı. Göz kanallarıma dolunca korkunç bir yanma ve kızarmaya sebebiyet verdi. Ertesi gün de devam etti yanma ve kızarıklık. Belki gözümün sulanmasının sebebi başkadır diye bir kez daha şans vereceğim eğer aynı şey tekrar olursa üzülerek çöpe atacağım kendisini. Belki aplikatör, kapak kısmını yıkayıp jel eyeliner ile kullanabilirim.

  2 şubat 04:16

  25. İndirimden almıştım. Floormar markasından ürün almak istemediğim için yenilik yapmaya karar vermiştim ama ne yazık ki bu maceram beni mutlu etmedi. Çabuk dağılabilen bir yapısı var ama aynı zamanda düzeltme yapmak istediğinizde is gibi kapkara dağınık iz bırakıyor. Kenarı atacak lüksüm olmadığı için kullanacağım. Ama bittiğinde bir daha almam.

  13 aralık 2018 21:20

  24. İndirim zamanı ucuz diye rastgele aldığım fakat performansı ile beni kendine hayran bırakan, mükemmel incelik ve siyahlıktaki eyeliner. Normalde jel eyeliner kullanmayı seven biri olarak jel yapıdaki taşlaşınca uygun fiyatlı likit eyeliner arayışıyla almıştım fakat jel eyelinera elim asla gitmedi bu üründen sonra. Sürdükten 4-5 saniye sonra sabitlendi ve yerinden oynamadı, kirpik kıvırıcıya transfer olmadı, kirpik diplerine rahatça girebiliyor. daha ne olsun <3

  16 ekim 2018 22:52

  23. yıllardır kullandığım harıka eyliner. gün içerisinde akma yapmıyor. parlama yapmıyor, yağlı durmuyor. simsiyah bir eyeliner çok çok memnunum. sadece yıllardır kullanmama rağmen bu aralar sol gözümün üzeri dökülüyor. ve sadece eyeliner kullandığım için wet n wild eyelinerımdan şüphe duymaya başladım. inşallah sebebi o değildir yoksa bu beni kahreder :(

  26 eylül 2018 09:38

  22. Biri benden eyeliner tavsiyesi istese bu ürün ilk tavsiye edeceğim ürün olmaz. Ama indirim yoktur ve siz yine de uygun fiyatlı, performansı fena olmayan bi sey istersiniz ya. İşte bu o. Ben en çok Maybelline'in eyelinerini seviyorum. Bu ürün benim göz pinarlarima yakin yerlerde akma yapiyor. Sadece yarım eyeliner çekerken kullaniyorum. O yüzden "Ben çok eyeliner kullanmam,amaaan 40 yilda bir surcem" diyosaniz alin derim. Yoksa cıksss.

  1 ağustos 2018 23:53

  21. kahverengi olanını epeydir(gizlinot: 1-2 yıl belki) kullandığım ve kurtarıcı eyeliner. kalıcılığı pek yoktur. eğer çıkarırken çok uğraşmayayım hafif birşey sürüp gideyim derseniz çok uygun. buna rağmen pigmentini başarılı buluyorum. ve gerçekten asla bitmiyor. fırçası ise biraz kalındır o yüzden çok ince çizgiler çekmek için pek uygun değil.

  25 haziran 2018 17:47

  20. Kahverengi gözlüyüm, dark brown rengini kulanıyorum. Oldukça memnunum, kalıcılığı güzel ve pek akmıyor. Fırçası ince, ilk başta sürmek zor olabilir ama alışınca gayet güzel sonuç almak mümkün.

  24 haziran 2018 15:59

  19. Çok beğenerek kullandığım eyeliner. Birkaç ay önceki gratis indiriminde normali kalmadığı için water proofunu kullanmak zorunda kalarak kendisinden ayrı düşmüştüm. Bence waterproof'tan daha waterproof bir eyelıner kendisi. Çünkü asla göz kapaklarıma bulaşmıyor. Waterproofunu kullanırken gözümden çıkarması bir dertti, sürerken herhangi bir yere bulaştırdığımda temizlemesi ayrı dertti, gün içerisinde göz kapaklarıma feci derecede bulaşıyordu. Şu an waterproofundan kurtulup yine bebeğim mega linerıma geri döndüm son derece memnunum. Ayrıca şunu da belirtmek isterimki eyeline sürmek bir sanattır sevgili süslüler. Sırf süremiyorsunuz diye lütfen güzelim eyelınerı harcamayın çünkü bence gayet başarılı.

  12 mayıs 2018 08:50

  4

  18. daha önce gratiste 5 Tl indirim halinde görünce "oha ciddi misiniz" dedim ve kahverengi olanı aldım. İncecik bir fırçası var, bu bence gayet iyi eğer uğraşmadan kalın eyeliner çekmek istiyorsanız pek sevmeyebilirsiniz. Likit eyeliner ama likitin de likiti diyebilirim, fazla sıvı ve tam renk vermesi yönünden biraz sıkıntı, likit oluşundan dolayı sanırım hafif metalik gibi durdu bende. Benim göz kapaklarım düşük, her türlü eyeliner bende maalesef yakışmıyor ama bu bende sırıtmadı, göz kapağı düşük kişiler için incecik fırçası gayet iyi. Ben gündelik kullanım için sevdim, keşke yine 5 tl olsa da bu sefer stoklasam dkdjdjj

  Diğer renklerini bilmiyorum ama bu kahverengi hoşuma gitti, hafif bir şey istiyorsanız bence alın yalnız şunu söyleyim, dayanıklı değil, özellikle de kuyruk yaptıysanız kısa süre sonra siliniyor ama bende diğer yazanlar gibi akma olmadı, direk uçma olayı oldu

  3 eylül 2017 14:09