4.6
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (84)
  • oylar (42)
  • medya (22)

84. İndirimde 21 tlye aldığım palet, bana kozmetik almama diyetimi bozdurmuştur, renklere bakıldığında belki hepsi bir şekilde başka başka paletlerinizde vardır, ama hepsi bir arada harika olmuş, benim aldığım palette tüm renkler gayet pigmentli tek sorun herkesin de söylediği tozutma o da varsın olsun o fiyata. Benim alma sebebim sabah makyaj yapmadığım günlerde, ya da seyahate giderken tam çantaya atıp çıkabileceğim renkleri bir arada bulundurması oldu. Ben alma niyetiniz varsa şayet pişman olacağınızı düşünmüyorum kısaca.

dün 10:34

5

83. Bugun gururla koleksiyonuma ekledigim palet. 2$'a aldim ve 42$'a almisim hissi var. Dunyanin en harika muhtesem mukemmel paleti. 

dün 00:47

82. arkadaşımın doğum günü hediyesi olarak almasıyla kullanma şansı bulduğum palet.

artılarını sayacak olursak, benim kullanmayı tercih ettiğim renklerde, yumuşacık ve pigmentasyonu fiyatına göre mükemmel. bunun haricinde cruelty free ürün kullandığımdan benim için ideal bir tercih. özellikle transition renklerini tüm göz kapağıma geçip genişçe dağıtarak, bol rimel desteğiyke çabasız ve hafif grunge bir görüntü elde etmek mümkün ki asıl gönlümü çelen bu oldu.

eksileri ise; tozutuyor. deliler gibi tozutuyor. üstümdeki siyah tişörtte resmen toz toz taneleri görebiliyordum. fırçaya aldıktan sonra muhakkak bir iki kez put pıt vurmak lazım. 

güncel fiyatı otuz küsurdu. uygun mu? elbette. ancak wet n wild'dan zamanında on iki liraya comfort zone almış biri olarak gelen zam kalbimi kırmadı değil. 

14 temmuz 17:06


81. kendi aldığım palet için konuşuyorum farlar gayet yumuşak, pigmentasyonu yeterince iyi. tozutmayı dert etmiyorum fırçayı çok hafif dokundurduğumda bir şey olmuyor. wet n wild'ın çoğu farı gibi bunun da kalıcılığı beni tatmin ediyor.far bazıyla 8 saat(gizlinot: rahat 10 saati zorlardı eve gelip makyajı çıkardım) sürdüğüm gibi kaldı ki baya dans ettiğim asla oturmadığım bir gündü(gizlinot: arkadaşlarımda da kullandım onlarda da sonuç aynıydı) far bazı kullanmayınca da 5-6 saat rahat gözümde kalıyor. f/p açısından gayet güzel bir ürün renkler benim hep kullandığım(gizlinot: sıcak tonlu makyaj modasından bağımsız olarak) kızılımsı turuncumsu tonlar. bu palette tek eksik bence the balm nude beach'teki breathtaking rengi gibi sıcak altın tonlu bir renk eğer o da olsaydı mükemmel olurdu. şimdilik bununla yola devam öğrencilikten kurtulursam dolarda da bir düşme olursa muadili olduğu palette gözüm var.

14 temmuz 13:29 14 temmuz 13:31

80. hemen hemen butun denedigim wet n wild paletleri tozutma yapiyor. ama fiyat performans acisindan ve renklerin gunluk kullanimlari acisindan bence alinabilir bir palet.

14 temmuz 01:39

79. ben bu palet yerine flormar'ın sunset eyeshadow paletini alıp bir de beğendim diye ve bir de sanırım bazı süslülerin flormar düşmanlığı sebebiyle linç edilmiştim :D üstüne biri entry girip far'ı kullanmadığı halde vasat diyip gitmişti.

tövbe estağfurullah dedim,

daha sonra bu paleti de aldım, renkleri hoş çünkü, ama flormarın renkleri daha cazip gelmişti bana, (bana: benim zevkime göre, bana ait olan zevk) o koyu pembeyi ben nadiren kullanırım biliyorum çünkü.

cidden beğendim ama arkadaşlar flormarın pigmentasyonu bir tık daha iyi bundan.. birbirlerinden altta kalan yanları yok. ikisini de kullanırım ama linç ettiğiniz kadar yok yani.

şu merakınızı bi bırakın.

13 temmuz 20:37 13 temmuz 20:43

78. tozutması zaten başlık altında defalarca belirtilmiş. renk olarak çok güzel fakat fiyatı düşünüldüğünde kalitesi normal geliyor. kalıcığını ben beğenemedim. benim için tek artı yönü renkleri oldu.

13 temmuz 19:56


3

77. Dün bu palet hakkında bir girdi yazmıştım.Bazı renkleri sevmediğimi söylemiştim.Bir saat içinde 1 like 32 tane unlike almıştım.Ben de bu etkileşim üzerin gratis e gidip paleti satın aldım.Eve gelir gelmez de denedim.O pembe tonları dışındaki renkler bana hitap ediyor ama farlar çok sert yapıda ve inanılmaz tozutuyor.Far bazı kullanmadan yaptığım göz makyajım yaklaşık üç saat içinde canlılığını yitirdi.Bobbi'nin camel farına muadil gösterilen rengi gerçekten güzel .İlk izlenimlerim bunlar.Sanırım kullandıkça fikirlerimi aktarırım.Ben bu arada indirimsiz aldım.

11 temmuz 19:44

76. birçok muadil kozmetik gibi herkesin merak ettiği ve yok satan, buna karşın çok tozutan ve bazı renklerde yeterli pigmentasyonu sağlayamadığım onlu far paleti. pan'da görülen renkler için söyleyecek hiçbir şeyim yok. evet çok cezbedici ama 1 sene sonra pabucu kolaylıkla dama atılacak. bunları bile bile ben de gidip aldım çünkü muadili gösterilen ürüne erişimim yoktu ve daha ucuza bu modayı yakalamak istedim. ancak 3-4 kullanımdan sonra keşke almasaydım veya keşke açmasaydım da birine hediye etseydim demeye başladım.

10 temmuz 22:31

75. Nihayet sahip olduğum palet.Aslında çok kullandığım renkler olmasa da ufak olması dolayısıyla ve kullanışlı olabileceğini düşündüğümden satın aldım.Bir de yanına Maybelline pembe krem far tamamdır at çantaya gitsin.

10 temmuz 22:16