yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  3.7
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (86)
  • oylar (46)
  • medya (2)
  5

  86. Gün içinde farımın kalıcılığı azaldığından bir de göz kapaklarım hızlıca yağlandığı için tavsiye üzerine almıştım. Gerçekten memnun kaldım. Hem farın pigmentini arttırdı ve de far daha kalıcı hale geldi. Hem de göz kapağımın yağlanma problemini dengeledi. Fiyat performans ürünü diyebilirim.

  18 ekim 15:50

  4

  85. göz kapakları gün içinde yağlanan biri olarak çok övülmesi nedeniyle almıştım ve övüldüğü kadar da varmış gerçekten. hiçbir şekilde far ve eyeliner yerinden oynamıyor ve göz kapaklarım yağlanıp, farım çizgi çizgi olmuyor. bence tek eksisi gözü aşırı kurutması. zaman zaman kullanırken gözümü rahatsız etmişti kuruluğu. bu yüzden ben öncesinde göz kremi uygulayıp çok az miktarda kullanıyorum. kuruluğu sebebi ile başka far bazı arayışı içerisindeyim.

  23 temmuz 17:31 23 temmuz 17:32

  5

  84. Wet n wild photo focus > urban decay primer potion

  Geçenlerde mac far paleti oluşturdum Ama farkettim ki kalıcılıkları önceki kullandığım sephora nınkilerden daha düşük. Bir de üstüne ultra yağlı göz kapaklarına sahip olunca yarım saat sonra fardan eser kalmıyor bende, hem uçup gitmiş, kalan da çizgi çizgi olmuş göz kapağım parıl parıl parlıyor.

  Önceden urban decay in ünlü far bazını kullanmıştım, aslında iş görüyordu ama o da yeterli gelmemişti bana, çizgilenme ve uçma olayını yine yaşadım. Fiyat olarak uçmuyum dedim bu sefer ve bunu aldım araştırmadan.

  Kesinlikle farı yerinden oynatmıyor, rengini ortaya çıkarıyor ve çizgilenme yaşamadım henüz. Ama her göz yapısına gitmez, yapısı aşırı kuru, sadece yağlı göz kapağı olanlara tavsiye ederim. Kurutması benim işime geliyor.

  23 temmuz 16:21 25 temmuz 00:52


  5

  83. Ürünün işe yararlığı kullanan kişinin göz kapağının yapısıyla direkt doğru orantılı. Eğer göz kapağınız yağlıysa bu ürün sizin için yapılmıştır. Kuruysa uzak durmanız gerekir.

  Üründen yapısından bahsedecek olursam bir rengi yok. Bunu kullandığımda far zamk gibi yapışıyor. Sadece birazcık uğraşarak dağıtmak gerek. Bunun haricinde f/p olarak aldığım her şey içinde en yararlısı. 2 senedir hafta da bir kez kullanıyorum ve yarısına gelmişimdir. Azıcık almak çok etkili.

  23 haziran 22:03

  4

  82. göz kapaklarım çok yağlanıyor ve gün içinde sürdüğüm farlar da çizgilerime doluyor. daha önce mac'in painterly paint pot'unu far bazı ve renk eşitleyici olarak kullanıyordum ama yine de yeterince kalıcılık sağlamıyordu. bu far bazı ise gece geç saatlere kadar bölümde kalsam bile eve geldiğimde, sabah uyguladığım farı aynı şekilde bulmamı sağlıyor. fiyatı da bence performansına göre gayet uygun, benzer şekilde yağlı göz kapağı olup farlardan vazgeçemeyenler için 1e 1 bir ürün.

  17 nisan 14:32

  81. Far bazlarını, şirketlerin çeşit çıkarıp insanları daha çok tüketime yönlendirmeye çalışmaları sonucu piyasaya sürdükleri ürünlerden biri olarak görüyorum, ama yine de bazı akımlara karşı kendimi tutamıyorum galiba. Ben de tati videosunda övdü diye bari deneyim, fiyatı da az diyip aldım. 

