4.2
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (76)
  • oylar ()
  • medya (2)

76. Aynalı,cımbızlı ve içinde kullanışlı bir fırçası olan kittir.Ben iki rengi karıştırıp;fazlasını elimin üstüne silip öyle uygulayınca çok doğal duruyor(kaşlarım gri,küllü)

13 ekim 22:15

75. Youtube de uygun fiyatlı makyaj çantası videoları izliyorsanız doğru yerdesiniz. Fiyatına göre harika bir performansı var. Benefite muadil diyemeyiz belki ama seyrek kaşlarınıza doğal bir görünüm vermek istiyorsanız kesinlikle elinizde bulunmalı. Kalem ürünleri oldum olası kullanmayı sevmedim ki benim fikrimce bu ürün çok daha geniş bir kullanım alanı sağlıyor. 😇

16 ağustos 15:06

5

74. Çok memnun kaldığım bir ürün. Çevremdekilere rahatlıkla önerebiliyorum. Kaş kaleminin sertliği yok üstelik içindeki cımbız çok işe yarıyor. 

16 ağustos 14:10


73. fiyat performans ürünü tam olarak. kaşlarında yapay bir görüntüden hoşlanmayan ve seyrek kaşları olan biri olarak doğal bir doluluk verdiğini düşünüyorum kaşlarıma. çok severek kullanıyorum kısaca sevgili süslüler.

16 ağustos 12:09 16 ağustos 12:48

5

72. İlaçlar dolayısıyla dökülen kaşlarımı bu ürünle adeta baştan yaratıyorum! Kaş kalemiyle bu verimi kesinlikle alamıyorum, bu kaş kitini hala denemediyseniz kesinlikle öneririm. 

16 ağustos 11:52

71. Aynası olduğunu şu an girdileri okurken öğrendim şoktayım. Hiç farketmemişim. Kaşlarımı doldurmak için açık renkli olanını kullanıyorum. Koyu renkli olanı da göz makyajında kirpik diplerime uyguluyorum. Fırçası çok kullanışlı iki işlem için de. Ben severek kullanıyorum.

11 ağustos 01:52

70. Her ten rengine ve her saç rengine uygun renk oluşturabildiğiniz bir ürün. Aşırı bereketli asla bitmiyor.

9 ağustos 11:32


69. Buradan okuduğum yorumlarla dün ilk defa aldığım ve epey memnun kalacağımı düşündüğüm kit. Buğday tenliyim, saçlarım doğal koyu kahve/kestane renklerinde (üstelik pixie cut) yine de koyu olan rengi fırçaya çok bulaştırmadan, biraz da açık olan renkle hafif karıştırarak kullanabilirim gibi duruyor. açık olan renk tek başına fazla sıcak bir renk gibi kalıyor. Cımbızı da epey iyi. Tek korkum yere düşürse farların parçalanacağı. O yüzden çantaya filan atmamayı düşünüyorum.

28 temmuz 16:37

68. Koyu kahve kaşlarıma açık ve koyu rengi hm iki uçlu kaş fırçasıyla karıştırarak uyguluyorum. Kalıcılığı ve renk vermesinden gayet memnunum. Beyaz olan wax kısmı hiç kullanmadım.

11 temmuz 00:01

5

67. Harika bir ürün kaşlarımın rengi açık olmasına rağmen uyum sağladı ve oldukça doğal ve kalıcı tavsiye edilir. Yağmur Vardar'ın önerisiyle aldım, normalde kaş kalemi kullanırdım ama uygulmamakta çok zorlanırdım bu kaç farının yapısı rahat uygulama sunuyor.

30 haziran 09:26 30 haziran 09:56