girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (247)
  • medya (9)

247. geçen hafta nişanım vardı malumunuz kuaförle anlaştık makyaj için. hayatımda ilk kez kuaföre gidiyorum makyaj konusunda ve haliyle beklentim çok fazla. oturdum masaya kadın malzemelerı getireyim dedi gitti. geldiğinde ne göreyim tüm malzemeler xp. o an nişanlımın verdiği paraya öyle acıdım ki.. resmen 200 liraya yaptırdığım makyaj xpden ibaret. oysa ben mac bobbi falan kullanırlar sanıyordum. her neyse çıkardım kendi fondötenimle yaptırdım makyajı. insanları resmen keriz yerine koyuyorlar. porselen yapalım diye ısrar etmişlerdi istemedim. porselenin malzemeler daha kaliteli dediler. peki o ne? flormar... e yuh artık

15 temmuz 12:31

246. Bir ürünün ulaşılabilir olması önemlidir ancak her yerden ulaşabilmek de ne kadar güvenilir pazar tezgahında gördüğüm bir ürünü yarın web sitesinde görsem beni ne kadar etkiler ne kadar güven verir.Daha düne kadar resmi bir siteleri sayfaları bile yoktu insanlar bunu bildiği halde iki blogger in Instagram sayfalarında övenlerin etkisiyle güvenip yıllarca bizimle kalacak cildimize futursuzca kullanmak ne kadar doğru?Zaten sürekli indirim dönemleri oluyor bir sürü test edilmiş onaylanmış global markalar var ve aynı fiyata sahip.Israrla çin pazarından arta kalan ürünleri kullanmak isterseniz tercihinize kalmıştır.

14 temmuz 21:06

245. Ne kadar büyürse büyüsün ve kim reklamını yaparsa yapsın benim gözümde aynı kalacak marka. Güvenemiyorum.

14 temmuz 19:04


244. Kanserin bi kokusu olsa xp rujlarinin kokusuyla aynı olurdu

14 temmuz 16:31

243. arkadaşımın bir rujunu beğenmiştim bu marka olduğunu söylemişti sonra kızın dudakları kuruyup çatlamaya başladı o günden beri sürersem üçüncü gözüm çıkacak gözüyle bakıyorum bu markaya.

14 temmuz 16:09

242. Ürünlerine hiçbir şekilde güvenemediğim markadır kendisi. Pazarlarda, ucuzlukçularda satılmaya başlanmıştı, geçen sene cahil bir anıma denk geldiği için, aynı zamanda çok da övüldüğü için, gidip 03 numaralı rujunu almıştım. Rengine diyecek lafım yok tam benim rengim fakat o nasıl bir kokudur öyle. Biraz kullandım fakat o şeyi sürmem daha da dudaklarıma

14 temmuz 16:08

241. bir youtuber'in videosunda(gizlinot: sanırım şeyda erdoğan)(gizlinot: paletin aydınlatıcısını inanılmaz övmüştü ve yemiş resmen öyle bir kullanmak) kontür paletini görüp saçma bir kozmetikçiden 20 liraya satın almıştım. ama renkler renk değil tertemiz gelin simi çıkınca yüzüme değil de kontür kısmını katlanma bölgeme, aydınlatıcısını da göz içime uyguladım. sonuç, gözde ekzema. 20 lirayı uçak yapıp atsam en azından eğlenmiş olurdum.

14 temmuz 14:27


240. Kimse kusura bakmasın ama al xp.yi vur new well.e.. Bunları kullanan bence cildini ve kendini sevmiyodur; ucuzlukla alakası yok.. Ucuz diye bunu alıcağıma suratım mayın tarlası da olsa sürmem fondötenini vs. Hele ki rıfat yüzüak gibi melis deniz gibi insanların bu markaları övdüğüne inanamıyorum, gerçeklikten o kadar uzak ki sıkıyosa yüksek kapatıcılık diye çığırdığınızda cildi bozuk gelinlere kullansanıza o kadar para alıyosunuz gelin makyajında.

3 haziran 10:31

239. (gbkz: catherine arley) ile kıyaslanmış ve üzmüş.

Arkadaşlar pek çoğunuz bilmeyebilir ama Catherine Arley , 90'ların gayet hatri sayılır kozmetik ürünleri markalarındandı. Bakmayın şimdi bir milyoncularda XP ile aynı raflarda satıldığına . Zamanında öyle güzel pudralar (silky touch) öyle güzel farlar yaptı ki hala aynı pigmentasyonu veren Türk yapımı ürün bulmak zor .

XP'ye gelecek olursak . Ruj musun oda parfümü musun o ne biçim koku dediğim bir deneyimden sonra artık çok işime yarayacak bir rengi dahi olsa , tek kullanımlık bile olsa , hatta o an tüm günümü kurtaracak dahi olsa para vermeyeceğim marka. sağlıklı olmaması , artık uygun fyatlı olmamasını da geçtim . Kullanışsız bi kere.

3 haziran 10:16

238. İçeriğini, yapısını, kalitesini, kalıcılığını her şeyini geçtim diyelim ama o nasıl bir kokudur ne var o bb kremin içinde? Çürük yumurta kokusu adeta

3 haziran 09:57