yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  4.5
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (185)
  • oylar (110)
  • medya (22)

  185. Renkler, karıştırma fırçası yerine oturtma fırçası ile uygunırsa kalıcılığı bir nebze de olsa artan far paleti.

  8 ağustos 23:13

  2

  184. Sadece karıştırma renkleri başarılı olan palet. Diğerleri uyguladıktan sonra bulamaç gibi oluyor.

  8 ağustos 15:48

  183. Matları muadili olduğu abh paletten daha iyi olup, simli farları berbat olan palettir. 

  8 ağustos 15:44

  182. tozutmayan far var mı bilemiyorum sonuçta bir miktar tozutma nars ve inglot'un farlarında bile oluyor sonuçta. kalıcılık konusunda da bir şeyi netleştirelim. eğer uzun süre dayanma vaadi olan bir krem far değilse kullandığınız ürün, hele ki toz üründen nasıl bir kalıcılık bekleniyor bilemiyorum. farklı bir amaçla tasarlanmamışsa ürün, bu tip paletlerdeki farları göz önüne alırsak hele far kalıcı değildir. farı kalıcı yapan alta kullanılan bazdır ya da ne bileyim onun yerine kullanılan krem üründür. farı sürdüm çıktım, hadi kalıcı olsun durumu istesek de yok yani.

  bunları belirttikten sonra benim ürün hakkındaki yorumuma gelirsem; bence pigmentasyonu hiç de fena değil, bir iki renk dışında. bir kere farların yapısı gayet yumuşak, fırçaya kolay transfer olan türden. bu yüzden de renkleri birbiriyle karıştırmak ve sevdiğimiz türden renk geçişlerini vermesi konusunda son derece başarılı. sıcak tonları güzel harmanlayan ve bu sayede de pratik, ama o uğraşılmış görüntüyü veren göz makyajları çıkarabilmek adına benim sevdiğim bir palet oldu rose in the air. wet n wild'ı sadece bir konuda sonuna kadar eleştiririm, o da ambalaj konusunda. yalnız biçim mi öz mü diye düşünüp, bir de indirim dönemindeki fiyatını göz önünde bulundurunca onu da görmezden geliyorum artık. renkler kullanışlı ve yeterince güzel çünkü.

  8 ağustos 15:40

  181. Renkleri çok güzel fiyatına göre inanılmaz bunu kabul ediyorum. Ama çok tozutuyor, ayrıca çok kalıcı bir palet değil. Akşam eve geldiğimde farın büyük kısmı uçmuş gitmiş oluyor ki yağlı göz kapaklarım da yoktur. Ayrıca paketteki pembe renk taşlandı. Bunu ben wet n wild farlarında sık sık yaşıyorum. 2 3 rengi hariç keşke almasaydı dediğim bir palet oldu

  8 ağustos 14:21 8 ağustos 14:22

  180. indirimde 24 liraya aldığım palet. herkesin dediği gibi tozutuyor ve kalıcılığı altına baz sürmeme rağmen az. ama renkleri gerçekten çok güzel. inglot'tan tekli olarak almak istediğim renklerin hepsine sahip. yalnız şöyle bir tespitim var. eğer göz kapağına tek renk sürüp çıkan biriyseniz, bu palet mükemmel bir muadil. ama gölge yapayım, orayı aydınlatayım burayı ısıtayım diyorsanız, wet n wild'ın ennnnn kötü paleti diyebilirim. diğer wet n wild paletlerinde iyi kötü bir şeyler yapabiliyorken, bu paletle yapamıyorum. en fazla 1 saat dayanıyor o makyaj gözümde. sonra hepsi birleşip tek renk oluyor.

  8 ağustos 11:11

  5

  179. indirimsiz aldım çünkü gratiste sadece 1 tane kalmıştı. 42 tl verdim pişman değilim bence verdiğim paraya değdi. renkleri gayet tatlı, oldukça pigmentli ve kalıcılığı fena değil. favori rengim 10 numaralı rengi yani alttaki transition renk. tozuyor evet ama n'olacak kızlar ya tozutsun bence bu bir sıkıntı değil.

  edit: abi neden bu kadar down geldi bu ürün yorumuna 42 liraya aldığım için enayi yerine konuyorum sanırım şu an :d

  21 temmuz 00:01 21 temmuz 00:27

  5

  178. tozutma problemi hariç en güzel renklere ve kalıcığa sahip palet. bence her ten rengine yakışacak makyajlar çıkarılır kendisinden özellikle son zamanlarda moda olan kızıl-turuncu tonlu ''gün batımı '' görünümü için harika tonlara sahip , far bazı uyguladığımda sabahtan akşama kadar idare ediyor

  19 temmuz 12:34

  177. indirimde 24 lira gibi bir fiyata almıştım.

  renkleri gerçekten efsane. güzel bir pigmentasyona sahip ancak tahmin edebileceğiniz gibi tozutuyor. ben uygularken göz altlarıma dökülmesin diye sürmeden önce fırçamı kenarına hafifçe vuruyorum.

  eksi olaraksa şunu söyleyebilirim: yağlı göz kapaklarınız varsa bazsız kullanmayın. çünkü gün sonuna doğru tüm o sürdüğünüz renkler bir oluyor, parlama yapıyor.

  evet, eksileri var ama o eksilerin çözümleri de var. bu yüzden önereceğim bir palettir.

  18 temmuz 01:16

  176. Kesinlikle fiyatına göre renkleri ve pigmentasyonları iyi olan far paleti.

  İndirimden 20 küsür liraya almıştım.

  Tüm renklerini de çok severek kullanıyorum.

  12 temmuz 18:38