sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  4.0
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (70)
  • oylar (39)
  • medya (7)

  70. Nars radiant creamy'nin kurutmayan ve medium-full coverage versiyonu. Belki ben koyu bir rengini kullandığımdan ama shape tapele aynı kapatıcılıkta, fakat daha ince daha doğal bitişli, kalıcılığı daha düşük. Bende fair beige rengi var. Revolution c3 ile aynı renkte diyebilirim. Gratis onlineda var ama standında göremiyorum hiç.

  13 temmuz 11:12

  4

  69. öncelikle renk seçenekleri çok güzel. pembe, nötr ve sarı alt tonluları ayrı ayrı düşünüp yapmışlar. benim gittiğim gratiste şansıma hepsinin testerı vardı tek tek yüzümde deneyerek aldım ve ilk defa tam anlamıyla ten rengime uygun bi kapatıcı buldum. çoğu kapatıcı açık kalıyordu (gizlinot: hatta bi kere liseden bi hocam dalga geçmişti o göz altı ne, Bülent ersoy mu olcan sen diye. ki true match'in en koyu rengini kullanıyordum yani napayım daha :() ama bu kapatıcı sarı alt tonlu esmer tenimle mükemmel uydu. bendeki rengi medium peach. somon alt tonlu olduğu için morlukları çok güzel nötrlüyor. yalnız en önemli kısım yapısının çok kuru olması. göz çevrem yağlı olduğu için ben sorun yaşamıyorum pek ama başta dağıtmak bile zor oluyor çok çabuk kuruyup sabitleniyor. kısacası göz çevreniz kuruysa koşarak kaçın.

  indirimden 20tlye aldım bu arada.

  edit: hem vegan hem de cruelty free💛

  22 haziran 18:25 22 haziran 18:27

  68. 2 yıldır kullanıyorum. Kapatıcılığı güzel, fiyatı uygun. Göz altlarım mor, ama kapatınca da doğal görünsün diyorsanız aradığınız ürün bu. Ayrıca kolay dağılıyor, hatta sabitlenmesi de idare eder seviyede. Göz altında katman katman durmuyor. En iyi performans için kapatıcı sürmeden önce nemlendirici sürmeyi sakın unutmayın süslüler.

  20 haziran 12:51

  67. Fair beige rengini yeni aldım kesinlikle kuru ciltler önermiyorum çünkü yağlı ciltli olmama bende bile çok çabuk sabitlendi.Internetten sipariş ettiğim için renkten emin değildim.Maalesef çokta aydınlık bir renk değil tenime yakın bir renk ve pembe tonlu değil de şeftali alt tonlu mu desem bilemedim biraz turunculaşmaya meyilli bir rengi var.Bende oturdu ancak benden açığına çokta oturmayabilir.Ayrıca orta kapatıcılıkta bir ürün full kapatıcılık bekliyorsanız corrector ile kullanmanız gerekebilir...

  (Fondötensiz kullandığımda harika bir aydınlık verdi ve aydınlık görünümüne rağmen bütünleşti.Fondöten sürüp kullanınca tenime aynı kaldı ancak çok doğal bir ürün olduğu için dert etmedim)

  ilgili medya:
  4
  10 mayıs 17:42 17 mayıs 19:37

  66. Çok beğendiğim bir kapatıcı olmuştu. Pıt Pıt Pıt hemen dağıtılıp sabitleniyor. Gün boyunca da duruyor. Uygun fiyatlı performansı iyi bir kapatıcı... ama evet ama diyorum arkadaşlar bana yaptığı gibi hiç sivilceye sebep olan ve bu sorunu yaşayan arkadaşlar var mı bilmiyorum fakat maalesef ki böyle bir şey gözlemledim. Tabii benim cildimde böyle bir reaksiyon gösterdi. Yoksa genele vurduğumuzda gayet sevilen bir kapatıcı.

  20 nisan 13:11

  65. Uzun zamandır aradığım doğal kapatıcı.Benimkinin rengi light ivory.Maalesef hassas bir cilde sahibim.Yanaklarım ve alnım gün içinde kızarıp beni rahatsız ediyor.Bu kapatıcı hem doğal bir görüntü veriyor hem de gün içinde yağlı bir cilde sahip olmama rağmen diğer kapatıcılara oranla daha az yağlandırma yapıyor bende,e daha ne olsun.Orta kapatıcılığı olsa da bana yetiyor.İndirimde yakalarsınız alın derim süslüler.

  8 nisan 22:17

  64. Güzel kapatan fakat çizgilerime aşırı dolan kapatıcıdır

  8 nisan 18:11

  63. yüzümde sadece memnun olmadığım kısım gözaltlarım. ne kadar su içsem, uykumu aksatmasamda çok hafif bir morluk var ve damarlarım çok belirgin. indirimde olduğu zaman yedeklediğim bir ürün. yapısı katı değil, sıvıkta değil. sürdüğünüz anda hemen sabitleniyor. pudra ile sabitlerseniz çizgilere dolma kesinlikle yapmıyor. sabitlemezseniz de öyle aman aman dolmuyor ama sabitlerseniz daha güzel bir görüntü elde edersiniz. gündelik kullandığım için pıt pıt parmaklarım ile yayıyorum. şans verebileceğiniz bir ürün.

  6 nisan 11:53

  62. güzel kapatan ve kalıcılığı da iyi olan cf kapatıcı. yalnız içinde gerçekten çok az ürün var.

  31 mart 21:36

  4

  61. Orta kalınlıkta Köpükümsü ile kremsi arası bir yapısı olan göz altı kapatıcısı. Ülkeye ilk geldiğinde getirdikleri en açık rengi bile bence kapatıcı için koyu olduğu için satın almamıştım. Fakat geçenlerde reyon dolaşırken bir fair beige rengi gözüme çarptı ben de denemek istediğim ve o sırada da kapatıcıya ihtiyacım olduğu için şans vermek istedim.

  Öncelikle dediğim gibi katıya yakın Köpükümsü bir kıvamı var. Geçenlerde evde bir gözüme sabitleyip(gizlinot: essence transparan pudra ile) diğer gözüme de sabitlemeden kullandım. Sabitleyediğim taraf oldukça kurudu göz altı çizgilerimi iyiden iyiye belli etti diğer tarafın ise satin bir bitişi olmakla beraber yine çizgilere dolma yaptı fakat sabitlediğim taraf kadar belli etmedi kendini. Rengine gelecek olursak pembe alt tonlu oldukça açık bir renk fondötensiz kullanmak için benim ten rengimde açık kalacağını düşünüyorum (gizlinot: Şimdiye kadar denemedim emin değilim ).

  Şimdilik normal bir kapatıcı olduğunu düşünüyorum azdan ortaya doğru diyebiliriz inanılmaz bir kapatma söz konusu değil çünkü. Günlük bazda kullanım için tavsiye edilebilir bir ürün.

  Kolumdaki görüntüsünü medyaya ekliyorum.

  sonradan gelen edit: kızlar yaklaşık iki haftadır kullanıyorum, ürünü cilde ilk sürdüğünüzde kuru kuru durabiliyor ama zamanla cilt ısısıyla birleşince göz altına çok güzel oturuyor. asla sabitlemeden kullanıyorum bu arada. dolması minimum seviyede kapatıcılığı daha önce de demiş olduğum gibi orta. ben severek kullanmaya devam ediyorum.

  ilgili medya:
  1
  16 mart 10:43 31 mart 16:09