yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (11)
  • medya (2)

  11. indirim gibi indirim yapan,bununla beraber adı sanı duyulmamıs ilginc markalar da satan, çok şirin çalışanları olan drugstore. gerçekten çok uygun fiyata alabiliyorsunuz maybeline loreali. uygun fiyata diyorum çünkü artık bu eski uygun fiyatlı markalar da pahalı skalasında sayılır. 99 tl ise fr paleti benim için pahalı denebilir loreal için. oje konusunda bulamadığım çoğu rengi winkeln mağazasında buluyorum. ayrıca rexonanın hiç gormediğim çeşitlerini de burada buldum. seviyorum bu mağazayı.

  21 mart 16:53

  10. dün ilk defa internet sitesinden verdiğim sipariş bugün elime ulaştı. paketleme çok iyi yapılmıştı. her bir göz kalemini ve eyeliner'ı bile baloncuklu paketlere sarmışlar özenli bir şekilde. ayrıca "iyi bayramlar" notuyla, içinde 1 adet normal ruj, 1 adet jumbo kalem ruj ve 1 adet de rimel olan bir hediye paketi göndermişler. sevimli bir hareket olmuş bu. fakat malesef (gbkz: essence kajal pencil teddy) ve feel the eclipse kalemlerin uçları kırıktı ve sanki (gbkz: essence lash princess maskara) da hafif kurumuş gibi geldi bana(gizlinot: koruma bandı yırtık olduğu için daha önce açıldığını düşünüyorum). öte yandan, (gbkz: essence instant matt make up setting spray)'i buradan 7,75 tl'ye aldım ki aynı sprey eveshop'ta 17,90 tl şu anda.

  sonuç olarak; ürünlerin kondisyonu konusunda biraz daha özenli ve dikkatli olurlarsa, bazı ürünlerin diğer sitelere göre daha uygun fiyatlı olması(gizlinot: özellikle essence markalı olanlar), hızlı kargo, iyi sipariş takibi ve paketleme için tercih edilebilecek bir site.

  13 haziran 2018 19:00

  9. (yazar: suslukoko) ya sonuna kadar katılıyorum. doktorlar şubesi çalışanları ki ufacık mağazada neredeyse 10 çalışan var insanı hiç rahat bırakmıyorlar. ben sürekli peşimde dolaşılmasından hoşlanmıyorum. elimi hangi ürüne atsam "aa o çok güzeldir, ben de kullanıyorum -eminim kullanıyordur- sakın kaçırma gibi ataklar geliyor. ve genelde mağaza bomboş olduğu için 10 çalışanın 10'unun da bakışları sizin üzerinizde oluyor. hayır bir ürün için bu kadar laga luga yapılınca zihnim otomatikman onu "kakalanmaya çalışılan ürün" olarak algılıyor. en son yaklaşık 1 yıl önce eklips'in sarı, iki ucu da sivri olan süngerini almaya girmiştim. daha da ayak basmadım.

  tanım: çalışanlarına acilen güncelleme getirip bir üst sürümü yüklemesi gereken kozmetikçi dükkan.

  17 temmuz 2017 15:08

  8. eskişehir doktorlar şubelerinin çalışanlarını biran önce denetlemeleri gereken kozmetik mağazası.

  önceki gün ilk defa alışveriş yapmak için bu mağazaya girdim. biraz bakındıktan sonra bir ojeye elimi attım tam bakarken elimden kayıp düştü ve şişe kırıldı. tabi biraz utandım zahmet vericem çalışanlara temizleyecekler şimdi diye ve gayet kibar bir şekilde kusura bakmayın, elimden kaydı, hemen ödüyorum parasını, size de zahmet olacak şimdi gibi şeyler söyledim. çalışan iki kız bana cevap vermeyi bırak yüzüme bile bakmadılar. gerçekten yanımda duruyordu ve yüzüme bile bakmıyordu şaka gibi. o suratlarının ifadesini görseniz ne demek istediğimi daha iyi anlardınız. altı üstü bi oje kaydı düştü elimden. daha önce hiçbir mağazada böyle bir muameleyle karşılaşmamıştım. çalışanlarına iş etiğini iyice öğretene kadar da buradan alışveriş yapmayı düşünmüyorum.

  16 temmuz 2017 16:23

  7. ömür plaza şubesinden yaptığım 10 lira bile etmeyen alışverişte, poşete tam 28 adet loreal extraordinary saç bakım yağı testerı koymuş mağazadır. sayıyı bikaç tane az ya da bikaç tane fazla hatırlıyor olabilirim ama toplayınca bir tam boy ürünü geçtiyordu.

  28 nisan 2017 12:52

  6. kurtuluş caddesi şubesinin gayet güleryüzlü ve mahvolmamış ürünlerle dolu olduğu şirin kozmetik dükkanı, az olduğundan bilinmemesi normal, konsept hemen hemen aynı zaten.. rossmannla birlikte sevdiklerimden (gizlinot: <3 )

  27 nisan 2017 14:26

  5. Ne zaman gitsem Note ürünleri indirimde oluyor. Yakınlarımda Note satan mağaza olmadığı için Winkelen'in gelmesi iyi oldu. Ben Ömürdeki mağazasından alışveriş yapıyorum, standlar hep dolu fazla uğrak bir yer olmadığı için, bolca essence ürünü de bulabilirsiniz. Çalışanları da yardımcı oldu ama peşimden dolşamadılar, memnun kaldım

  23 aralık 2015 17:40

  4. 17-22 aralık boyunca tüm ürünlerde bir alana bir bedava varmış.

  Bir nevi içinde note markası bulunan gratis gibi ama the balm ve wetn wild yok.

  Ben esenler şubesine gitmiştim benim dışımda kimse yoktu mağazada. Satış Danışmanı cidden biraz fazla peşinde yürüyor."ilk kez geldim de mağazada ne var ne yok bakıyorum" diye açıklama yaptım rahat hissetmediğim için, "aa tabi gezin siz" diyip yanımdan uzaklaşıp uzaktan takiplemeye başladı.

  17 aralık 2015 14:50 17 aralık 2015 14:51

  3. Bugün kurtuluş mağazasına gittim. Tüm ürünlerde 3 al 2 öde kampanyası vardı. Essense standı dopdoluydu. Le petit marseillais duş jellerinin fıyatları da diğer yerlere göre daha uygundu.

  6 aralık 2015 20:14

  2. bugün bahçelievler ömür plaza şubesinde almam gereken birçok ürün varken ellerim boş çıktığım kozmetik mağazasıdır. hiç abartmadan yazacağım yaklaşık üç dört dakika boyunca çalışan kadınlardan bir tanesi hemen iki adım gerimde dolandı. elime birkaç şey almıştım ki sonunda dayanamayıp onları da bırakıp mağazadan ayrıldım. şöyle içimiz rahat bir şekilde gezip alışverişimizi yapabileceğimiz bir tane bile kozmetik mağazası yok mu ey süslü sözlük. (gizlinot: :()

  30 temmuz 2015 19:46