yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  3.3
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (31)
  • oylar (36)
  • medya (1)
  4

  31. ocean fresh ve sweet tropical çeşitlerini, tanesi 19 tl'ye bakkaldan aldığım deodorant.

  performans beklemediğim için şaşırdım açıkçası... öncelikle kokuları çok güzel, ve çok büyük bir artı olarak emotion, 8x4 gibi boğucu seviyede yoğun parfümlü değiller. deodorantlar pudrasız, alüminyum içermiyorlar ve terlemeyi, dolayısıyla ıslaklığı engelleme vaatleri yok. buradaki yorumlardan da hareketle, ancak stick veya roll on deodorantın etkisini güçlendirmek için veya fiziksel aktivitede bulunmayacağım günlerde kullanırım diye düşünüyordum. ama dedorantı bu sabah uyguladıktan sonra, öğle vakti ter içinde kaldığım zaman terimin kokmadığını fark ettim. sınıfı geçen tam bir fiyat/performans ürünü oldular kısaca ve okyanus temalı şişe tasarımlarını da gerçekten çok beğendim.

  not: deodorantların sprey başlığında kilit mekanizması var. "tık" sesini duyana kadar avuç içinizle sağlam bir şekilde bastırırsanız rahatça püskürtülmeye başlıyorlar.

  1 ağustos 16:42 1 ağustos 16:43

  4

  30. bende ophelianın parfüm ve deodorant hali var. şunu söylemem lazım ki ophelia birebir olarak euphorinın aynısı. o da bende var ve opheliayı ilk sıktığımda şoktan gözlerim açıldı, tam olarak aynı çünkü. sonra hemen euphoriyayı kokladım ve evet birebir.

  çok sevindim bu duruma deodoranttan bol bol sıkıp parfümümden de sıkınca çok hoşuma gidiyor.

  kalıcılığı orta öyle aman aman değil. ben pek terlemem o yüzden o konuda bir şey söyleyemeyeceğim.

  parfümümle aynı koktuğu için bittikçe alırım.

  4 haziran 2021 11:33

  29. kokuları gayet güzel sürekli tekrarlayarak kullanabilirsiniz onun dışında aşırı kalıcı değiller gibi ama ben de çok terleyen biri değilim 

  17 mayıs 2021 15:54


  5

  28. Black premium ve pink paradise olanlarını kullanıyorum. Ter önleme kokusunda çok başarılı değiller. Çok terleyen biriyseniz ve kokuyu tutsun istiyorsanız önermem ama Ben çok terleyen biri olmadığım için bana fazlasıyla yetti. Alüminyum içermiyor. Black premium, black opiuma gerçekten benziyor hatta çok daha güzel kokuyor. Edt olanını almayı düşünüyorum güzel bir indirim yakalarsam. Pink paradise içinse aynı şeyi söyleyemeyeceğim. Bombshell muadili olarak geçiyor, ben bombshellin kokusunu bilmiyorum benzerlikleri hakkında yorum yapamayacağım ama kesinlikle beğenmedim. Çok bayıcı şekerli bir kokusu var. Evde spor yapmadan önce ve sonra sıkıyorum sadece. 

  Uzun lafın kısası serinin diğer ürünlerini de denemek istiyorum. Fiyatları da çok uygun (gizlinot: 10-15 tl arası, indirimde 8e düşüyor.)benim gibi öğrencileri zorlamayacaktır. 

  17 mayıs 2021 10:06

  3

  27. Şu ana kadar kullandıklarıma göre yorum yapmak istiyorum.

  Pink paradise

  Olivia

  Nice girl

  Aqua joy

  Bella vista

  Hepsinin kokusu oldukça güzeldi, dedikleri gibi ünlü parfümlerin muadilleri. Kokuları güzel olmasına karşın kalıcılık ve ter kokusunu önleme bakımından (ki çok terleyen ve aşırı ter kokan kişilerden değilim) yetersiz olduklarını düşünüyorum. Ter kokusunu önlemek için bir deodorant arıyorsanız bilin ki bence Xo değil. İçerisinde alüminyum olmaması ise güzel bir özellik. Alırsanız parfüm niyetine sıkça tazeleyerek kullanabilirsiniz.

  8 mayıs 2021 18:37

  3

  26. Gülmeyin ama evde sıkmak için aldığım deodorant. Fiyatları arsa çıkan parfüm ve vücut spreylerini harcamak istemeyen ama güzel kokma takıntılı süslüler varsa denesin. Zaten tek olayı parfümlü oluşu yoksa teri onlemiyor. Bendeki Olivia, adındaki sözcük oyunundan da anlaşılacağı üzere paco robanne Olympia gibi kokuyor, kesin bilgi.

  12 mart 2021 02:05

  5

  25. Olympea muadili olan oliviasını kafam güzelken gratiste opheliasını almışım. Sıktım ve dedim ki bu bvlgari- jasmin noir. Gerçekten de öyle kendisi elimde var. Hiçbir yerde bahsedilmemiş opheliadan. Alüminyumsuz oldugu icin koruyuculuğu da eh işte. Tende kalıcılığı yok ama illa kıyafetlere sıkılır. 

  12 mart 2021 01:13


  4

  24. Ben yağmur vardar ın önerisiyle ünlü kokulara muadil parfüm niyetine aldım black opium olanını. Alüminyum ve pudra içermiyor . Terleme sorunum olmadığı ve kokusuz roll on kullandığım için hayatımda ilk defa deodorant almıştım . Kokusunu beğendiğim için aldım ve severek kullandım. Diğerlerinden de almayı düşünüyorum.

  9 şubat 2021 23:35

  1

  23. geçen yıl sonu bir parfümeride neredeyse tüm çeşitlerinin testerlerını koklayıp en çok aqua joy, ocean fresh ve sweet tropical isimli olanları beğenmiştim, koluma da sıkmıştım. aylar önce de indirimde 10 tlye görünce aqua joy ve ocean fresh olanlarını aldım ama çok pişmanım. kişiden kişiye değişse de, bende ter kokusunu önlemede asla başarılı olmadı. parfüm niyetine kullanmak istedim, ancak kokular tende tuhaflaşıyor, o kapaktan kokladıgınız güzel gibi gelen kokuyla alakası kalmıyor, tam tarif edemedim ama kötü, tuhaf bir kokuya dönüşüyor, kıyafette de çok hoş kalmıyor. kalııcılık da beklemeyin. indirimli fiyatını bile hak etmiyor bana göre. anneme verdim, o da beğenmedi. öylece duruyor ne yazık ki.

  27 eylül 2020 03:01

  22. Kullandığım en vasat deodorant. Kalıcılık 3/10, ter kokusunu önleme 1/10, koku 4/10. İlk önce, sıcak ve terleyeceğim bir günde kullandım ve ortaya çıkan ucuz şekerli parfüm kokusu kendimden iğrendirdi. Ertesi gün evdeydim tekrar kullandım ama sonuç aynı oldu. Tesadüfen satın almıştım ve 3 kullanımdan sonra çöpe gitti.

  31 ağustos 2020 13:29