4.6
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (80)
  • oylar (41)
  • medya (22)

80. kendi aldığım palet için konuşuyorum farlar gayet yumuşak, pigmentasyonu yeterince iyi. tozutmayı dert etmiyorum fırçayı çok hafif dokundurduğumda bir şey olmuyor. wet n wild'ın çoğu farı gibi bunun da kalıcılığı beni tatmin ediyor.far bazıyla 8 saat(gizlinot: rahat 10 saati zorlardı eve gelip makyajı çıkardım) sürdüğüm gibi kaldı ki baya dans ettiğim asla oturmadığım bir gündü(gizlinot: arkadaşlarımda da kullandım onlarda da sonuç aynıydı) far bazı kullanmayınca da 5-6 saat rahat gözümde kalıyor. f/p açısından gayet güzel bir ürün renkler benim hep kullandığım(gizlinot: sıcak tonlu makyaj modasından bağımsız olarak) kızılımsı turuncumsu tonlar. bu palette tek eksik bence the balm nude beach'teki breathtaking rengi gibi sıcak altın tonlu bir renk eğer o da olsaydı mükemmel olurdu. şimdilik bununla yola devam öğrencilikten kurtulursam dolarda da bir düşme olursa muadili olduğu palette gözüm var.

14 temmuz 13:29 14 temmuz 13:31

79. hemen hemen butun denedigim wet n wild paletleri tozutma yapiyor. ama fiyat performans acisindan ve renklerin gunluk kullanimlari acisindan bence alinabilir bir palet.

14 temmuz 01:39

78. ben bu palet yerine flormar'ın sunset eyeshadow paletini alıp bir de beğendim diye ve bir de sanırım bazı süslülerin flormar düşmanlığı sebebiyle linç edilmiştim :D üstüne biri entry girip far'ı kullanmadığı halde vasat diyip gitmişti.

tövbe estağfurullah dedim,

daha sonra bu paleti de aldım, renkleri hoş çünkü, ama flormarın renkleri daha cazip gelmişti bana, (bana: benim zevkime göre, bana ait olan zevk) o koyu pembeyi ben nadiren kullanırım biliyorum çünkü.

cidden beğendim ama arkadaşlar flormarın pigmentasyonu bir tık daha iyi bundan.. birbirlerinden altta kalan yanları yok. ikisini de kullanırım ama linç ettiğiniz kadar yok yani.

şu merakınızı bi bırakın.

13 temmuz 20:37 13 temmuz 20:43


77. tozutması zaten başlık altında defalarca belirtilmiş. renk olarak çok güzel fakat fiyatı düşünüldüğünde kalitesi normal geliyor. kalıcığını ben beğenemedim. benim için tek artı yönü renkleri oldu.

13 temmuz 19:56

3

76. Dün bu palet hakkında bir girdi yazmıştım.Bazı renkleri sevmediğimi söylemiştim.Bir saat içinde 1 like 32 tane unlike almıştım.Ben de bu etkileşim üzerin gratis e gidip paleti satın aldım.Eve gelir gelmez de denedim.O pembe tonları dışındaki renkler bana hitap ediyor ama farlar çok sert yapıda ve inanılmaz tozutuyor.Far bazı kullanmadan yaptığım göz makyajım yaklaşık üç saat içinde canlılığını yitirdi.Bobbi'nin camel farına muadil gösterilen rengi gerçekten güzel .İlk izlenimlerim bunlar.Sanırım kullandıkça fikirlerimi aktarırım.Ben bu arada indirimsiz aldım.

11 temmuz 19:44

75. birçok muadil kozmetik gibi herkesin merak ettiği ve yok satan, buna karşın çok tozutan ve bazı renklerde yeterli pigmentasyonu sağlayamadığım onlu far paleti. pan'da görülen renkler için söyleyecek hiçbir şeyim yok. evet çok cezbedici ama 1 sene sonra pabucu kolaylıkla dama atılacak. bunları bile bile ben de gidip aldım çünkü muadili gösterilen ürüne erişimim yoktu ve daha ucuza bu modayı yakalamak istedim. ancak 3-4 kullanımdan sonra keşke almasaydım veya keşke açmasaydım da birine hediye etseydim demeye başladım.

10 temmuz 22:31

74. Nihayet sahip olduğum palet.Aslında çok kullandığım renkler olmasa da ufak olması dolayısıyla ve kullanışlı olabileceğini düşündüğümden satın aldım.Bir de yanına Maybelline pembe krem far tamamdır at çantaya gitsin.

10 temmuz 22:16


73. anastasia beverly hills - modern renaissance paletinin muadili olmasa asla dönüp bakmayacağınız far paleti. renkler itici ve kullanışsız.

10 temmuz 22:06

72. ben bozuk bir palet mi aldım bilmiyorum ama farlar çok tebeşir kıvamında. fırçaya doğru dürüst gelmiyor, zor yayılıyor. parmağımla denediğimde ise parmağıma gelen ürün göz kapağıma sürdüğümde yok oldu. çok büyük hevesle almıştım ama pigmentasyonunu pek sevemedim. bu ve de "not a basic peach" paletini elimden çıkarmak istiyorum. 

10 temmuz 18:36 10 temmuz 19:59

71. Tam seyahate götürülmelik palet, her makyaj çıkar, bir haftada sıkmaz, boyutu taşımaya çok uygun, renkler harika ve fark kalitesi mükemmel bir de üstüne fiyatı uygun.

10 temmuz 12:54