whatsapp gruplarından pat diye çıkmak

girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (12)
  • medya (0)

12. (link: https://i.hizliresim.com/z0mZqD.jpg Bunu mu demek istediniz?)

Son saniyeye kadar ciddi şekilde çalışır, amaaan yeaaa iki saate işi bırakıyorum başkası alsın teyidi banane demem ama pat diye de çıkarım. Ayıp mı oldu dedim sonra ama çıktığım gruplardan pişman değilim aklım hala çıkamadıklarımda. 

19 ocak 17:37

11. ingilizce kursunun grubunda 33 yaşındaki adamın (gizlinot: 21 yaşındayım tşkler kalsın) bana yürümesiyle yapmak zorunda kaldığım eylem. abicim sana kaç defa amcacım dedim sence de fazla salağa yatmıyor musun??

5 ocak 21:42

10. sormadan bir whatsapp grubuna dahil edilmişsem, aynı şekilde kimseye sormadan da çıkılabileceğini düşünüyorum.

elbette çok yakın arkadaşların olduğu gruplardan sebepsiz çıkmak garip olur fakat olmak istemediğim bir gruba dahil edilmek geriyor beni

5 ocak 16:15


9. Istifa edince iş yeri grubundan pat diye çıkılır oh be denir. Ucuz laf sokmalar, sübliminal mesaj içeren patron mesajlarına maruz kalma son bulur.

5 ocak 16:03

8. Ben yapamam ya :d Birsürü gruba dahilim şu an. Tartışma da çıkıyor, grupta tahammül edemediğim birileri de oluyor ama çıkınca neler döneceğini çok merak ederim, havadis bağımlısı bünyem gruplardan çıkmama izin vermiyor. :d

5 ocak 16:01

7. ay ben bunu yapamam :(

yüzlerine küfür et deseler daha kolay sanki.

5 ocak 15:56

6. Sık yaptığım ve atar yediğim şey. İstemiyorum grupta olmak niye çıkmış olabilirim? Ortam sarmıyor. En ufak şeyde hadi grup açalım. Hayır?

5 ocak 14:17


5. Gerekli gereksiz bir sürü grup açılıyor kim uğraşacak? Pat diye çıkılmadığı sürece bir daha çıkamıyorsunuz zaten kalıyorsunuz. Grupta aylarca konuşulmamış ne yapayım çıkıyorum bitiyor. 15 grup varsa 5'inde hatır için duruyorum valla bi yerden sonra tak ediyor çıkıyorum.

5 ocak 11:05

4. Bu benim!

Erkek arkadaşım, abisi ve onun eşiyle birlikte birkaç arkadaşımızın olduğu bir grup vardı. Fakat ben abi kişisi ve eşinin benim zeka seviyemi yerlerde sürüklemesinden vazgeçip pat diye çıktım gruptan. Sonra sevgilimde çıkmış. İyi yaptım bu arada o günlerden sonra saçma sapan kopmalar gerçekleşti ve günden güne aramız açıldı. Şu sıralar abi ve eş ile ikimizde gerekmedikçe konuşmuyoruz. O abisiyle arada konuşuyor sanırım ama ben ikisiyle de bir ömür konuşmayı düşünmüyorum.

5 ocak 02:10

3. diyeceksiniz ki "aman öf eski sevgilimde eski sevgilim! baydın, bi çektir git!" ama işte anılar, naparsınız:d

eski sevgilimin de dahil olduğu arkadaşlarımızla kurduğumuz whatsapp grubumuz vardı. o pek bi şey yazmazdı, arada kötü espriler yapar susardı. ayrılınca ben bi süre daha grupta kaldım sonra ona katlanamadım çıktım. aradan biraz zaman geçince arkadaşım grup konuşmasından screenshot attı, eski sevgilim gruba "unicorna kafa atan kız neden çıktın😐😐" yazmış. salak bu çocuk, yemin ederim gerizekalı.

5 ocak 01:31