sorular içinde ara
yeni soru sor
son sorular
son cevaplar
kategoriler
 • süslü
 • moda alışveriş
 • kuaför & güzellik merkezi
 • sağlık
 • spor
 • gönül işleri
 • aile arkadaş ilişkileri
 • cinsellik
 • eğitim & kariyer
 • seyahat
 • pet
 • sanat
 • bürokrasi
 • diğer
3.5
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
 • linki kopyala
 • şikayet et
 • girdiler (71)
 • oylar (25)
 • medya (2)

71. çoğu highend üründen daha kaliteli 10-15lira gibi bir fiyata sizi 1 seneye yakın götürüyor ve makyajı tutması renkleri öne çıkarması oldukça başarılı seviyorum seniiii

18 şubat 18:40

70. Göz kapağı kuru olduğunda üzerine sürülen her şey gibi bu baz da kuru görünecektir. Benim göz kapaklarım yağlıya yakın. Bunu ve gözaltı kapatıcımı sürmeden önce gözümü bee beautynin göz kremiyle güzelce nemlendiriyorum. Sonrasında bu bazı tüm göz kapağıma uyguluyorum küçücük bir miktarı yetiyor oldukça bereketli bir ürün. Sürdüğümde göz kapağımda gerginlik hissi yaratmadı ve kurutmadı. Farın rengini inanılmaz belirginleştirdi ve normalde 3-4 saat ilk sürdüğüm gibi kalabilecek farım okulda kaldığım süre boyunca yaklaşık 12 saat ilk sürdüğüm anki gibi kaldı. Bu kadar övgüden sonra f/p hakkında açıklamaya gerek olmadığını düşünüyorum hepimiz wet n wild fiyat skalasından haberdarız bence. 

2 şubat 16:09

69. pahalı birçok markadan daha iyi olan ürün. Düşük göz kapaklarından muzdarip olmam sebebiyle far bazı arayışına girmiştim ve denemediğim ürün kalmadı diyebilirim. Fiyat performans açısından oldukça memnun kaldım. Tavsiye ederim.

28 ocak 15:55

3

68. İlk başta Göz kapağımda ürünü dağıtarak kullanmıştım ve zerre memnun kalmamıştım. Hem göz kapağımı çok kurutmuştu hem de garip beyaz lekeli bir görüntü yapmıştı. Şuan parmağımın ucuna azıcık sıkıp iki parmağımla ısıtıyorum ve tampon hareketlerle uyguluyorum ürünü. Bu şekilde verdiği etkiden çok çok memnunum 

28 ocak 00:47

4

67. Yağlı göz kapaklarımda hayat kurtarıcı olan, göz makyajlarımın miladıdır kendileri. Üstüne sürdüğüm far,eyeliner gram akmıyor,uçmuyor. Yapısı pudralı olduğu için kendi kendine sabitleniyor. Yalnız bu bazı ilk sürdükten sonra göz kapaklarımda farı dağıtmakta zorlanıyorum ama bu bir süre sonra geçiyor.

İndirimde 16 liraya almıştım ve aylardır her gün kullanıyorum, tüpün yarısı dolu(gizlinot: Çok azıcık almanız yetiyor zaten) kısacası fiyat performans bakımından memnun kaldığım, cruelty free bir far bazı.(gizlinot: The balm'ınkini hiç denemedim, en yakın zamanda denemek istiyorum)

31 ekim 2018 01:53

66. beni göz kapaklarımın kuru olduğuna ikna eden far bazı.

ilk kez kullandığımda göz pınarımda çapak gibi kuruduğundan uzun bir süre kullanmamıştım.

daha sonra parmaklarımda ısıtarak kullandığımda kuruma yapmadı ancak yapısı çok ağır olduğundan mıdır nedir gözlerimi yaşarttı.

kısacası beni hayal kırıklığına uğratan ancak yağlı göz kapaklarının sevebileceğine inandığım üründür.

21 eylül 2018 15:47 21 eylül 2018 19:10

65. yazlık far bazım.

benim gibi far, eyeliner, kalem ne sürersem süreyim 2 saate kalmadan crease bölgesinde çizgilenen yağlı göz kapaklarına sahip kadınlar için biçilmiş kaftan ama benim için bile fazla olduğu bir dönem var ki o da kış mevsimi.

yazın göz makyajımı yerinden milim oynatmadan akşama kadar yerinde tutuyor ama kışın sürünce göz kapağıma beton dökmüşüm hissi veriyor, gözlerimi kırpmakta zorlanıyorum.

o yüzden yaz kış dönüşümlü olarak put a lid on it'le beraber kullanıyorum.

18 eylül 2018 22:17

64. Tüm şikayetlerin yanı sıra, göz kapağımın iç derisini ve göz küremi de yakıyor gibi geliyor bana. Ayrıca farı tutup pigmenti artırma işini de gereğinden fazla yapıyor. Asla üstündeki farı dağıtamıyorum, ışıltılı farlar bile toz toz duruyor, olur da göz kapağınızdan birazcık bile dışa sürerseniz fondöten kapatıcı ne varsa rengini inanılmaz arttırıp leke gibi görünmesini sağlıyor. Sadece kendisinin sürülmüş hali de, bir yüzeye yapıştırıcı değer de parça parça kurur ya, aynı öyle duruyor. Kullanacak bir alan bulamadım ama atamıyorum da parama kıyıp. Alternatif kullanım alanı bulursam paylaşırım.

Fiyatı da artmış. Daha az verip color tattoo alın bence çok daha rahat kullanırsınız.

18 eylül 2018 20:14

63. Taş gibi. Göz kapağına koyduğum yerde kalıyor, resmen hareket etmiyor. Dağıtması çok zor. Şahsen daha homojen bir şekilde dağıtamadım. Sürdüğüm anda göz kapaklarımı aşırı gerdi, çöle çevirdi göz kapaklarım ne kadar nemli olursa olsun. Üzerine sürülen farı dağıtmak bir tık zor. Evet farın kalıcılığını çok arttırıyor. Hatta çok güvendiğim tati de bu ürünü önermişti ama benim için büyük hayal kırıklığı oldu. Hatta Tati bu kadar övünce aklıma iki şüphe düştü ya Türkiye'ye yollanan ürünün içeriği farklı ya da tati o kadar da güvenilir değilmiş.

18 eylül 2018 19:20

62. benim için sınıfta kalan bir üründür. Farı tutacağım diye kaskatı yapıyor göz kapağını. gözlerimi kırptırtmıyor acıtıyor. göz kapağıma yüzüme sürdüğüm bir yağ sürüp öyle kullanıyorum. O zaman rahatlıyorum

18 eylül 2018 19:12