yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  4.4
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (61)
  • oylar (46)
  • medya (5)
  5

  61. Yaklaşık 2 aydır kullanıyorum. Memnunum. Önerdiğim 5-6 kişi de çok memnun valla. Sabahları kullanmıyorum, akşamları kullanıyorum. yüzüme makyaj yaptığımda mutlaka kullanıyorum.

  2 temmuz 09:56

  5

  60. Dev sivilcelerime effeclar duoa ile beraber veda ettirdi. Gereksiz diyenlere kulak asmayın. Hayat kalitemi değiştirdi. Şarj olayını harika çözmüşler. En sevdiğim kısmıda tasarımda siyahı çok cool görünüyor.

  23 haziran 03:27

  4

  59. bu cihazın ilk çıkan modelinin pembesini aylar evvel turkcell'den 120 lira gibi bir fiyata almıştım.

  normalde her akşam cilt temizleme rutinimde üzerine biraz yüz temizleme jelimden alarak kullanıyordum. jeli köpürtmesi, verdiği masaj ve temizlik hissi açısından olduka tatmin edici buluyordum. kullanırken, gözenek ve siyah noktaların en yoğun olduğu burun üstü ve kenarlarına -hızını son kademeye alarak- yoğunlaşıyordum. bunu her gece yapmaya başladığımda, zamanla ilginç bir şey oldu. asla hassas, alerjik olmayan, "kösele" kalınlığında cildimin özellikle burun ve çevresinde minimal kılcal damar çatlamalarından kaynaklı olduğunu düşündüğüm müzmin kızarıklıklar oluşmaya , yerleşmeye başladı. Başta buna bağlamak istemedim; neticede günde iki kere kullanılması önerilen, hatta hakkında gün içinde daha fazla defalar kullanan insanların bile asla hassasiyet oluşturmadığını; aksine gözeneklerinin düzgünleşmesi, ince mimik çizgilerinin, sivilcelerinin azalması gibi mucizevi etkilerini görmüş olduğunu söyleyen yüzlerce yorumu bulunan bir cihazın benim cildimde buna yol açmış olması pek olası değildi. o sıralar mandelik asit içerikli bir toniğe geçmiştim ve anlamsızca suçu bu toniğe atmak istedim.

  sonraları tabii ki , cihazın buna yol açtığını kabullenerek, kullanımımı haftada bire indirdim. Şu an gayet iyi anlaşıyoruz. Bu arada, her ne kadar medikal silikondan yapılmış olsa dahi, her kullanımdan sonra muhakkak antibakteriyel bir sabun, solüsyon, sprey vs ile dezenfekte edilmeli. aksi taktirde "pütür pütür" sivilcelere yol açtığı da tarafımca deneyimlenmiş acı bir tablodur...

  1 haziran 12:33 1 haziran 12:35


  5

  58. Mart gibi burnumdaki siyah noktalarla ilgili internetten araştırma yaparken xiaomi inface ms7000'i görmüştüm. İsim benzerliği sebebiyle sonra bu ürünü keşfettim denemek istedim. Trendyoldan mor rengini aldım 209 liraydı. Ürünün 1-2 olmak üzere iki modeli varmış youtube videolarından öğrendim. Birisi 3 ayarlı birisi 5. İnface 2 mor kırmızı ve koyu gri renklerde burdan anlayabilirsiniz 2 olduğunu. Teknolojik ürünlerde model farkını çok önemsiyorum o yüzden 2'yi aldım. 

  Cildim normalde hassastır ama bu ürünü en son modda kullanıyorum, cildime zarar vermiyor, silikon uçlu sadece titreşen bir şey cilde nasıl zarar verir onu da bilmiyorum. Belirli saniye aralıklarıyla titreşip duran bir modu var o bölgeyi yeterince temizlediğiniz ve diğer bölgeye geçebileceğinizi hatırlatan. Bu ürünün cildime çok büyük etkisi oldu mu bilmiyorum biraz daha gözleyeceğim ama placebo etkisi bile yeterli. Rutin cilt temizliği yapmam için bahane oluyor daha temiz hissediyorum. Ayrıca ürünü düzenli kullanınca psikolojik olarak bir hedefi başarmışım hissiyatı oluşuyor. 

  Şarjı uzun süre gidiyor. 300 kullanım diye biliyorum. Eskiden cildime temizleyici sürüp bununla masaj yapıyodum şimdi temizleyiciyi direk bunun üstüne sıkıyorum. 90 saniye dairesel hareketlerle kullanıp yıkayıp kenara kaldırıyorum. Kullanımı da pratik çok zaman almıyor.

  31 mayıs 13:24

  57. 2 haftadır yüz temizleme jelimle beraber inface 2 kullanıyorum. Eskiye göre farkı hissediyorum cildimde. Cildimi daha arınmış hissediyorum. Karmadan yağlıya dönük cilt tipine sahibim. Cildim illa ki yağlanıyor gün içinde ancak eskiye göre daha çok zaman alıyor yağlanması.

