yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (46)
  • medya (2)

  46. Bence yaşlanma etkilerini yavaşlatmak için botoxa alternatif olabilecek en güzel uygulama. Cilt bakım ürünleri bir yere kadar işe yarıyor. Elbette temizlemek, nemlendirmek, hatta serum şart ama bunları uygularken beş dakikalığına bile olsa yüz yogası hareketlerini yapmak gerçekten fark yaratıyor. Hareketleri nereden mi öğreneceğiz, instagramda pek çok hesap var ;)

  31 temmuz 23:09

  45. birçok kişiyi takipteyim, favorim danielle collins. harika ve pozitif bir eğitmen. kitapları da var. bir diğeri ise mary ochsner, çok tatlış biri.

  covidden sonra yogayı hayat tarzım haline getirdim. yüz için sabahları belli başlı hareketler yapıyorum, genelde serum yerine yüz yıkama jeli kullanıyorum, daha pratik. yeni hareketler de keşfettikçe 10 yerine 5 tekrar yapıyorum, fazlası beni sıkıyor, soğumamak lazım. yapmadığım zaman güne eksik başlıyor gibi hissediyorum artık.

  19 temmuz 17:12

  44. Kalıcı kırışıklığa sebep olabileceği düşüncesiyle yapmaktan vazgeçtiğim, onun yerine kendimi micro-current cihazların eline teslim ettiğim bölgesel yoga.

  Canım foreo bear :)

  23 nisan 08:40


  43. Lourdes çabuk daha ilk çıktığı zamanlar sanırım 10 yıl önceydi hem kalem hem kaşıkla olan dudak aynı zamanda çene ve yanak kaslarını da çalıştıran hareketleri düzenli olarak yaptım. Evet dudaklarım sertleşti, sanki birazda büyüdü fakat bununla birlikte yanaklarımın küçüldüğünü farkedip bıraktım. bazı kişiler yüz yogası yapıyor büyük bir değişim geçiriyor vaaauv bit etki oluyor çünkü onlar zaten büyük sarkık yanaklı kişiler buna ihtiyaçları var fakat benim gibi yanaklarını büyütmek isteyen kişiler için uygun değil bence. Aradan yıllar geçti yaşım ilerledi ve artık yüz yogası popülerlikte tavan yaptı dedim tekrar deniyeyim farklı hareketler var belkide bu sefer olumlu bir etkisi olur. İki haftadan fazla yaptım sanki yine yanaklarım küçüldü. Sanırım bu daha çok yüzden kilo alan kişilere göre. Eğer yanakları küçük olup yüz yogasıyla tombik yanaklarım oldu diyen varsa bir mesaj kadar yakınım 🌺

  22 nisan 20:14 23 nisan 02:45

  42. Koko hayashi ve dn beauty natural kanallarındaki videolarla yapıyorum. Philtrum(gizlinot: Dudakla burun arasındaki mesafeye deniyor) için olanını 1 haftadır yapıyorum ve bence arada küçük de olsa bir fark var. Hem üst dudağım daha da büyüdü hem de mesafe azaldı. Yorumları da çok olumlu yönde bu arada, bence bir deneyin.

  17 ekim 2021 18:40

  41. Herkes fena sarmış durumda ama ben ikna olamıyorum.

  Yüzümüz neden kırışıyor? Cilt yaşla beraber elastikiyetini kaybettiği ve mimikler cizgilenmeye neden olduğu için değil mi? Sarkma da var elbette.

  E ben yüz yogası yaparken yine yüzümde pek çok hareket yaratıyorum, bunlar bana kırışık olarak dönmeyecek mi?

  Ama kasları hareket ettirmek sarkmaya engel oluyor derseniz ona lafım yok.

  Yıllarca göğüslerim sarkmasın diye sütyenle bütünleşik yaşadım, son yıllarda aslında sütyen daha çok sarkmaya neden oluyor denmeye başladı. Göğüslerim ne süper diri ne de sarkık, normal bir duruş sergileyerek hayatlarına devam ediyor.

  Sanki biraz genetik bu işler...

  20 şubat 2021 16:51

  40. Düzenli uygulamak önemli ve gerçekten işe yarıyor. Youtube'daki videolarla yetinmedim Zeynep Şensoy'dan eğitim alıyorum şu an.

  Başlarda oturtana kadar hareketlerin ayna karşısında yapılması gerekiyor aksi takdirde bir tarafı şekillendirirken diğer taraflarda kırışıklıklara sebep olabiliyoruz. 

  Ayrıca bazı hareketler boğaz çakramızı aktive etmede bire bir, çok hoşuma gidiyor.

  11 aralık 2020 18:36


  39. bizim şirkette yüz yogası eğitmeni bir kız çalışıyor ve açıkçası kızın yüzünde waaoww denilecek bir şey yok. hatta şirketteki diğer kadınlar botoks yaptırdığından falan bahsettiler geçen de. çünkü tek gecede dramatik bir değişiklikle gelip zaman içinde eski haline dönüyor tekrar yenileniyor. gayette nazolabial çizgileri olan, gülünce kırışan bir kız.

  kendim de yıllar önce kalem çevirme hareketi yapıp dudaklarımı dolgunlaştırmıştım ama benim yüzümde kalıcı çizgiler bıraktı o yüzden güvenmiyorum yüz yogasına.

  11 aralık 2020 15:58 30 kasım 2021 09:09

  38. Bir ara bir hevesle başlayıp yaptığım hareketlerden emin olamadığım için alnımı daha çok kırıştırırım diye bıraktım. Ne kadar yapsam da olmuyor sanki alın hareketleri

  11 aralık 2020 15:41

  37. çok yakın arkadaşımın yüzündeki değişimi gördükten sonra işe yaramıyor denilse de inanmayacağım yoga türü. yuvarlak yüzlü, yanaklı ve ince dudaklı biri nasıl keskin yüz hatlı, elmacıklı ve dudaklı birine dönüşebilir diye düşünmeden edemiyorum. eski fotoğraflarına bakanlar "nasıl ya bu sen misin, inanmam" tepkileri veriyor. bu yazdıklarımda hiçbir abartı yok :) yanaklarında elmacıklar o kadar belirgin ve sıkı ki yanak sıkma aktivitesini kendisinde gerçekleştiremiyoruz(gizlinot: hüüü) kendisi yogadayoga zeynep şensoyun başlangıç, ardından da orta seviyesini 4-5 ay düzenli olarak yapmış. dikkat etmeniz gereken husus ayna karşısında çok dikkat ederek yapmanız çünkü asimetrik görüntü de elde edebilirsiniz. 

  bu kadar övdün sen yaptın mı diyebilecek süslülerime yanıtım: ben de başladım! çok istikrarsız biri olmama rağmen yuvarlak yüzü kaderim yapmama kararı aldım.. 3. günümdeyim, yaptığınız ilk günden itibaren yüzünüzdeki kan dolaşımı inanılmaz hızlandığından nemlendirici etkisiyle başlıyoruz serüvene. kendimdeki gelişmeleri de editlerim.

  11 aralık 2020 03:09