  Ürün resmen göz kapaklarımı geriyor. Göz kapaklarım ne yağlı ne kuru ve sadece aydınlatıcı sürmem yetiyor. Hiçbir şey sürmesem bile farı dağıtma konusunda sıkıntı çekmiyorum hiç. Sonrasında da sıkıntı yaşamıyorum. Bunu sürünce evet biraz daha güzel tutuyor farı ama gözlerim çinli gibi olduktan sonra ne önemi var? Aşırı gereksiz bir ürün. Beellki bir ihtimal çok yağlı göz kapakları olanlar sevebilir ama tam emin de değilim. Bir keresinde ağlamıştım tam bunu sürdükten sonra, gözlerimi öyle bir gerdi ki acıdan duramayıp silmiştim. silince baya kızardı ve birkaç gün göz kapaklarım acıdı. Öyle saçma bir şey. Tati'ye kırgınım.

  26 şubat 11:02

  4

  80. Sadece gratislerde satılan wet n wild markasına ait kesinlikle yağlı göz kapakları için yapılmış uygun fiyatlı çok güzel bir far bazı.

  Ben bunu ilk arkadaş tavsiyesiyle üniversitenin ilk senesinde almıştım. O zamanlar makyaj hakkındaki bilgilerim çok sınırlıydı bu yüzden hep arkadaşlarıma sorardım. Gene onların aldırdığı sleek far paletimden renk olarak yeterli verimi alamadığımda bana bazla dene daha iyi olur diyerek bu ürünü önermişlerdi. Ben de ürünü kullanmaya başladım. Ancak kendimce hiçbir yararı olmadığını düşündüğüm için uzun süre boyunca kullanmamıştım. Ve makyaj yapmayı da çok nadir günler haricinde nerdeyse bırakmıştım. 2 yıl sonra gene makyaja ilgim artmaya başladı. Böylelikle kendimi bu konuda eğitmeye başlayınca aslında yüzümün ve göz kapağımın yağlı olduğunun farkına vardım. Yeni far paletleri aldım ve farımın bir iki saat sonra çizgilere dolmaya başladığını kaydığını vs görünce aklıma bu bazın olduğu geldi ve voila! sonuç mükemmel farımı tüm gün yağlandırmadan tutuyor. (Tabi far bazım bu iki yılda bozulmuştur belki diyerek yenisini aldım bu arada). Şimdi eğer far kullanarak bir makyaj yapacaksam ya da sadece göz kalemi kullanacaksam bile bu bazsız asla makyaj yapmıyorum çünkü o kadar yağlı göz kapaklarım var ki göz kalemi bile bir iki saat sonra akmaya sulanmaya başlıyor kalem ne kadar dayanıklı olsa da çirkin bir görüntü oluşuyor. Ama yağlı göz kapağınız olsa da tavsiyem önce elinizle biraz ısıtıp uygulamanız yoksa fazla pudralı bir görünüm alabiliyor.

  4 şubat 17:10


  3

  79. Aslında çok da araştırmadan mağaza çalışanının önerisiyle almıştım. İlk far bazımdır. Gerçekten çok kuru bir ürün. Yapısı biraz sert ve çok zor yediriliyor göz kapağına. Daha sonra bir gün nemlendiricimle karıştırarak uygulamayı denedim ve sonuçtan çok memnun kaldım. Far bazını biraz elimin üstüne alıyorum nemlendiricimle karıştırıp öyle sürüyorum daha sonra da ten rengi bir far ya da bir pudra ile sabitliyorum. Biterse bir daha almam ama bu yöntemle daha kullanılabilir olduğunu düşünüyorum.

  16 aralık 2019 00:13

  78. göz kapaklarım çok yağlı. sürdüğüm farlar çizgilenmekten bir hal olur, eyelinerlar göz altımdan, kaş üstüme kadar çıkar, dümdüz sürdüğüm kalem kendi kendine smoke eye makyajına döner. ama bu bebek gerçekten mucize. yağlı göz kapaklarına sahipseniz düşünmeden kapın süslüler. çok az bir miktar alıp işaret parmakları arasında ısıtın ve göz kapağınıza uyguladıktan sonra üstüne bir de transparan pudra veya açık renk bir far sürerseniz sabahtan geceye kadar farınız / eyelinerınız zamk gibi kalır.

  14 aralık 2019 14:01

  77. Yaklasik 3 gündür kullanıyorum gercekten her an farı yeni sürmüşüm gibi önceden far hemen uçar gibi giderdi yada katlanma bölgesinde birikirdi artik hic öyle bir sorun yasamiyorum tüm gün zamk gibi duruyor yagli goz kapaklarina birebir pahalısına hiç gerek yok.

  1 ekim 2019 22:18