sorular içinde ara
yeni soru sor
son sorular
son cevaplar
kategoriler
 • süslü
 • moda alışveriş
 • kuaför & güzellik merkezi
 • sağlık
 • spor
 • gönül işleri
 • aile arkadaş ilişkileri
 • cinsellik
 • eğitim & kariyer
 • seyahat
 • pet
 • sanat
 • bürokrasi
 • diğer
4.5
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
 • linki kopyala
 • şikayet et
 • girdiler (169)
 • oylar (90)
 • medya (22)

169. Far kullanmayı beceremeyen biri olarak aldığım ilk far paleti. Far bazı surmeden Direkt olarak parmaklarımla uyguluyorum. Gün sonuna kadar idare ediyor, öyle çok birikme falan yapmıyor. Renkleri çok güzel. Başlangıç için iyi bir palet olduğunu düşünüyorum.

4 ocak 10:19

168. Eskiden wet n wild almak çok basitti çünkü diğer markalara göre çok daha uygundu artık wet n wild da aşmış durumda. Bu far paleti belki yüzlerce kişinin dediği gibi tozutuyor üflemeden gözüme sürersem göz altım tamamen sürdüğüm rengin tozlarıyla doluyor. Fırçayı üfleyince de pigment kalmıyor bu böyle sürüp gidiyor ahahfj ama mat olması ışıltısız olması ayrı bi çekici

24 aralık 2018 22:01

167. Piyasadaki en ucuz ve en güzel mat farların bir arada bulunduğu palet. Günlük hayatta mat fara eliniz gidiyorsa tam bir kurtarıcı,2 geçiş rengi muazzam. Ancak altına bazla uygulamakta fayda var zira hiç far sürmemiş gibi oluyor bir süre sonra. Ve de aşırı tozutuyor en sevmediğim özelliği bu. Fırçaya aldıktan sonra peçeteye pıt pıt döküyorum.

24 aralık 2018 20:30

5

166. Şu sıralar favori renklerimi içeren far paleti. Evet çok tozutuyor ve bence çok çabuk bitiyor. yazın ortasından beri dönüşümlü kullandığım halde açık renginin ve turuncularından birinin dibini görmüş durumdayım. farların kalıcılığı fena değil ve en fazla 2 bilemediniz 3 rengin karışması gerekiyor. fazlası bulanık bir makyaj ortaya çıkarıyor. En tebeşir rengi olan fuşya rengi. O da pek sık elimin gittiği bir renk değil benim. Onun dışında bu renk tonlarında en güzel palet olabilir drugstore olarak.

24 aralık 2018 16:00

165. almamak için defalarca erteledim ama sonra baktım başka far paleti (özellikle simsiz/ışıltısız renkleri içeren) yok hemen bi tane edindim.Tozuttuğunu söyleyebilirim ama ben fırçayı pıtpıt vuruyorum kenara öyle uyguluyorum hiç de sorun yaşamadım. renkler gayet güzel veriyor kendini, günlük olarak muazzam. tek rengi dağıtıp rimellenip çıkıyorum herkese tavsiye ederim, renkler zaten kolay kolay bulunan renkler değil drugstore için ayrıca o maybellinenin dandik ve simli far paletlerine bin basar. mükemmel f/p alın aldırın, tabii ihtiyacı olan ve size danışanlara...

23 aralık 2018 21:55

164. bu paleti ilk çıktığı zamanlar wnw ın ınstagram sayfasında görüp vurulmuştum. üstünden gel zaman git zaman alayım mı aman far mı sürüyosun sanki diyip uzun süre erteledim ve evet en son dayanamayıp aldım. yaklaşık 2 3 aydır kullanıyorum evet fazla tozutuyor ama burada yazılan genel yorumlara göre bende bayağı güzel iş çıkarıyor. öncelikle wnw ın far bazını sürüp ten rengi far veya pudrayla sabitliyorum. üstünde farları rahatlıkla karıştırabiliyorum. çok aşırı dağıtıp makyajla uyuduğum bazı günlerin sabahında bile geçişli bi far görüntüsü gördüğüm oldu. teşekkürler wnw

23 aralık 2018 18:51

163. Farlar birlikte çok güzel dursalar da gözde bence max 2 renk karıştırılmalı, yoksa özelliklerini kaybediyor renkler.

Onun dışında sıcak tonlu olarak raflarda olan en kullanışlı renk skalasına sahip, keşke daha kompakt bir ambalajı olsa dediğim güzel bir far paleti.

23 aralık 2018 15:18

5

162. Uzun süre indirimli fiyatı hep 21.90 olan, en son artık indirimli olarak da 23-24 liraya çıktığını görünce “Nasıl olsa bir gün alacağım, daha da fazla zamlanmadan alayım artık” diye düşünerek, geçen ay indirimde aldığım palet. 1 aydır kullanıyorum, renkleri biraz tozutsa da pigmentasyon açısından çok başarılı buldum. Özellikle diğer far paletim sleek a new day ile kıyasladığımda daha iyi olduğunu gördüm bu açıdan. Karışma, dağıtma ve kalıcılık açısından da yağlı göz kapaklarıma rağmen çok beğeniyorum.

Ek olarak, içindeki ten rengi olanı göz altı kapatıcısını sabitlemek için de kullanıyorum, pudra gibi oluyor, deneyebilirsiniz. Aslında bütün renklerin içinde belki de en sevdiğim bu ten/krem rengi olan, yapısı çok güzel, tüm göz kapağıma ve kaş altına sürdüğümde de çok hoş, aydınlık bir görüntüye kavuşturuyor beni. 

23 aralık 2018 00:11

161. İlk çıktığında koşa koşa gidip almıştım.Çok fazla tozutuyor.Ve sürerken hep göz altıma bulaşıyordu.Fakat renkleri inanılmaz güzel renkleri var.Ve hergün kullanıyorum.Piyasada bir sürü bu tarz palet olsada içlerinde en beğendiğim bu oldu.

23 aralık 2018 00:03

160. Yazın almıştım her gün bu paleti kullanmıyorum ama bu 6-7 ayda 3 rengin dibini neredeyse gördüm. Bunun nedeni de muhtelemen çok fazla tozutması yani alıyım beni 1-1.5 yıl idare etsin paleti değil. Ama halaaa renklerine ve kolay dağılmasına bayılıyorum

22 aralık 2018 23:23