4.2
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (80)
  • oylar (31)
  • medya (2)

80. yaklaşık bir yıldır her gün kulanıyorum ve yarısına bile gelmedi. çok bereketli bir ürün. ben kaşlarımın ön kısmını açık rengiyle,kuyruk kısmını koyu rengiyle hafifçe dolduruyorum. ve çok doğal bi görünüm veriyor. sadece bazını gereksiz buldum yada ben kullanmayı beceremedim bilmiyorum.onun dışında fırçası ve minik aynası dahil olmak üzere oldukça kullanışlı bir ürün

23 ekim 15:13 30 ekim 13:14

79. Aynalı,cımbızlı ve içinde kullanışlı bir fırçası olan kittir.Ben iki rengi karıştırıp;fazlasını elimin üstüne silip öyle uygulayınca çok doğal duruyor(kaşlarım gri,küllü)

13 ekim 22:15

78. ömürlük kaş kiti. turunculuk barındırmayan soğuk tonlu bir kaş farı arıyorsanız kesinlikle öneririm. ben hatta ortasındaki farı bazen kontür yapmak için bile kullanıyorum. en alttaki far bana da koyu geldi onu da gözüme kullanıyorum ama göze pek pigment vermiyor bence. waxını da eski maskara fırçamı batırıp sürüyorum kaşlarıma çok güzel sabitliyor.

fiyat performans açısından da çok iyi. ömürlük bitmiyor hiç bir şekilde.

8 ekim 23:45


77. Youtube de uygun fiyatlı makyaj çantası videoları izliyorsanız doğru yerdesiniz. Fiyatına göre harika bir performansı var. Benefite muadil diyemeyiz belki ama seyrek kaşlarınıza doğal bir görünüm vermek istiyorsanız kesinlikle elinizde bulunmalı. Kalem ürünleri oldum olası kullanmayı sevmedim ki benim fikrimce bu ürün çok daha geniş bir kullanım alanı sağlıyor. 😇

16 ağustos 15:06

5

76. Çok memnun kaldığım bir ürün. Çevremdekilere rahatlıkla önerebiliyorum. Kaş kaleminin sertliği yok üstelik içindeki cımbız çok işe yarıyor. 

16 ağustos 14:10

75. fiyat performans ürünü tam olarak. kaşlarında yapay bir görüntüden hoşlanmayan ve seyrek kaşları olan biri olarak doğal bir doluluk verdiğini düşünüyorum kaşlarıma. çok severek kullanıyorum kısaca sevgili süslüler.

16 ağustos 12:09 16 ağustos 12:48

5

74. İlaçlar dolayısıyla dökülen kaşlarımı bu ürünle adeta baştan yaratıyorum! Kaş kalemiyle bu verimi kesinlikle alamıyorum, bu kaş kitini hala denemediyseniz kesinlikle öneririm. 

16 ağustos 11:52


73. Aynası olduğunu şu an girdileri okurken öğrendim şoktayım. Hiç farketmemişim. Kaşlarımı doldurmak için açık renkli olanını kullanıyorum. Koyu renkli olanı da göz makyajında kirpik diplerime uyguluyorum. Fırçası çok kullanışlı iki işlem için de. Ben severek kullanıyorum.

11 ağustos 01:52

72. Her ten rengine ve her saç rengine uygun renk oluşturabildiğiniz bir ürün. Aşırı bereketli asla bitmiyor.

9 ağustos 11:32

71. Buradan okuduğum yorumlarla dün ilk defa aldığım ve epey memnun kalacağımı düşündüğüm kit. Buğday tenliyim, saçlarım doğal koyu kahve/kestane renklerinde (üstelik pixie cut) yine de koyu olan rengi fırçaya çok bulaştırmadan, biraz da açık olan renkle hafif karıştırarak kullanabilirim gibi duruyor. açık olan renk tek başına fazla sıcak bir renk gibi kalıyor. Cımbızı da epey iyi. Tek korkum yere düşürse farların parçalanacağı. O yüzden çantaya filan atmamayı düşünüyorum.

28 temmuz 16:37