4.1
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (57)
  • oylar (15)
  • medya (2)

57. benim kaşlarım çocukken yüzüme aldığım ufak bir yara nedeniyle yamuk. sol kaşım kavis kısmından itibaren yok ve ben kaşımı doldurmadan sokağa bile çıkmıyorum.

şimdiye kadar çok fazla kaş ürünü kullandım, en sonunda gratis'te bu en üst rafta dikkatimi çekti ve megaclear maskara ile satın aldım kendisini. ben koyu rengini kullanıyorum, pigmenti yerinde. geçenlerde yere düşürdüm ve ağlayarak un ufak olan farları kolonyayla presledim, preslememe rağmen mükemmel bir şekilde iş görüyor hala daha. açık kahve kısmını crease bölgesine sürüyorum ben, çok güzel oluyor ve tek ürünle hem kaşları hem gözleri hallediyorum. koyu kahve kısmını eyeliner fırçasıyla liner gibi çekince de gözlere bir çekicilik katıyor :') wax kısmını pek sevmedim, cımbızı ve fırçası da iş görüyor, aynalı olması ise muhteşem. ben essence kaş fırçası ile sürüyorum, mutluyum arkadaşlar.

bu arada çok sırnaşık bir insanımdır, yüzüm de çok terler, buna rağmen kaş farı kaşlarımda akşama kadar güzelce kaldı.

tanım: doğal bir bitiş ve uzun süre kalıcı kaş isteyen süslülerin edinmesi gereken kaş kiti.

27 mayıs 22:06

4

56. Güzel bir ürün açık renk olan farı kullanıyorum çoğu zaman ancak fazla sürüldüğünde doğallıktan uzaklaşılabiliyor (benim gibi abartıdan uzak olmayı seviyorsanız az uygulayın süslüler) bu yüzden az az sürmeyi tercih ediyorum boşluklu kısımlara. 

Wax kısmına gelecek olursak sadece kaşlarımın biri aşağı biri yukarı bakar durumdaysa kullanıyorum ancak; uzun süreli sabitleme konusunda çok başarılı bulmuyorum. Wax yerine kaş maskarası uygulaması yapmanın daha doğal olacağını düşünüyorum.

Fiyat ve performans açısından değerlendirirsek de alınabilecek uygun fiyatlı iyi makyaj malzemeleri arasına girer.

22 mayıs 23:21

4

55. Kaşlarımı kalemle doldurmadigim zamanlarda kullandığım kaş kiti.

Çok memnunum bittikçe alıyorum. Ama kutunun içinde bir ayna olduğunu neredeyse kullandıktan bir yıl sonra farkettim asdfghjkl

Yalnız içindeki cımbızdan memnun değilim ne zaman kullandıysam tüy aldığım yerde kan birikti.

İndirim döneminde rahatlıkla alabilirsiniz.

22 mayıs 00:12


54. Arkasındaki aynası fırcasi cimbizi hepsi cook guzeldi ancak benim gibi koyum kumral kaşlarınız varsa (suan balmin light brownunu kullanıyorum) renk konusunda dikkatli olun derim. Üç dört yıl önce bi gün fotoğraf cekimi vardı oraya bunun kahverengisini biraz da kötü uygulamayla sürüp gitmiştim saçlarım koyu kahve olmasına ragmen o kaş renginden ötürü sırıtıyordu. Keşke renk seçeneği daha fazla olsa :(

5 mart 12:03

53. ay dün aldım, çok da bir beklentide değildim açıkçası. ama şu kaş kontör olayından sonra sağ kaşımda efsane solma olunca şart olmuştu.

cuk oturdu. beyaz kısmıyla bi güzel sabitledim, rengi de tam oturdu.

1 mart 16:25 ed.4 mart 09:09

52. içindeki fırça hariç çok kullanışlı bir kit, aşığım neredeyse. küçük cımbızı her işime yarıyor kaşları çok iyi tutmasından dolayı, sürgülü aynası çok pratik fakat bana o şekilde tutmak zor geldiği için çıkarmıştım yerinden. farları göz kapağıma da sürüyorum ve çizgilere hiç dolmuyor ki kaştan silinmemesinden bahsetmiyorum. ayrıca bunu benden başka yapan var mıdır bilmiyorum ama kaş sabitleyicisini far bazı olarak kullanıyor olabilirim belki 

14 şubat 01:24 27 mart 15:53

51. Kaslarim oldukça seyrek. Ailecek boyleyiz genetik maalesef. Buğday başağı deriz kaslarimiza (gizlinot: lol) Hatta kuaförler tarafından aşağılanmışlığım bile var kaşsızsın sen diye. Her neyse tüm bunlara rağmen kaslarimi doldurmuyordum. Nedenini ben de bilmiyorum. Kassiz olduğum için garip geliyordu dolu hali. Sonra çılgın indirimlerden birinde bu ürünü edindim. Ucuzluguna bakarak aldım sadece. Açık renk olanını uyguluyorum günlük kullanımda. Kaslarim seyrek ama çok da açık renk değil. Bence doğal duruyor. Wax kısmını da beğeniyorum. Sabitleme performansı çok çok iyi değil tabi bir kas maskarasi kadar ama yeni başlayanlar için ideal diye düşünüyorum. Sonuç olarak yeni makyaja başlayanlar ya da kaslarını doldurmaya benim gibi cekininlere tavsiye edeceğim bir ürün.

10 şubat 22:42 10 şubat 23:08


50. dünyanın en güzel kaş ürünü. pigmentine bayılıyorum, her gün kullanmama karşı oldukça bereketli çıktı fiyat olarak da oldukça uygun yılbaşı indiriminde bi tane yedekledim bile.

3 şubat 22:33

49. İki kaş farı ve bir waxdan oluşan kaş kiti.

Bu ürünle tanışana kadar hep kaş kalemi kullanırdım ama ilk kullandığım andan itibaren başka bir şey kullanmaz oldum, ortadaki rengi benim kaş ve saçlarıma tam uyuyor, diğer ikisini pek kullanmıyorum. fırçası bence oldukça başarılı ben ürünü uygularken hiçbir sıkıntı yaşamadım, kalıcılığı yüksek gün sonunda bile kaşlarım gayet düzgün duruyor, kısacası bittikçe alacağım tam bir fiyat performans ürünü benim için.

30 kasım 2017 23:43

48. t: bir açık bir kapalı far rengine bir de sabitleyiciy sahip 3’lü wetnwild markasına ait kaş kiti.

bu ürünü alalı uzun zaman oluyor annemle birlikte kullanıyoruz. bazen iki rengi karıştırıp bazende tek tek. dediğim gibi 2 kişi uzun zamandır kullanmamıza rağmen çok az azaldı. sabitleyici kullanmıyorum ama kalıcılığı mükemmel makyajımı silerken pamuğa geldiğini görüyorum 13 liraya almıştım sanırım indirimsiz fiyatıydı bu. bir minik fırça ve içinden cımbız çıkıyor. ikiside bence gayet kullanışlı. özel olarak kaş fırçası alma gereğinde bulunmadım işinizi görüyor. yumuşak fırçasıyla kaş köklerinize zarar verme ihtimalinizde yok hem:d kalemlerden daha avantajlı benim için. cımbızı ilk zamanlar hiç kullanmamıştım kenara atmışım öyle kalmış. geçenlerde deneyeyim dedim ki gayet iyi cımbız neden kullanmamışım diye sorguladım kendimi. bence bu fiyata alınabilecek en iyi kaş ürünlerinden biri 

28 kasım 2017 16:10