girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (354)
  • medya (55)

354. Her gün gratise gidip ürün araştırıyorum gibi olacak ama iki gündür böyle denk geldi süslüler hahah kendimi açıklama gereği duymam :d 

Wnw’nin limited edition ürünlerine denk geldim. Coloricon serisinin bronzerını swatchlayamasam da soğuk tonlu bir bronzera benziyor, şans verilebilir. Bir de megaglo aydınlatıcısı var winter falls in LA diye. Beyaz aydınlatıcılar hiç mi hiç ilgi alanım değil ama bakmak istersiniz belki. İki tane de fırça çıkarmış bronzer ve aydınlatıcı İçin. Bunları çok beğendim bi alsam mı diye düşündüm hatta. Özellikle o aydınlatıcı fırçasıyla aydınlatıcı sürmeyi çok isterdim kskfkskv hastayım galiba. 

ilgili medya:
4
15 ekim 19:31

353. süslüler ice and fire koleksiyonu gelmiş. ben gratiste gördüm bronzer, aydınlatıcı, likit ruj ve sanırım likit farını.

bronzerı almak istiyordum, tam bir güneş rengi gibi duruyordu paketten kontür ürünü gibi değil. indirimi bekleyelim bakalım, umarım kalır.

10 ekim 13:03

352. hayırlı olsun bizim minnacık çıtkırıldım paletler 41.90 olmuş.... repertuarımda marka falan kalmadı artık, karadut suyuyla lipstain yapma günlerine hızlı bir giriş yaptım.

3 ekim 19:08


351. (link: https://www.temptalia.com/product/wet-n-wild-color-icon-eyeshadow-quad/dragon-scales/ şu) paleti gördüğüm gibi vuruldum. (link: https://www.temptalia.com/product/wet-n-wild-color-icon-eyeshadow-quad/fit-for-a-queen/ bu) palet ise kesin gratis'lere düştüğü gibi bulunamayacak.

son çıkardığı limited edition paletlerin tek eksisi l.e. olması herhalde. başka markadan ışıltılı far almıyorum asla.

31 ağustos 01:11

350. fiyatının performansına göre normal olduğu, orta segmentteki marka.

uzun zaman önce allık, bronzer ve highlighter ını almıştım fakat yapısını bir türlü beğenemedim. *highlighter biraz daha iyi. onun dışında da zaten uzun zamandır firma boykotundayım.

24 ağustos 00:16 24 ağustos 00:17

349. (bkz: tüketmiyoruz kampanyası)ndan özür diliyorum,ben de yaklaşık 6 aydır gerçekten ihtiyacım olan şeyler dışında kozmetik alışverişi yapmayıp elimdekileri değerlendiriyordum.Demek ki buraya kadarmış.Az önce yeni koleksiyonunu gördüm.sorarım sana wet n wild;bunlar türkiye'ye gelecek mi,gelirse cebimdeki para yetecek mi?(gizlinot: ikisinin de cevabı hayır)

Koleksiyonun adı fire&ice.Adından belli heyecan verici olduğu.(link: https://www.wetnwildbeauty.com/limited-editions/fire-and-ice.html merak edenler için) sitesinden bakabilirsiniz.medyaya da resim ekleyeceğim.

not:sitenin "limited edition" kısmında çok aşağılara inmeyin ben az önce ekranı severken anneme yakalandım.

ilgili medya:
2
23 ağustos 14:22

348. bazı rujlarının yapı ve rengine bayıldığım fakat o berbat ötesi dandik paketleri sebebiyle her sürüşten sonra soğuduğum marka. kaç kez ambalajı kırıldığı için yeniden almak, çöpe atmak zorunda kalmışlığım var. rujun kapağın açarken bile kapağa bulaşıyor hemen, iğrenç bir görüntü. aynı fiyatta olup çok daha kaliteli ambalaja sahip ürünler varken nedir bu kalitesizlik gerçekten anlam verebilmiş değilim. internetten boş ruj ambalajı satın alıp onun içine altarmayı düşünüyorum artık, bu konuda önerisi olan yazarlar beni de bilgilendirlerse çok makbule geçer <3

18 ağustos 22:25


347. hem cruelty free oluşuyla, hem de bütçemi zorlamayışıyla kozmetik alışverişimin neredeyse tamamını yaptığım marka, özellikle farları high end ürünlere taş çıkaracak seviyede. bence tek sıkıntısı ambalaj, ne yazık ki hiçbir ürününü çantaya atamıyorum. tekli farlar düşürdüğüm an parçalanıyor, rujları zaten malumunuz, bugün de bir eyeliner kurban ettim. (gizlinot: Rip) keşke üzerine üç beş lira daha koyup daha sağlam bir ambalajlama yapsalar.

ilgili medya:
1
27 temmuz 20:38

346. Süslü sözlük sayesinde cebimin biraz da olsa nefes aldığı kozmetik markası. Buradan sizin beğenip önerdiğiniz ürünlerini aldım kullanıyorum ve çok memnunum. Bare and beautiful ve comfort zone far paleti , creme brulee tekli farı ve photo focus kapatıcısını çok beğenerek kullanıyorum. Tek beğenmediğim eyeliner oldu. Şimdi sırada makyaj bazı var. Bir türlü yakalayamadım ama denk gelirsem alacağım bir tane.

27 temmuz 00:41

345. süslü sözlük sayesinde ürünleriyle tanıştığım marka. hep bir ön yargım vardı ancak genel olarak aldığım ürünlerden yani önerdiğiniz ürünlerden memnunum. özellikle comfort zone'un en alt sağdaki farıyla aşk yaşıyorum. elim başka fara gitmez oldu.

26 temmuz 16:15