3.8
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (33)
  • oylar ()
  • medya (1)

33. Arkadaşımın önerisiyle almıştım.Çizgilere dolmaması ve gözaltlarımı kurutmaması sebebiyle sevdiğim günlük,uygun fiyatlı kapatıcı oldu.

14 eylül 19:44

32. 3 kez yenisini aldığıma göre artık yorumlayabilirim sanırım. Öncelikle rengi fiyat açısından piyasadaki diğer ürünlere göre çok daha uygun. Yapısı katı ya da sıvı değil tam olması gerektiği gibi. Ancak eğer büyük cilt sorunlarınız varsa veya göz altlarınız çok morsa beklediğiniz kapatıcılığı vermeyebilir. Ama hafif ürün arayanların için uygun. Her kullandığım kapatıcı gibi bu da bereketli bir ürün değil.  Çabuk bitiyor evet ama bir kaç aydır sanırım her gün bu ürünü kullandım. Denemeyenler bir şans verebilir bence 

14 eylül 18:20

31. Light-medium beige rengiyle ömr-ü hayatımda kullandığım en güzel uygun fiyatlı kapatıcı olmuştur ki ben zaten hİgh-end ürün kullanan biri değilim.

Bu kapatıcı aman aman aydınlık bir görünüm vermiyor ancak içinde bulunan somonumsu pigmentler sayesinde tam göz pınarlarıma yakın yerlerdeki morluklarımı çok güzel kapatıyor. güzel sabitleniyor, çok fazla pudra gerektirmiyor ancak pudrayla kullanıldığında kesinlikle yerinden oynamıyor. Kalıcılığı tüm güne yakın diyebilirim, en azından 5-6 saat pudrasız da yerinde kalıyor. Fotoğraflarda göz altlarını bir acayip göstermiyor. Sivilce vb. asla yapmadı ki normalde sivilce kapatmak için de kullandığım bir ürün.

Rengi biraz daha aydınlık olsaymış tadından yenmeZmiş ama bu fiyata en sevdiğim ürünlerden biri olmayı başardı. İndirimde almanızı tavsiye edebileceğim, uygun fiyatlı ve f/p olarak bence harika ürünlerden biri. 

13 eylül 21:32 13 eylül 21:34


30. Öylesine hiçbir beklentim olmadan günlük hafif bir kapatıcı ararken alayım dedim ve gerçekten çok sevdim. Baya sorunlu gözaltlarım var tenim çok açık gözaltlarım çok mor kalıyor kapatıcısız dışarı çıkmıyorum yani. Birçok kapatıcı da denedim şu ana kadar öyle bayıldığım hiçbir ürün bulamadım. Bu ürün günlük kapatıcı ihtiyacımı çok iyi bir şekilde gideriyor. Yapısı çok cıvık değil sürünce yerinde kalıyor çizgilere gerçekten dolmuyor full kapatıcı değil ama çok güzel nötrlüyor en açık rengi de koyu fakat mor gözaltlarınız varsa dengelediği için güzel duruyor. Günlük orta kapatıcılıkta bir kapatıcı bitince tekrar alırım kesinlikle. hiç makyaj yapmayacaksam bile bunu geçip eşitlemek direk yetiyor aydınlatıyor yüzümü o yüzden şans verilebilecek bir ürün.

3 eylül 14:05

29. Kalıcı ve güzel dağılan bir kapatıcı. sarı alt tonlu ciltlere uygun. pembe alt tonlu cilde sahip insanlarda sapsarı duruyor. göz altlarında kullanmak için ideal, morlukları iyi bir şekilde kapatıyor. sivilce izlerini kapatmada da başarılı bir ürün. fiyatı uygun. ambalajı sağlam ve tasarımı güzel.

25 ağustos 20:35 3 eylül 09:40

2

28. Bende çizgilere dolma yaptı , transparan bir pudra ile sabitliyorum.Kapaticilik olarak ortanın biraz altı diyebilirim.Bittiginde tekrar kullanmayı düşünmüyorum.

22 ağustos 20:09

4

27. Renk seçeneklerini beğenmediğim ürün. Light/Medium Beige rengi bronzlaşmış tenime uydu fakat çok fazla kişiye turuncu kalacaktır. Bundan açık bir rengi var o da pembe alttonlu ve çok daha açık bir renk ortada bir renk eksik bence. Performansına gelirsek özellikle fiyatına göre gerçekten iyi. Doğal mat bir bitişi var kuru gözükmüyor. Orta kapatıcılığı var günlük kullanım için uygun. Çizgilere pudrasız çok az doluyor. Kalıcılık olarak da gayet iyi gün sonunda kuru gözükmüyor. Severek kullanıyorum.

22 ağustos 15:18


26. Light medium beige rengini kullanıyorum. En açık rengi fazla beyaz kaldı ben de. Bu da biraz turunculuk içeriyor. O yüzden biraz korkarak kullandım ama gözaltlarım güzel kapattı. Çizgilerime de dolmadı. Bundan önce rimmel london match perfection kapatıcı kullanıyordum o daha çok doluyor mesela. Sivilce izlerimi kapatmakta kullanamıyorum ama cildime uymadı o renk. Bir de benimkinin süngeri ikinci kullanımda çıktı yerinden. Çubuğun ucuyla kullanıyorum. Bitince tekrar alacağımı sanmıyorum. Benim için sadece eh işte diyebileceğim bir ürün. Göz altı için ideal o kadar . Ayrıca renk skalasında sorun olduğunu düşünüyorum aynı serinin fondoteni için de geçerli bu.

22 ağustos 13:27

25. Kış aylarında corrector yaz aylarında çok aşırı bronzlaştığım zamanlarda kapatıcı olarak kullanabiliyorum.

En açık rengi bana çok koyu geldi. Bu yüzden biraz daha corrector gibi kullanıyorum bu şekilde daha verimli bir hal alıyor.

Çizgilerime dolmadı.

Çok büyük bir göz altı problemim yok o yüzden benim için yeterli düzeyde.

Hafiften ortaya arttırılabilir bir kapatıcılıkta ürün olmasından dolayı kullanılabilir.

Fiyatı çok uygun. anırım indirimde 12 lira civarında oluyor sırf bu yüzden bile alınabilir.

21 ağustos 23:52

24. orta koyulukta olan rengine sahibim. kendi renk tonumla neredeyse aynı, belki çok az bir miktarda açık. alt tonu kesinlikle sarı/turuncu. eğer pembe alt tonluysanız hoşunuza gitmeyebilir. oksitlenme yaptigini gormedim henuz. ben mutlaka sabitliyorum bu kapatıcıyı kullandıktan sonra. eğer pudra kullanmazsam yapış yapış oluyor ve çizgilerime çok fazla doluyor. ayrıca gün içerisinde biraz uçtuğunu kapatıcılığını yitirdiğini farkettim. elimde olduğu için kullanıyorum, atmak istemediğimden. bitince yenisini almayı düşünmüyorum.

21 ağustos 19:46