yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  3.9
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (15)
  • oylar (19)
  • medya (1)

  15. İnce yapılı ve parlak bitişli bir pudra. Yapısı çok ince olduğu için çok doğal bir görünüm elde ediyorum. Ama gözenekleri tıkıyor sanırım. Her kullanımımda yüzümde sivilce oluşumuna sebep oldu.

  30 temmuz 16:37

  14. ilk kullanımda nefret ettiğim, ancak sonrasında bayıldığım bir ürün.

  bu ürünü ilk kullandığımda tüm yüzüme yağlı cildimi dengelemesi için kullandım. ürünün yağı dengeleme gibi bir işlevi yok. bu nedenle eğer yağlı cilde sahipseniz asla memnun kalmazsınız.

  ancak ben bu ürünü göz altlarımı sabitlemek için kullandığımda ba yıl dım. gözaltlarınızı hem çok mükemmel bir şekilde sabitliyor, hem de asla kurutmuyor ve kendini belli edip pudralı topak topak bir görüntü vermiyor. yapısı çok ince. o nedenle kimse asla gözaltınızda pudra olduğunu anlamaz.

  ben ilk aldığımda hafif bir taşlaşma yaşadım ancak o sanırım benim hatam yüzündendi, hafif nemli bir fırça ile almış olabilirim ürünü. üstünü bir kez kazıdıktan sonra bir daha taşlaşma sorunu da yaşamadım.

  eğer gözaltlarınızı sabitlemek amacı ile alırsanız, göz altlarınız da aşırı yağlı değilse çok memnun kalırsınız.

  12 temmuz 12:44

  5

  13. Işık yayıcı pigmentlerle, cildinize fotoğraflarda ve IRL'de ipeksi doğal görünümlü mükemmellik vereceğini vaat eden pudra. Yaklaşık 6 ay önce indirim döneminde aldım. T bölgesi yağlı bir karma ciltli olarak sürekli pudra yiyorum gibi bir şey diyebilirim. Keza bu üründe de dibini ekmekle sıyırıyorum. (gizlinot: Swh) şimdiye kadar denediğim en güzel pudra diyebilirim. Yazın cildime fondöten ya da cc krem süremiyorum, (gizlinot: Malum t bölgem kusuyor) güneş kremi üzerine bölgesel yerleri kapatıcı ile kapattıktan sonra bu pudrayı geçtiğimde we are the champions arka planda çalıyor. Ne pul pul görünüyor ne de gözeneklerinizi ben buradayım hop diye gösteriyor. Güzel bir blurlama etkisi var diyebilirim. Ayrıca allık, bronzer gibi diğer ürünlerin altında dalga dalga bir sonuca neden olmuyor. Ben bu pudrayi süngerle uyguladığımda cakey bir sonuç elde ettim, o yüzden yapmanız gereken bence tok bir pudra fırçası ile uygulamak. Real techniques powder brush bence en ideali. Yani bu iki ürün birlikte satılmalı bence. Bu kadar övdüm ancak tekrardan satın alamayacağım, çünkü gratisten alışveriş yapmıyorum. (gizlinot: Sad story) neyse pudra için arayıştaysanız bu ürüne bakabilirsiniz.

  11 temmuz 23:41 11 temmuz 23:42

  3

  12. Güneş kreminin üzerine bu pudrayı uyguluyordum. Güneş kreminin parlak görüntüsünü alıp güzel bir matlık ve hafif renk tonu eşitliği veriyordu. Yüzde asla pul pul gözükmüyordu. İlk açtığımda fırçaya gelmeme sorununu ben de yaşadım ama rt expert fırçayla biraz üstünden ürün alıp bu sorunu çözdüm. Yanımda taşıyordum ve bu pudrayla çok iyi anlaşıyordum. Bu yakın ilişkimizi bitirme sebebim ise yüzümde sivilce çıkmasına sebebiyet vermesi oldu. Içeriği kötü değil, hatta çoğu pudraya göre iyi ama cildim bu konuda anlaşamadı. Ayrıca bu ürünü alacaklar kapatıcılık özelliğinin olmadığını bilerek tercih etmeliler.

  25 mayıs 00:12

  11. Pudrayı sadece göz altını ve kapaklarını sabitlemek için kullanıyorum, bu pudrayı yeni kullanmaya başladım fakat fırçaya ürün gelmiyor, parmağımı sürtüyorum yine gelmiyor.

  O yüzden performansına dair hiçbir yorum yapamıyorum çünkü ürünü fırçaya alamıyorum bile bu yüzden bir daha tercih etmem o belli oldu.

  Edit: bir süslümün tavsiyesi ile pudranın yüzeyini eski bir diş fırçası ile kazıdım, ürün gelmeme sorunu çözüldü.

