girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (251)
  • medya (9)

251. Velvet serisinden kahvemsi - nude tonunda rujundan almıştım. Renk çok güzel ama rujun kokusu faber castel'in pastel boya kalemlerinin aynısından kokuyor. Dudağıma nasıl bir kimyasal sürüyorum diye kullanamadım.

29 ağustos 15:18

250. basit bijuteri mağazalarında satılan soyu sopu belirsiz kozmetik(?) markası.

Ve mahalle kuaförlerinin elinden düşmeyen marka. Güvenmeyin annecim

29 ağustos 06:35

249. Bir zamanlar cecile, golden rose, pastel de böyleydi. Xp’yi drugstorelarda görebilecek miyiz acaba diye düşündüren kozmetik markası. Çünkü görmeyelim, olmasın. 

29 ağustos 03:08


248. Ambalajları olsun kokuları olsun "ben dandiğim" diye bangır bangır bağırmasına rağmen bugün bir eczanede gördüğümde beni şaşırtmış markadır. Hayır bir eczacı böyle merdiven altı ürünleri belki de insan sağlığına tehdit bu markayı nasıl eczanesinde bulundurur anlamıyorum. Ben hiçbir ürününü kullanmadım kimseye de kullanmasını önermem.

28 ağustos 23:05

247. Fondöten fırçasını çok severek kullanıyorum fiyatı 7 tl idi sanırım . Ama renkli kozmetiklerini kullanmaya cesaretim yok sanırım çünkü hassas bir cildim var

28 ağustos 18:32

246. Mahalle tuhafiyelerinde ben kanserojenim diye bağıran standlarda satılırken nasıl bu kadar "popüler" olduğunu anlamadığım marka.

Hatta başlıkta sonuna kozmetik ibaresi eklenmesi bile beni biraz üzdü şu an.

28 ağustos 17:43

245. Bazi urunleri buram buram agir parfum kokuyorken bazi urunleri de gercekten tiner gibi kokuyor kalitesizligini bastan belli ediyor yani anlayacaginiz kanser olmak istiyorsaniz kullanabilirsiniz. Fircalari disinda kullanilmaz, fircalarinin kalitelerini de bilmiyorum gerci dandik olabilir

28 ağustos 17:26


244. geçen hafta nişanım vardı malumunuz kuaförle anlaştık makyaj için. hayatımda ilk kez kuaföre gidiyorum makyaj konusunda ve haliyle beklentim çok fazla. oturdum masaya kadın malzemelerı getireyim dedi gitti. geldiğinde ne göreyim tüm malzemeler xp. o an nişanlımın verdiği paraya öyle acıdım ki.. resmen 200 liraya yaptırdığım makyaj xpden ibaret. oysa ben mac bobbi falan kullanırlar sanıyordum. her neyse çıkardım kendi fondötenimle yaptırdım makyajı. insanları resmen keriz yerine koyuyorlar. porselen yapalım diye ısrar etmişlerdi istemedim. porselenin malzemeler daha kaliteli dediler. peki o ne? flormar... e yuh artık

15 temmuz 12:31

243. Bir ürünün ulaşılabilir olması önemlidir ancak her yerden ulaşabilmek de ne kadar güvenilir pazar tezgahında gördüğüm bir ürünü yarın web sitesinde görsem beni ne kadar etkiler ne kadar güven verir.Daha düne kadar resmi bir siteleri sayfaları bile yoktu insanlar bunu bildiği halde iki blogger in Instagram sayfalarında övenlerin etkisiyle güvenip yıllarca bizimle kalacak cildimize futursuzca kullanmak ne kadar doğru?Zaten sürekli indirim dönemleri oluyor bir sürü test edilmiş onaylanmış global markalar var ve aynı fiyata sahip.Israrla çin pazarından arta kalan ürünleri kullanmak isterseniz tercihinize kalmıştır.

14 temmuz 21:06

242. Ne kadar büyürse büyüsün ve kim reklamını yaparsa yapsın benim gözümde aynı kalacak marka. Güvenemiyorum.

14 temmuz 19:04