  30 mayıs 20:42

  4

  56. bir buçuk ay önce trendyol'dan sarı rengini 148 liraya almıştım ben de, yeşil rengini yolladılar ama bu süreçte iadeyle vs. uğraşmak istemediğim için onu kullanıyorum. bendeki üç kademeli titreşimi olanı, alırken inface2 mi alsam diye epey düşünmüştüm onun beş titreşim modu olduğundan ama iyi ki almamışım çünkü inface'i bile ilk titreşim seviyesinde kullanıyorum, öbür türlü cildimde irritasyon ve kızarıklığa sebep oluyor. burun, çene, t bölgesi gibi daha yağlı ve daha az hassas bölgelerde ikinci ya da üçüncü titreşim modunda kullanıyorum. en fazla verimi bu şekilde aldığımı fark ettim, hem cildimi pürüzsüzleştirerek temizliyor hem de siyah nokta görünümünün azalmasına yardımcı oluyor. her kullanımdan sonra mutlaka antibakteriyel sabunla, üçüncü titreşim moduna alarak cihazı temizliyorum aksi takdirde yüzümde küçük sivilcelere sebep oluyor. şarjının iyi gitmesinden, cildimi de derinlemesine temizlemesinden memnunum.

  30 mayıs 17:26

  5

  55. hassas, bembeyaz tenimi keselememem gerektiğini öğrendikten sonra alternatif temizleciyiler ararken tanıştım kendisiyle. Trendyoldan 185 liraya edindim, malum foreolar gereksiz pahalı.

  Akşam bakımını da pek sevdiğimden akşamları kullanıyorum. yüzümü güzelce yıkadıktan sonra ya da yüz yıkama jelimle bıkana kadar okşar gibi şımartıyorum kendimi. Bir dakika yeterli diyor ama daha uzun da yaptım, daha kısa da, her birinde sonuç şahane. düzenli kullanmaya başlayalı bir ayı geçti, ne kadar bebek cildim de olsa zamane kirli havasının tenimde oluşturduğu lekeler, pütürlenmeler falan hepsi gitti. uzun süredir iltifat almayan cildime yeniden iltifatlar yağmaya başladı. makyaj öncesi de kullandım, o şekilde de aşırı memnun kaldım.

  21 mayıs 12:18 24 mayıs 16:30


  54. yaklaşık 3 ay önce trendyoldan 100 liraya almıştım, ilk önce hergün kullanmayı denedim ama cildim kuru oldugu için daha da kuruttu. Artık haftada bir duştan sonra kullanıyorum, güzel masaj yapıyor cildi yumuşatıyor ama çok gerekli mi derseniz benim ihtiyaçlarıma göre hayır.

  17 mayıs 16:03

  53. inface2 olanına yaklaşık 2 aydır sahibim. 1 dakikalık süre boyunca temizleme köpüğüyle birlikte hem cihazı, hem yüzümü ıslattıktan sonra kullanıyorum.

  cildi çok güzel yumuşatıyor ve temizliyor. bir arkadaşım sakalımın üstünde küçük kıl dönmesi yakaladı, çıkartmaya çalışırken ne kadar yumuşak cildin dedi.(gbkz: tşkler infeys) aynı zamanda burnumun üstündeki noktalarda da azalma olduğunu gözlemliyorum. cildi daha pürüzsüz hale getiriyor ancak sanki cilt üstündeki lekeleri daha belirginleştiriyor diye düşünüyorum. bir handikapı var ve bence çok ciddi bir durum, cildi çok hassas hale getiriyor. saçımın önü alnıma süründüğü için sivilce çıktı. daha öncesinde kısaydı, saçtan mı yoksa cihaz mı hassasiyeti bu bölgede arttırdı pek anlayamadım. dışarıda güneş gözlüğü taktığım sürede de gözlüğün tenime değdiği kısmı tahriş edip sivilce çıkmasına sebep oldu. koruyucu maske takarken burnun ucuna süründüğünde acıtıyor. kısacası cildi çok narin bir hale getiriyor. üstelik haftada 1 kez kullanıyorum, narin ve dikkatli bir şekilde ovalıyorum.

  öncesinde dermatit vs. cilt sorununuz varsa daha da sıkıntılı hale getirebilir.

  14 mayıs 13:17

  3

  52. yaklaşık 4 aydır kullandığım cihaz.

  öncelikle cildim kuru ve hassas. sadece mevsim geçişlerinde t bölgem yağlanır biraz sonra tekrar kurur.

  gözeneklerim küçük olsa da pütürlüğünü sevmediğim için almıştım. temizlemesi süper tabii ki. ama biz kuru ve özellikle hassas ciltlerin en büyük düşmanı tahriş. kıl, tüy vs. irriteye sebep oluyor.

  bende de cihaz maalesef belli bölgelerimi daha çok kurutmaya bu nedenle de fazla sebum oluşmasına neden oldu. bu tamamen cilt tipinden kaynaklı olan bir şey. yani foreo da alsanız aynı sonuç. pamuk bile yüzümü çizerken bu cihazlardan fazla bir şey ummamalıydım tabi.

  ben de buna dayanarak haftada bir ya da on günde bir kullanarak bir nevi peeling yapıyormuş sayıyorum kendimi.

  özetle kuru ve hassas ciltler böyle peeling mantığıyla belki alabilir ama gereksiz.

  karma ve yağlı ciltler memnun kalacaktır.

  14 mayıs 04:02 14 mayıs 04:03