  25 aralık 2018 17:26 25 aralık 2018 22:18

  1

  10. Hayatımda kullandığım en kötü pudra bu. Övgülere kayıtsız kalamadığım için elimdeki pudralar bitince direk bunu almıştım ama benim için çöpe gidecek bir ürün oldu. Bir defa renk skalası rezalet. Kapatıcılarımı göz altlarıma aydınlık vermesi adına bir ton kadar açık; daha iyi nötrlesin diye de pembe alt tonlu alıyorum genelde. kullandığım ürünlerle uyum sağlasın diye neutral beige rengini seçmiştim alırken. Bu rengin pembe alt tonlu ve beyaz ten skalasında olması gerekirken buğday tenimden dahi koyu ve bildiğiniz turuncu. Zaten ten ürünlerimle asla anlaşamadı. Elimdeki dört kapatıcı da üstüne bunu sürünce bir iki saate çatladı, sabitleme amaçlı kullanamadım yani. Özellikle göz altlarında performansı çok kötü. İnanılmaz ince bir pudra olduğu için t bölgemde yağ kontrolü de yapamadı. Bunu sürmesem de aynı performansı fondötenlerimden rahatlıkla alabiliyorum.

  Ben pudralarımı süngerimin fondöten olmamış bir kısmına alıp cildime oturtmayı daha çok seviyorum. Daha doğal bir görüntü oluyor böyle bence. Ama bu pudra fırçaya gelmediği gibi süngere de asla gelmiyor. Süngeri çok bastırınca da ıslaklığıyla taşlaşıyor. Kazımaktan bir hal oldum.

  Bu pudrayı kim severek kullanır? diyorsanız ki benim cildim aşırı kuru ve koyu buğday/esmerim, hep face and body tarzı fondötenler kullanıyorum ve cakey görüntüye yol açmadan azıcık sabitlemek istiyorum, anca öyle oluru var. O da göz altlarına getirmemek kaydıyla. Başka türlüyse koşarak uzaklaşın.

  Edit: ambalajı da rezalet. Kapağı açar açmaz elimde kaldı ve ışıltılı bir pudra. Işıltılı allık vb. şeylerden hoşlanmıyorsanız yine koşarak uzaklaşın çünkü aşağı yukarı verdiği sonuç aynı.

  21 aralık 2018 19:03 21 aralık 2018 19:06

  5

  9. her türlü cilt tipine uygun olduğunu düşündüğüm, fiyatı indirimde 15-20 tl arası olan pudra. karma ciltliyim, 1-2 aydır düzenli kullanıyorum. asla kuru göstermiyor cildi, cakey bir görünüm yaratmıyor. hafif bir ışıltı veriyor ve ciltte pudra olduğunu belli etmiyor. sanırım makyaj çantamın demirbaşlarından biri olacak bundan sonra. üzerindeki bombesi kolay aşınıyor ama çabuk biteceğini sanmıyorum. pudra arayışında olanlara tavsiye ederim.

  26 eylül 2018 12:32

  8. bitirip biritip tekrar aldığım tek pudra. fotograflarda acaip güzel çıkıyor. Günlük kullanımda gayet uygun. Göz altları için çok uygun. Açık buğday tenliğim ve bana orta tonu oluyor. ne kdr kat kat sürseniz bile katiyen cakey durmuyor. Altına güneş kremi sürüp, üstüne bu pudra üstüne de dewy bitip setting sprey sürüyorum. herkes fondoten sürdüğümü sanıyor.

  24 eylül 2018 16:53

  2

  7. Hafif bir yapısı var. Ciltte o blur etkisini sağlıyor. Kadifemsi bir dokusu var. Ama benim gibi kuru göz altlarınız varsa göz altınızı sabitlemeye uygun değil. Gün içerisinde yenilemek gerekiyor ve buna müsait bir ürün yüz pudra pudra durmuyor.

  Bu pudradan sonra yüzdeki direk pudra ürünleri dağıtmak problem olmasada göz kapağınızı sabitleyip direk gölge işlemine geçerseniz yeterli gelmiyor. Ürün yapış yapış kalıyor ve far dağılmıyor.

  Uygun fiyatlı ve gayet iyi bir ürün. Çok fazla kullanmadım ama aldığıma pişman olmadım daha.

  26 mayıs 2018 17:18

  6. fırçaya gelmeyen, süngerle çok rahat uygulanan ürün. transparan olmamasına rağmen renk vermiyor. o kadar ince bir yapısı var ki, yaz aylarında yağlı cildime kullanabileceğimi sanmıyorum. wet n wild'ın coverall pudrası muhteşemdi, onu bulamayınca almıştım.

  26 mayıs 2018 17:04