yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  4.0
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (6)
  • oylar (1)
  • medya (4)

  6. Tam 1.5aydir yüz, koltuk altı ve bacaklarda kullaniyorum.

  İlk ay 4gunde bir 3. ve 4.seviyede,

  Son 15gundur 3gunde bir 5.seviyede kullanıyorum.

  Hiç bir degisiklik yok.

  Yüzümdeki kıllar için, kisatlma makinesi kullanıyorum, kökunden alamadığım için her gün kısaltma yapmak zorunda kalıyorum, bundan hiç memnun değilim. Bazı yorumlarda her gün atış yapanlari okudum. Sanırım ben de artık 2gunde bir atış yapacağım. Yani azimle inanıyor ve devam ediyorum.

  24 şubat 14:07

  5. ürünü bugun almış bulunuyorum. Hakkında çok iyi yorumlar da okudum çok kötü yorumlar da. Yarın kullanmaya başlayacağım. Annemle birlikte kullanıcaz. Sonuçlarımızı buraya yazacağım.

  22 şubat 14:04

  4

  4. alırken çok yorum aramıştım ama sınırlı sayıda yorum vardı. o sebeple alacaklara yardımcı olsun diye yazıyorum. sorusu olan mesaj atabilir.

  2 ay oldu ben alalı ve bu cihazdan çıkardığım en önemli şey düzenli uygulamak. bir ara 1 hafta da olsa ara verdim ve cidden yine kalın çıkmaya başladı. sonra yine düzene soktum ve aynı şekilde devam ediyorum.

  önce tüylerin kalınlığını azalttı ama çıkış süresi yine aynıydı. koltukaltı ve genital tüylerinin inceldiğini görmek ne büyük mutluluk. daha sonra ise çıkış süreleri uzadı.

  en olumlu etkiyi kol ve bacaklarda gördüm ama ben 10 yıldır tüylerini jiletle alan ve tüyleri kalınlaşmamış birisiyim. bunun da etkisi olabilir.

  1 hafta önce yüzüme de atış yapmaya başladım. kollara ve yüzüme 3 derece ile diğer bölgelere 5 derece ile atış yapıyorum. öyle aman aman bir acısı yok. hatta işe yaramayacak mı diye korkmuştum ilk başta bu sebeple.

  kablolu olması işi biraz zorlasa da küçük ve iş görür bir cihaz. 990 bin atım ile geldi. indirimden 587 tl gibi bir fiyata satın aldım.

  4 ocak 22:30


  3. Bu ürün hakkında bilgi bulmak o kadar zor ki... Ürünü ben de satın almış bulunmaktayım ve dün kıllarımı jiletle aldıktan sonra  bacak, kol ve koltuk altı olmak üzere atışlarımı yaptım. Bugün bacağımda hızlı uzayan birkaç keratayı tırnağımla tutup çektiğimde kolayca geldiklerini gördüm. Yalnız denemek için bir bacağıma 3. Seviye diğer bacağıma 5. Seviye atış yapmıştım. Kollarıma ise 4. Derece yaptım. 3. Derece yaptığım bacağımdaki kıllar diğer bacağımdaki gibi kopmuyorlar. Belki 3 etkili olmadı bilmiyorum. Kollar ise malum geç uzarlar onlar hakkında fikrim yok henüz. Tek eksi hem kolumda hem de bacağımda 4. Ve 5. Seviyede kızarmalar oluştu. Madeccasol sürdüm ve o sorunun da üstesinden geldim 1 saat içerisinde kollarımdakiler geçti..  bacaklarımda hala azıcık var o ayrı. Demek ki benim tenim için 4 halledilebilir 5 ise biraz yüksek bir seviye. Ben 4. Seviyede kullanmaya devam edicem süslüler. Bikiniye ilk izlenimi görmeden cesaret edemedim. Diğer seansta bikiniyi de işin içerisine katarım. Zamanla edit ekler ve sizi bilgilendiririm. İlk 2 ay haftada bir olarak belirtilmiş klavuzda fakat ben 3-4 günde bir olmak üzere ayda 8 seans gibi yapmayı planlıyorum. Hadi siz de yazın bir şeyler...  Edit 1: ben tüm vücut 3 te devam ediyorum kızlar. Makinenin ucu ısındıkça yanıklar oluşturuyor 4 te ve 5 te dikkat!

  Edit 2: Programınıza düzenli uymanız çok önemli. Seans sayısı herkese göre farklı olabilir. Fakat evet artık tüylerim çıkmıyor ya da çakması çook gecikti dediğiniz noktada seans aralıklarını uzatarak bırakın ama mutlaka arada tazele seansı yapın. 

