yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (405)
  • medya (73)

  405. İçi tıngır mıngır sallanan,çantada açılan rujlarının ambalajını degiştirmiş nihayet hepimize hayırlı uğurlu olsun.

  18 şubat 02:36

  404. İsminden dolayı mesafeli durduğum marka. Bu şekilde kadınlara karşı seksüel bir anlam içeriyorsa kozmetik sektöründe yer bulmamalı diye düşünüyorum. Ama eğer yabancı bir söz kalıbıysa veya deyimse bilen arkadaşlar bir bilgilendirme yaparsa sevinirim.

  edit: alın okuyun ak. ergenleri. urbandictionary.com; "The act of being sexually wet & being physically wild. Used mostly by the freaks under the sheets."

  Bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olacağınıza keşke biraz araştırsaydınız. Ama herkes Einstein. Herkes en doğrusunu biliyor. Nezaket mi? O burası için gereksiz.

  18 ocak 01:16 19 ocak 05:16

  403. Arkadaşlar geçen bir süslünün, markanın siyah allığını çok beğendiğini yazdığını gördüm. Ama koleksiyon ürünü öldüğü için bulamamış. Ben bugün Axis Kağıthane de gördüm bu üründen umarım bu girdiyi ve medyayı görür.

  ilgili medya:
  1
  19 aralık 2019 20:20


  402. çok fazla ürününe sahipmişim. kapatıcısını bittikçe alıyorum. farklı renklerine sahip olmasam da elimdeki ürünleri; üç adet far paleti, bir tane allık, bir tane highlighter, iki tane mat likit ruj (üçüncü bir rengi daha sipariş ettim, yapıları renkleri harika), bir tane lipgloss, bir tane pudra, iki tane tekli far. kullandığım bütün ürünlerinden çok memnun kaldım. memnun kalmadığım tek ürünü photofocus fondöteniydi. asla anlaşamadık, hiç kullanamamıştım. genel olarak en sevdiğim, güvendiğim markalardan biri.

  1 aralık 2019 02:59

  401. 32 renkten oluşan color icon 32- pan paletler 95₺ fiyatla (gizlinot: Şuan indirimde 39₺ ) mağazalarda satışa başlamış. 

  ilgili medya:
  1
  1 aralık 2019 02:29

  400. şimdiye kadar comfort zone far paletini, 4'lü corrector paletini, göz kalemini, kapatıcısını, fondötenini, şeffaf kaş jelini ve megalast rujlarını denedim.

  far paleti hakkındaki yorumlarımı comfort zone başlığında zaten ayrıntılı olarak yazmıştım.

  corrector paletindeki beyaz renk highlighterdan çok memnundum. toz highlighter görüntüsünü sevmeyen biri olarak yapısı, duruşu, simsiz oluşuna ayrı ayrı bayıldım. hala daha öyle güzel duran highlighter bilmiyorum. aynı paletteki somon rengi kapatıcıdan da memnundum, morlukları tamamen kapatıyordu. yapısı da iyiydi, çizgilere dolmuyordu. üstüne concealer sürmeden kullanıyordum.

  coverall likit kapatıcısından ise pek memnun kalmamıştım. göz altına dağılmayıp saçma sapan duruyordu zaten o bile tek başına yeter.

  megaclear şeffaf kaş jeli tam olarak istediğim görüntüyü verse de kaşlarımı döktüğünü düşündüğüm ve yeni ürünler denemek istediğim için tekrar almadım.

  rujlarından bare it all, sand storm ve mocha licious renklerini kullandım. mocha licious ve özellikle sand storm'un rengini çok beğenmeme rağmen çok kısa süre kullanabildim çünkü malum rujların kapakları çok dandik olduğu için hemen kırılıp heba oldular. kapağı kırılmadığı için en uzun kullandığım bare it all oldu, o da 1 yıl sonunda küflendiği için çöpe gitti.

  13 eylül 2019 10:48 13 eylül 2019 10:51

  399. culty-free yani hayvan dostu, sevdiğim bir marka. fondöteni, rujları, ikili kontür seti, kas kalemi ve jeli özellikle aydınlatıcı bayıldığım ürünler. sürekli indirime giriyor %40 falan. fiyat performans oranı gayet iyi tek handikapı ürün kaliteli, malzemesi kalitesiz. rujların kapatları çatlıyor, highlighterın kapağı yama oluyor kapanmıyor çabuk kırılıyor falan. ben şu devirde buna da razıyım çünkü malzeme değişirse fiyatları da baya artacaktır. kısacası uygun fiyatlı sayılabilecek, 'drugstore' markasıdır.

  13 eylül 2019 02:59 13 eylül 2019 03:01


  398. Fiyat/performans ürünleri ve hayvan dostu oluşuyla sevdiğim bir marka. Şu ana dek birkaç ürününü deneme şansım oldu. Onlardan da ortalama derece memnunum, çok güzel bulduğum tek ürünü var. 

  Comfort zone: sadece 3 rengini beğenmiştim, en son onları depot ederek kalanı seven bir arkadaşım istedi ona verdim. Yaklaşık 1 yıl olacak alalı, hemen her gün kullanıyorum ama pan göremedim henüz. 

  Likit mat rujları: yanlış hatırlamıyorsam give me mocha isimli rengi almıştım, yapısı hızlı bozulmuştu ve kalıcılık olarak performansı düşüktü.

  Creme brulee: en sevdiğim ürünü bu sanırım, pan gözüküyor baya.

  Rose in the air far Paleti: birkaç denedim, abh benzeri diye almıştım ama içimdeki abh aşkını dindirmeye yetmedi. Seveni çok, ama ben sevemedim.    

    

   

  Edit sevgili (yazar: kvothe) girdim için bana bir mesaj attı, artık cruelty free bir marka değil diye, gerçekten de öyleymiş daha önceden de yazılmış. Kendisine uyarısı için bir kez de buradan teşekkür etmek ve bilgi yanlışını düzeltmek istedim. Brulee sevdiğim bir üründü ancak olmazsa olmaz değil, minik canlara yapılan eziyeti belki durduramam ama buna ortak olmayabilirim. 

  12 eylül 2019 22:40 13 eylül 2019 03:06

  397. Fiyatına göre bence oldukça başarılı olan marka. İçinde 3-5 ürün kötü olabilir tabiki ama genel olarak başarılı buluyorum. Hatta bazı ürünleri high end çok sevilen ürünler kadar başarılı bence. Kapatıcısı fondöteni aydınlatıcısı far paleti rujları başarılı. Tek sıkıntısı ambalajları evet. Aslında beaulis daha uygun fiyatlı bir marka ama onun paketlemesi daha iyi mesela. Wnw bu işi sallamıyor bence uygun fiyatlı paketi de öyle olur normaldir işi değil yani. Keşke düzeltseler kaç çantam heba oldu rujlarından

  12 eylül 2019 22:01

  396. bana aşırı sempatik gelen marka.Drugstore olması ve sürekli yeni koleksiyon çıkarması çok hoşuma gidiyor.Rujlarının ambalaj dışında sıkıntısı yok tabi bazı renklerde tebeşir havası var kabul ediyorum.Kapatıcısı bence gayet başarılı.Fondoteni ise yüzümde oksitlendiği için beğenmedim ama beğeneni çok.

  12 eylül 2019 19:23