• girdiler (29)
  • medya (0)

29. Makyajımı da temizlesin.özelllikle yüzümü yıkadıktan sonra aynaya baktığımda kirpik diplerimde rimel kalıntısı görmeyeyim.Ve tabiiki kurutmasın😌

17 ocak 14:19

28. Kurutmaması, germemesi, mümkünse göz makyajımı tek pompada çıkarması

16 ocak 22:54

27. yüzü temizlemek dışında iyi kötü hiçbir şey yapmaması

16 ocak 17:06


26. - alerjik reaksiyon/sivilce yapmasın.

- parfüm ve paraben olmasın. illa bir koku olacaksa doğal koku yağlarından olsun ve kokunun yağdan sağlandığı belirtilsin. ki bence o da olmasın.

- pompalı şişe olsun.

- yüz yıkamada yüzü temizlesin yeter. bir yüz yıkama ürününden gelebilecek başka hayır yok, sadece yüzde birkaç saniye kalıyor. farklı formül olsun diye bir ton gereksiz şey ekleyip fiyatı arttırmaya gerek yok.

- (markalara mesaj) hem formülü basit, gündelik bir yüz temizleyici çıkarın, hem de daha soyucu-exfoliant etkili bir başka ürün. ikincisi için favorim içinde kil olan yüz yıkama ürünleri. ben gibi yüzde pullanma sorunu olanlar ikisini de kullanıyor nitekim.

16 ocak 16:43

25. Üzerinde La roche posay effeclar yazması. Cidden farklı fiyat aralıklarında çok temizleyici denedim bunun gibisini bulamadım. Bir ara aman temizleyicinin cilt bakımındaki işlevi ne kadar büyük olabilir ki krem serum daha önemli dangalaklığına kapıldım ama bunu kullanınca cidden çok farklı oluyor cildim. Yağlı cilt için söylüyorum, germeyen, kurutmayan, sivilceye neden olmayan, mevcut sivilceyi söndüren, cildi mikemmel temizleyen, bence pütürleri falan da azaltıp daha duru görünüm veren bir mucize, bilimin insanlığa bir armağanı.

Bir hafta önce bitti elimdeki tüp, indirim kollayayım o sırada da elimdeki diğer temizleyiciyi kullanırım ziyan olmasın hem o da diyerek bugüne kadar idare ettim ama bu sabah "gerekirse yemem içmem ama o temizleyiciyi alırım ulan" modunda buldum kendimi.

16 ocak 04:17 16 ocak 04:18

24. Cildimi kurutmadan yağdan arındırsın ve reaksiyona sebep olmasın= lrp effaclar 

15 ocak 13:44

23. cildi çok kurutmasın, germesin. makyajı da çıkarsa tadından yenmez. ben direkt sabun misali bütün yüzümü yüz temizleyiciyle yıkadığım için makyajı da çıkarması işime geliyor.

15 ocak 13:43


22. Tabii ki sivilce, kızarıklık vs yapmasın. Gözeneklerimi tertemiz yapsın. Ancak tüm bunları yaparken yüzümü yıkadıktan sonra o tertemizlik o ferahlık hissini mutlaka versin.

15 ocak 12:09

21. ferahlık hissi versin ve temizlesin yeter.sonuçta en fazla 5 saniye yüzde kalıyor sonra gidiyor maske değil ki bu. ne kadar besleme nemlendirme gibi değişik özellikleri gösterebilir?

14 ocak 22:40

20. Yağlı suratımı gıcır gıcır temizlesin yeter,nemlendirmesini ben yaparım

14 ocak 22:33