  Düzen olduğu sürece başarılı. Düzenli kullanmak kilit nokta. 

  13 eylül 2020 01:38 4 şubat 18:52

  2. Benim de almayı düşündüğüm ama instagramda sahte versiyonlarının türkiye'ye getirilip trendyol ve hepsiburada'dan satıldığını görünce almaktan vazgeçtiğimdir. Mağdur olan kişiler güya kendini 'yetkili' distribütör olarak tanıtan şirketten orjinalliğe dair net bir belge alamadıklarını şikayet edeceklerini söylediklerinde ürünü sorunsuz iade edebileceklerinin söylendiğini dile getirmişler. Fiyatının nasıl bu kadar uygun olduğu zaten soru işaretleri yaratmıştı, şimdi sebebini görebiliyoruz.

  Ürün gerçek mi sahte mi diye kutu üzerindeki QR koddan kontrol edebiliyormuşsunuz, storylerde farklı alıcıların yorumlarına göre alakasız xiaomi ürünlerinin qr kodlarına tanıtmışlar bu ürünü. yani paket üzerinde qr kod olsa da okutunca süpürge, saç kurutma makinesi vs. çıkıyor. Umarım süslüden alanlarınkinde sıkıntı yoktur, kontrol etmeniz adına ekran görüntülerini medyaya ekliyorum.

  Edit: gelen sorular üzerine qr kodu okutunca çıkması gereken: Inface IPL epilasyon aleti. Ancak sahte ürün satan satıcılar xiaomi markası adı altında garanti belgesi yapıp qr kodu da xiaominin kendi ürünlerine eşleştirmişler. Mesela evinizde xiaomi ürünü varsa qr koddan bakın doğru çıkacak mı, arkadaşım telefonu için yaptı doğru ürün çıktı, aynı şekilde robot süpürge için de doğru sonucu aldık. Ancak ipl cihazı için maalesef piyasada dikkatli olunması gerekecek.

  ilgili medya:
  3
  2 eylül 2020 18:08 3 eylül 2020 14:36

  1. Bugün geldi hemen denemek istiyorum, normalde jiletle aldıktan 2 3 gün sonra denemek lazımmış bu aletleri kökler biraz görününce ama kız kardeşim tıraş makinesi ile alıp hemen deneyebilirsin dedi çok mantıklı geldi Edit yapacağım kullandıktan sonra.

  Edit 1: kızlar ürünü bacağımın küçük bir bölgesinde denedim. Öncelikle şunu söyleyeyim herhangi bir lazer deneyimim yok ilk olduğu için açıkçası biraz korktum ve küçük bir alana yaptım. acısını 5. Seviyede bile çok çok az hissettim. 990 bin küsür atımla geldi cihaz. Kullanımı kolay, kablosu biraz kısa ama priz yanında iş görür. İlk izlenim böyle :)

  Edit 2: bugün 3. Kez kullandım Ürünü (10 günde bir kullandım) yer yer dökülmeler var ve batıklarda ciddi bir azalma var. Jiletle kullanıyorum normalde 3.-4. Gün tekrar etmek isteyecek kadar çabuk uzar ; bir kökten 2 3 tane ve kalınca çıkmaya başlar. Bu cihazı kullanmaya başladığımdan beri bahsettiğim problemlerin hiçbiri kalmadı. Henüz çok bir dökülme yaşamadım ya da fark edecek kadar uzun bir süre beklemedim diyeyim. Kullandıkça editlemeye devam edeceğim. Ürünü bulmak zorlaştı ve fiyatını uçurdular malesef fakat takipte kalın ara ara stoklar giriyor. Ve şu Ürün yorumlarında adından sıkça bahsedilen mavininpencerisi mi takip edin isterseniz Ürün stoğa her girdiğinde paylaşıyor geçenlerde yine 730 liralara kadar düştü ve paylaşmıştı.bu arada özel bölge de dahil kullandım ve dayanılmayacak bir acı hissetmedim. Zaten anlık bir sinek ısırığı gibi oluyor.

  Edit3: alt bacak %70 Oranında uykuya geçti galiba dökülmüş de olabilir. Koltuk altı da daha cılız çıkıyor. Özel bölge dış kısımlar da kısmi kelleşmeler var fakat iç kısım normal seyirde henüz çok nemli bir bölge olduğundan dolayı diye düşünüyorum .şimdilik böyle kullandıkça edire devam edicem inşaallah. 50 gün filan oldu 10 günde bir veya haftada bir kullanıyorum.

  7 temmuz 2020 14:52 29 ağustos 2020 21:31