4.6
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (102)
  • oylar (53)
  • medya (23)

102. fiyat performans olarak başarılı bulduğum palettir kendileri.  çok kalıcı mı? değil. ama renkleri güzel. günlük hafif makyajlarda tercih ediyorum. 

6 ağustos 17:41

101. Eski bir gratis çalışanı derki :

Alin aldırın suslulerim evet tozutur ama o renkler tam aşık olunasi gece gündüz düğün herturlu makyajda kullanilabilen fiyat performansi müthiş olan palet

5 ağustos 23:29

100. Aldığımdan beri bu far paletini kulanıyorum. Renkleri hem gündüz hem gece makyajına uyuyor. Bayram indiriminde kaçırmayın süslüler kapın bir tane.

5 ağustos 22:24


5

99. Gerçekten cok basarili bir palet. Susluler sayesinde kesfedip almistim 2 ay oldu yaklasik ve iyiki almisim. Tozutuyor gibi yorumlar var ama ben tozutma problemi yasamadim renkler kalici ve cok kullanisli. Ustelik boyutu harika tam cantaya atmalik. Yer kaplamayan ve bu kadar cok renk iceren palet bulmak gercekten zor. En cok transition renklerini kullaniyorum ozellikle hardal rengi cok tatli farkli bir renk. Bence paletteki tek sorun simli renkler. İkisininde pigmenti maalesef dusuk. Ama dedigim gibi renklerinin kullanisliligi ve benim gibi makyajini surekli yollarda yapanlar icin minik boyutu sayesinde  en cok kullandigim palet haline getirdi. 

5 ağustos 13:42 5 ağustos 22:47

98. Sadece iki geçiş rengi için bile alınabilecek bir palet. İndirimli fiyatı kesinlikle hakkediyor. Mat renklerini çok başarılı buldum. Comfort zone palet ile çok iyi ikili oluyorlar. Turuncu makyajların vazgeçilmezi oldu benim için 👌🏻

31 temmuz 20:45

97. Sadece üstteki sütlü kahve ve alttaki tarçın rengi için bile almaya değen far paleti. Kapatıcıyı sürdükten sonra bu renkleri katlanma bölgesine uygulayıp dağıtıyorum. Bazen böyle bırakıyorum bazen de nude tonlarda sedefli bir far ile tamamlıyorum çok güzel görünüyor.

ABH modern renaissance için muadil olduğunu artık herkes biliyordur bence :)

Tozutuyor fakat aşırı değil bence. Zaten dağılması, renklerin karışması da iyi olduğu için bir eksi değil benim gözümde.

Fiyat performans olarak aşırı beğeniyorum bu paleti. İndirimden 20 tl'ye almıştım, gayet memnunum.

30 temmuz 21:47

5

96. Aldığımdan beri nerdeyse her gün kullandığım far paleti. Pigmentler süper, kalıcılık hele baz da kullanınca harika, çok güzel karışıyor. Acelem varsa en üstteki mat rengi katlanma bölgesine geçip sol alttaki işiltılı kahve ya da altın - sampanya ışıltılı rengi tüm göz kapağına geçip dağıtınca harıka bir makyaj oluyor. Kirpik dibine de vaktim varsa sağdaki koyu kahveyi geçiyorum anında etkisi değişiyor. Bu fiyata alınabilecek en iyi paketlerden birisi bence. İçinde kullanılmayacak buna ne gerek var denecek tek bir renk yok. Kesinlikle alın aldırın süslüler

30 temmuz 00:14


95. Tam benlik renkler. İndirimde 20tlye düşüyor. Bence bu fiyata alınabilecek en iyi far paletlerinden. Tek sorunu inanılmaz tozutması. dağılması kalıcılığı ve pigmentasyonu gayet iyi. Sadece tek kullanılacak bir palet değil gibi. İçindeki ışıltılı renkler bana yetmedi. Işıltılı bir paletle kombinlebilir. 

30 temmuz 00:10

94. İndirimden alınca tadından yenmeyecek, fiyatının hakkını sonuna kadar veren palet. O renklerin birbiriyle uyumu, o sıcak tonlar, hepsinin çok güzel karışması daha ne diyimki

28 temmuz 22:26

93. dün edindiğim içinde çok güzel toprak tonları olan far paleti. özellikle kahveli tonlara ihtiyacım vardı (gizlinot: ya da kendimi buna inandırdım) sabah baştaki ve sondaki iki kahveyi karıştırarak aceleyle makyaj yaptım biraz da turuncu kattım. çok da güzel oldu. tozutuyor ama hangi far tozutmuyor ki zaten. bazsız uyguladım, 6-7 saat oldu henüz birikme yapmadı normalde yağlı göz kapaklarımda çizgi çizgi olması gerekirdi.

25 temmuz 14:02