yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  3.6
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (78)
  • oylar (31)
  • medya (2)
  3

  78. Ben uygun fiyatlı olduğu için almıştım ama maalesef memnun kalmadım. Aslında performansı fena değil, öldürmez de güldürmez de diyebilirim. Ama yapısını hiç beğenmedim. Çok kuru bir yapısı var, gözüme surdugumde sanki bütün göz kapagim kurumuş gibi hissediyorum. Üstelik çok çabuk kuruyor ben daha bazı göz kapağıma yediremeden kuruyup bazı yerlerde parça parça duruyor. Parmaklarım arasında ısıtıp sursem bile bu sorunu yaşıyorum. Bence biraz daha para koyup balm'ın bazini almak daha mantıklı bir seçenek. Özellikle de benim gibi çok problemli göz kapaklarina sahipseniz.

  10 ağustos 23:54

  77. normalde the balm'ın far bazını kullanıyordum ama daha sonra fiyatları artırınca başka alternatifler aradım. gratis çalışanının önerisi ile wet n wild photo focus'a geçiş yaptım.

  the balm kadar memnun etti mi? açıkcası hayır ki zaten çok yüksek bir beklentim yoktu.

  ama çok büyük bir hayal kırıklığına da uğratmadı. farımı, eyelinerımı güzel tutuyor. sadece ilk sürdüğüm an göz kapaklarımda yarattığı yapış yapış hissi sevemedim o kadar. bitene kadar kullanacağım uygun fiyatlı daha iyi bir alternatif bulamazsam yola kendisi ile devam etmekte bir sakınca görmüyorum.

  3 ağustos 21:12

  76. çok övüldüğü için nasıl bir şey acaba diye merak ederek almıştım ilk çıktığı zamanlarda.

  ısrarla kullanmaya çalıştım ama yok anlaşamadık bir türlü.göz kapaklarımı acayip kuruttu ve üstüne far sürdüğümde de ikisi karışıp bir garip hale geldi nedenini anlayamadım hala.kendisini bir yağla ya da çift fazlı bir makyaj temizleme suyuyla silmezsem asla temizlenmiyor sanki göz kapağımda milia varmış gibi duruyor

  11 temmuz 17:57 11 temmuz 18:07

  5

  75. Alıp almamak arasında kaldıktan sonra aldığım ve 3. Kullanışım sonunda çook memnun kaldığım far bazı. Göz kapakları yağlı olan biri olarak sürdüğüm farlar katlanma bölgemde toparlanıyor makyaj yaptıktan kısa süre sonra. Far bazını sürüp üzerine normal göz makyajımı yaptım bu sıcakta 🙄 gündüz dışarı çıkmama rağmen yaklaşık 7 saat boyunca biraz olsun farım yerinden oynamadı. Ben çok beğendim fiyat performan açısından güzel alınası bir ürün. The balma muadil olabilir bence. 

  9 temmuz 02:27

  74. Göz kapaklarım hafif kuru olduğu için bana hiç uygun olmayan baz. Ama almış olduğum için güzelce nemlendirerek kullanmayi denedim yinede olmadi bu bazi sürdüğümde farlari karıştıramiyorum koyduğum yerde kalıyor oynamıyor farın renk vermesine de pek bir etkisi oldugunu sanmıyorum. Benim gibi kuru cildi olanlara uygun bir baz değil ne yazıkki.

  2 temmuz 00:40

  4

  73. Göz kapaklarım oldukça yağlı olduğu için geçen sene indirimde bu bazı almıştım. Siyah göz kalemi sürdüğümde (gizlinot: yağlı göz kapağına sahip olanlar bilir) siyah ince bir şerit crease bölgemde oluşuyordu. Bu bazla o görünüm artık oluşmuyor. Sporda denemeyle başladım. 2 saat spora rağmen göz kapaklarım yağlanmadı, far yerinden oynamadı. Göz kapakları çizgili ve kuru olanların uzak durması gereken bir ürün. Kuruluğunuzu artıracak bir ürün olduğunu düşünüyorum. Çok küçük ambalajda ancak mercimek büyüklüğünde alırsanız iki göze gayet iyi yedirirsiniz. Far bazı arayanlara öneririm, ancak gratis boykotu yaptığım için tekrardan alacağım bir ürün olmaz.

  1 temmuz 09:56

  72. Kırışıklara aşırı derecede dolan bazdır. Yapısı çok sert ayrıca. Farı tutma performansına da 10 üzerinden 7 diyebiliriz.

  3 haziran 16:07

  4

  71. 10-12 saat far ve eyeliner kalıcılığına diyecek bir şeyim yok mükemmel. Bunlara ek pahalı far bazlarından alınamayan bir etki olarak ve en büyük sorunum da olarak simli yansımalı farları da tutuşunda hiçbir problem görmediğim bazdır. Fx veya çizmeyi boyamalı değişik bir makyaj yapacaksam ve toz ürün kullanacaksam yüzümün diğer bölgelerine de uyguluyorum. Göz kenarlarında da göz yaşı gelse dahi kaşındırmıyor veya yakmıyor bu da çok güzel.

  18 nisan 02:50

  70. Piyasadaki en iyi far bazlarından biri. 10 saat kadar farı tutuyor. Eyeliner kalıcılığını artıyor. Yağlı göz kapaklarımda en çok işe yarayan baz oldu. Sadece kalıcılık değil blur etkisi de verdiğini düşünüyorum. Kapatıcılık vermiyor.

  18 nisan 02:36

  4

  69. 3 yıldır kullandığım kurtarıcı ürünümdür kendisi. Roaccutane kullandığım dönemler haricinde yağlı göz kapaklarına sahip olduğum için sürdüğüm her eyeliner 5-6 saat sonra (yaz aylarında belki 2) hemen üstlere bulaşıyordu ve ben panda gibi geziyordum. Bu bazdan çok az alıp iki göz kapağıma uyguladıktan sonra ten rengi bir farla veya pudrayla sabitliyorum. Mis oluyor eyelinerımı silene kadar sabit tutuyor! Yalnız ben bu ürünü 10-12 liraya alıyordum. Şuan  güncel fiyatı 37 lira olmuş! Şaka gibi! 

  17 nisan 22:44 18 nisan 11:20