4.3
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (11)
  • oylar (9)
  • medya (1)
5

11. her türlü cilt tipine uygun olduğunu düşündüğüm, fiyatı indirimde 15-20 tl arası olan pudra. karma ciltliyim, 1-2 aydır düzenli kullanıyorum. asla kuru göstermiyor cildi, cakey bir görünüm yaratmıyor. hafif bir ışıltı veriyor ve ciltte pudra olduğunu belli etmiyor. sanırım makyaj çantamın demirbaşlarından biri olacak bundan sonra. üzerindeki bombesi kolay aşınıyor ama çabuk biteceğini sanmıyorum. pudra arayışında olanlara tavsiye ederim.

26 eylül 12:32

10. bitirip biritip tekrar aldığım tek pudra. fotograflarda acaip güzel çıkıyor. Günlük kullanımda gayet uygun. Göz altları için çok uygun. Açık buğday tenliğim ve bana orta tonu oluyor. ne kdr kat kat sürseniz bile katiyen cakey durmuyor. Altına güneş kremi sürüp, üstüne bu pudra üstüne de dewy bitip setting sprey sürüyorum. herkes fondoten sürdüğümü sanıyor.

24 eylül 16:53

9. Hem sabitleme hem de matlaştırma konusunda inanılmaz memnun kaldığım, incecik yapıda, az da olsa gözenek blurlama etkisi olan muhteşem bir pudradır. Asla tozutmuyor ve hatta fırçaya ürün geldiğini bile anlamayabiliyorsunuz, o kadar ince bir yapıda. göz altı kapatıcımı da grileştirmeden sabitledi.

Ben sarı alt tonlu açık buğday tenliyim, "neutral beige" rengi cildimde yokmuş gibi gözüküyor ve buna rağmen işlevini yerine çok iyi getiriyor.

Muhakkak kullanmaya devam edeceğim ürünler arasında ilk sıralarda hakkıyla yer alan bir üründür.

13 eylül 20:58


8. hiçbir işe yaramayıp gözüken ama çok şeye yarayan pudra. nasıl oluyor ben de anlamadım.

15 ağustos 15:19

2

7. Hafif bir yapısı var. Ciltte o blur etkisini sağlıyor. Kadifemsi bir dokusu var. Ama benim gibi kuru göz altlarınız varsa göz altınızı sabitlemeye uygun değil. Gün içerisinde yenilemek gerekiyor ve buna müsait bir ürün yüz pudra pudra durmuyor.

Bu pudradan sonra yüzdeki direk pudra ürünleri dağıtmak problem olmasada göz kapağınızı sabitleyip direk gölge işlemine geçerseniz yeterli gelmiyor. Ürün yapış yapış kalıyor ve far dağılmıyor.

Uygun fiyatlı ve gayet iyi bir ürün. Çok fazla kullanmadım ama aldığıma pişman olmadım daha.

26 mayıs 17:18

6. fırçaya gelmeyen, süngerle çok rahat uygulanan ürün. transparan olmamasına rağmen renk vermiyor. o kadar ince bir yapısı var ki, yaz aylarında yağlı cildime kullanabileceğimi sanmıyorum. wet n wild'ın coverall pudrası muhteşemdi, onu bulamayınca almıştım.

26 mayıs 17:04

5. Sanırım bir önceki gratis indiriminde almıştım ve bir süredir kullanıyorum.

Dehidrasyon sorunlu kuruya dönük karma cildim var.

Bu pudrayı begenmeseydim smashbox halo alacaktım. Ama cildimde çok güzel durdu.

Minicik ışıltılar var ve kesinlikle belli olmuyor.

Baked olduğu için ilk tabaka sert ve zor geliyordu. Kullandıkça iyice yumuşak bir pudraya döndü. Ama çabuk bitecek gibi duruyor. Fazla kullanmadan bile o yuvarlak tabaka düzleşti. Orta derecede tozutuyor.

T bölgeme birkaç saat sonrasında mat bir pudra uyguluyorum. Kuru ya da kuruya dönük olmayan ciltliler için uygun olmaz. Ama en kuru bölgem olan alnımda güzel duruyor. Normalde alnımda alterra'nın pudrası dışında hiçbir pudra güzel durmaz.

Fit me ve bu pudra arasında kalmıştım. Fit me'de oksitlenme sorunlarını okuyunca bunu aldım. 

21 nisan 16:56 21 nisan 17:00


4

4. ilk aldığınızda yapısı fazla sert gelebilir ama kullandıkça kullanımı kolaylaşan bir ürün. en başta fırça ile alamıyorken şu anda gayet rahat alabiliyorum,yinede kullanımı için sünger daha iyi geliyor bana. en sevdiğim yanı renk açısından çok çeşidi olması; kapatıcımı sürdükten sonra bu pudra sayesinde yüzümün renklerini eşitliyebiliyorum, ten rengimde olanını buldum neyseki.

matlaştırıcı bir pudra değil, hafif parlak ama yüzde doğal duruyor. yumuşacık oluyor yüzünüz sürdükten sonra, seviyorum.

21 nisan 16:05

3. iki gün önce gratis indiriminden aldığım fırınlanmış pudradır. kalıp gibi duran pudralardansa daha ince duran pudraları seviyorum çünkü pudrayı sadece göz altlarımı sabitlemek için kullandığımdan, yüzüm aydınlık görünürken orda bir kek olmasını sevmiyorum. bu pudrayı da denemek için aldım, yapısı incecik. hani böyle elinize aldığınızda gelmeyen ama fırçaya gelen ürünler vardır ya bu ürün öyle. göz altlarımı fazla grileştirmeden sabitledi, asla kalın bir pudra tabakası gibi durmadı. yalnız şöyle bir sorunu var, bir kaç saat sonra kapatıcım yine çizgilerime doluyor. tazelenerek bu sorun halledilebilir. bi de fotoğraflarda iyi sonuç veriyomuş, onu henüz gözlemlemedim ilk fırsatta burayı güncellerim . maybelline fit me pudranın göz altımdaki felaket sonucundan sonra ilaç gibi geldi

21 nisan 14:13

2. Bu pudradan başta nefret etmiştim çünkü ne ele ne fırçaya geliyordu. Sonra artık kullanmadığım rt süngerimle uygulamak aklıma geldi. Süngerle çok daha iyi sonuç aldım. Fırçayla kaç kat geçsem de yüzümde bir değişiklik olmuyordu. Aşırı matlaştıran bir pudra değil. Islak bitişli fondöten kullansam da o sağlıklı ışıltıyı almıyor cildimden. Ne kadar uygularsam uygulayayım cakey durmuyor. Gözeneklerimi biraz blurlaştırıyor. Renk vermiyor neredeyse, transparanlaşıyor ciltte. Renk eşitlemesi sıfır bu yüzden. Kuru veya normal ciltliyseniz çok seversiniz bu pudrayı. Kalıcılığının iyi olduğunu söyleyemem, karma cildimde 2 saate uçuyor fakat benim için sorun değil. Yağlı ciltlilerin ise memnun kalacağını düşünmüyorum. İndirimde çok ucuza almıştım. Yanlış hatırlamıyorsam 13 tlydi. Bu bitince maybelline fit me pudrayı denemek istiyorum, memnun kalmazsam buna geri dönerim.

2 şubat 14:43