yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  4.3
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (91)
  • oylar (48)
  • medya (2)
  5

  91. içindeki aynasını 3. alışımda farkeden tek ben değilimdir umarım

  5 ekim 16:52

  90. Kaç yıl önce aldığımı ben de hatırlamıyorum ama bitmeyen kaş farı yapmışlar. Ben ortadaki rengini kullanıyorum, gayet memnunum. Ambalajı yanımda bir yere götüremeyecek duruma geldi ama sabahları sürüp çıkıyorum bir daha da ihtiyaç olmuyor zaten.

  26 eylül 10:20 27 eylül 10:52

  4

  89. Koyu renk kaşlarıma açık rengini kullandığım kit.Keşke biraz daha açık olsaydı tonları o zaman daha kullanışlı olabilirdi.Aynası olduğunu şu an girdileri okurken farketmiş olmama inanamıyorum.Genel olarak güzel ama kurşun kalemin verdiği doğallığı daha çok seviyorum.

  18 eylül 13:37

  5

  88. Fiyat performans açısından beklenti karşılayan, bereketli kaş kiti.

  Bir açık bir koyu birde sabitlemek için waxı var. Wax için memnun kaldığımı söyleyemem belki de benim inatla aşağı düşen kaşlarıma faydası olmamış olabilir :D Açık renk kaşıma uyum sağlıyor boşluk doldurmada gayet başarılı ve yumuşak yapılı. Koyu renkle arada eyelinerımsı bir şeyler yapıyorum ama elim pek gitmiyor. Minicik fırçası ve cımbızı şahane aldığımdan beri minik fırçayı kulllanıyorum, uygulaması gayet iyi. Cımbızı kaş alırken çok işe yarıyor minicik tüyleri bile kolayca alıyor. Aynasını ise ben de geç keşfedenlerdenim ama çantaya at çık yapıldığında ayna iyi iş görür :)

  5 temmuz 16:33

  87. neredeyse 3 aydır kullandığım 3 pandan oluşan kaş kiti.

  kaş farına ihtiyacım olduğunda pastel ve wet n wild arasında kalmıştım, gratis'te bakınırken uygun fiyatıyla ve rengiyle gözüme çarpmıştı, tercihimi bu kitten yana kullandım. sabitleyici, açık kahve ve koyu kahveden oluşuyor. içinde minik cımbız ve fırçasıyla geliyor ki ikisi de çok kullanışlı. ambalajı neredeyse bütün wet n wild ürünleri gibi kırılmaya çok müsait. kaş sabitleyicisi kaşlarda beyazlık bırakmıyor, sabitlemesi de fena değil. yalnız benim sabitleyicim çok çabuk bitti ya herkeste durum bu ya da ben fazla abandım bilemiyorum. :d fırçama bir pıt açık kahveden bir pıt koyu kahveden alınca tam kaşlarımın rengi oluyor ve doğal bi şekilde kaşlarımı doldurabiliyorum. gayet memnunum. bittiğinde (gizlinot: hiç sanmıyorum :d) yeniden alacağım bir ürün.

  28 mart 23:04

  3

  86. Lisenin üçüncü yılından(2015) severek kullandığım bir üründür kendisi. Son bir senedir fazla kullanmıyorum özel gün makyajlarım dışında çünkü genel olarak kaş boyama ürünleri kaşı döküyor. Kaş boyası bir yana, bu kitteki gibi kaş farları da kaş maskaraları da. Çünkü temelde uygulamada bile kaşınızın dökülmesi sorunsalı var(tabii benim gibi kalın ama sona doğru seyrek kaşlı değilseniz bu sorunu yaşamıyor olabilirsiniz) ikinci olarak ürün kaşınızda durduğu sürece kıl köklerinin nefes almasını engelliyor(birçok yerde okudum ve kullandığım uzun süre kullanadığım uzun süre karşılaştırılınca doğru). Ürüne geri dönecek olursa artan kozmetik fiyatlarından nasibini almış olsa da fiyat/performans açısından her süslünün çantasında olması gereken minnoş bir cımbızı, aynası, fırçası ve wax ı da içerisinde bulunduran, açık kahve ve koyu kahve kaşlara hitap eden bir settir kendisi efendim. (Ürünün kendi fırçası yerine bir ince çapraz bir eyeliner fırçasıyla uygulamanızı tavsiye ederim.)

  21 mart 00:00

  85. emektar makyaj malzemelerimden biri. severek kullanıyorum. iki rengi karıştırarak kendi rengimi bulabiliyorum, oldukça doğal duruyor. ve fakat yine ambalajı aşırı dandik bir wet n wild ürünü. seyahatte yanımda götürmek gibi bir hata yaptığımdan kapağı kırılıvermişti.

  20 mart 22:40

  84. Daha fazla renk seçeneği olmasini bekledigim , dilediğim ürün.Çok açık tenli oluşum sebebiyle renkleri çok fazla koyu geliyor

  20 mart 21:25

  83. Bereketli hatta ömürlük diyebileceğimiz ürünlerden biri.

  Ürünü fırçaya aşırı almadığınız sürece son derece doğal görüntü yaratıyor.

  Fırçası minicik ama çok kullanışlı.

  Cımbızı işime yaramadı, daha doğrusu almıyordu kaşımı belki de bende olan üründe sorun vardı bilemiyorum 

  19 mart 23:24

  5

  82. süslü sözlüğün bana kazandırdığı güzel ürünlerden birisi.

  önceleri maybelline'in bir tarafı kalem diğer tarafı far olan kalemini kullanmıştım. onun renginden emin olamayınca bittiğinde değiştirme kararı aldım. araştırmalarım bu ürüne itti beni.

  öncelikle cımbızı efsane. inanılmaz güzel alıyor kaşları. bu kiti almadan 1 ay önce solingen cımbız almıştım boşuna para vermişim dedim. kutunun dışında gizli aynası var. o kadar sevdim ki o aynayı. bir tek içindeki fırça pek hoşuma gitmiyor ama o da öyle berbat bir fırça değil.

  başlarda kullanmaya alışamadım çok zorlandım fakat zamanla elim alıştı. çok pigmentli bir ürün, bu yüzden de çok bereketli. fırçayı azıcık değdirip sonra elinize sürüp yoğunluğunu almakta fayda var. yoksa açık tenli olanlar bir anda kopkoyu kaşlara sahip olabiliyor. ben genelde ortadaki rengini kullanıyorum. bazen eğer uğraşmak istiyorsam en koyu rengi kaşımın ortalarına sürüyorum. wax'ı kullanmayı hiç denemedim, hem öyle bir alışkanlığım yok hem de nasıl yapacağımı bilemiyorum :(

  kısacası benim için çok güzel bir ürün, işimi kolaylaştırıyor. tam bir f/p ürünü.

  19 mart 23:16