yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (48)
  • medya (2)

  48. 42 yaşındayım. Yaklaşık olarak 1,5 senedir düzenli olarak yapıyorum. Yeni tanıştığım insanlar 25-30 yaş arası olduğumu düşünüyor. Tabi bunda düzenli uyku, sigara kullanmama, düzenli c vitamini kullanma ve su içmenin de faydası var

  22 eylül 2022 14:02

  47. Söyleyeceğim çok saçma gelebilir ama sanırım benim göz asimetremi düzeltmeye başladı. Daha önce de yapıp fayda almıştım ama son zamanlarda tüm yüz çalışacak şekilde haftada 3 gün yapıyorum. Ve fotoğraf çekmekten nefret edeceğim kadar asimetrik olan gözlerim ilginç şekilde eskisinden çok daha iyi durumda. Tabii ki de simetrik tam değiller ama daha iyi durumdalar sanki. Fotoğraf çekmekten keyif alıyorum resmen

  Bir de Benim yüzümün sağ tarafı sol tarafa göre konuşunca asaga çekiyor hafif. Videolara bakınca bu durumun da hafiften bi iyileştiğini fark ettim. Ki benim asimetrik yani düşük dediğim göz de sağ tarafta ve gözlerim de göz kapağı problemi var.

  Acaba diyorum yüzümün sağ tarafında olan yüz kaslarım sol tarafa göre daha hantal ve ya sorunlu olabilir mi? Çalıştırdıkça güçlendikleri için yüz kaslarım göz ve dudak tembelliğinden mı kurtuldular?

  Bir iki ay daha yapmaya gayret edeceğim. O zaman net sonuç ortaya çıkar bence. Editlerim buraya muhakkak.

  9 eylül 2022 12:33

  46. Bence yaşlanma etkilerini yavaşlatmak için botoxa alternatif olabilecek en güzel uygulama. Cilt bakım ürünleri bir yere kadar işe yarıyor. Elbette temizlemek, nemlendirmek, hatta serum şart ama bunları uygularken beş dakikalığına bile olsa yüz yogası hareketlerini yapmak gerçekten fark yaratıyor. Hareketleri nereden mi öğreneceğiz, instagramda pek çok hesap var ;)

  31 temmuz 2022 23:09


  45. birçok kişiyi takipteyim, favorim danielle collins. harika ve pozitif bir eğitmen. kitapları da var. bir diğeri ise mary ochsner, çok tatlış biri.

  covidden sonra yogayı hayat tarzım haline getirdim. yüz için sabahları belli başlı hareketler yapıyorum, genelde serum yerine yüz yıkama jeli kullanıyorum, daha pratik. yeni hareketler de keşfettikçe 10 yerine 5 tekrar yapıyorum, fazlası beni sıkıyor, soğumamak lazım. yapmadığım zaman güne eksik başlıyor gibi hissediyorum artık.

  19 temmuz 2022 17:12

  44. Kalıcı kırışıklığa sebep olabileceği düşüncesiyle yapmaktan vazgeçtiğim, onun yerine kendimi micro-current cihazların eline teslim ettiğim bölgesel yoga.

  Canım foreo bear :)

  23 nisan 2022 08:40

  43. Lourdes çabuk daha ilk çıktığı zamanlar sanırım 10 yıl önceydi hem kalem hem kaşıkla olan dudak aynı zamanda çene ve yanak kaslarını da çalıştıran hareketleri düzenli olarak yaptım. Evet dudaklarım sertleşti, sanki birazda büyüdü fakat bununla birlikte yanaklarımın küçüldüğünü farkedip bıraktım. bazı kişiler yüz yogası yapıyor büyük bir değişim geçiriyor vaaauv bit etki oluyor çünkü onlar zaten büyük sarkık yanaklı kişiler buna ihtiyaçları var fakat benim gibi yanaklarını büyütmek isteyen kişiler için uygun değil bence. Aradan yıllar geçti yaşım ilerledi ve artık yüz yogası popülerlikte tavan yaptı dedim tekrar deniyeyim farklı hareketler var belkide bu sefer olumlu bir etkisi olur. İki haftadan fazla yaptım sanki yine yanaklarım küçüldü. Sanırım bu daha çok yüzden kilo alan kişilere göre. Eğer yanakları küçük olup yüz yogasıyla tombik yanaklarım oldu diyen varsa bir mesaj kadar yakınım 🌺

  22 nisan 2022 20:14 23 nisan 2022 02:45

  42. Koko hayashi ve dn beauty natural kanallarındaki videolarla yapıyorum. Philtrum(gizlinot: Dudakla burun arasındaki mesafeye deniyor) için olanını 1 haftadır yapıyorum ve bence arada küçük de olsa bir fark var. Hem üst dudağım daha da büyüdü hem de mesafe azaldı. Yorumları da çok olumlu yönde bu arada, bence bir deneyin.

  17 ekim 2021 18:40


  41. Herkes fena sarmış durumda ama ben ikna olamıyorum.

  Yüzümüz neden kırışıyor? Cilt yaşla beraber elastikiyetini kaybettiği ve mimikler cizgilenmeye neden olduğu için değil mi? Sarkma da var elbette.

  E ben yüz yogası yaparken yine yüzümde pek çok hareket yaratıyorum, bunlar bana kırışık olarak dönmeyecek mi?

  Ama kasları hareket ettirmek sarkmaya engel oluyor derseniz ona lafım yok.

  Yıllarca göğüslerim sarkmasın diye sütyenle bütünleşik yaşadım, son yıllarda aslında sütyen daha çok sarkmaya neden oluyor denmeye başladı. Göğüslerim ne süper diri ne de sarkık, normal bir duruş sergileyerek hayatlarına devam ediyor.

  Sanki biraz genetik bu işler...

  20 şubat 2021 16:51

  40. Düzenli uygulamak önemli ve gerçekten işe yarıyor. Youtube'daki videolarla yetinmedim Zeynep Şensoy'dan eğitim alıyorum şu an.

  Başlarda oturtana kadar hareketlerin ayna karşısında yapılması gerekiyor aksi takdirde bir tarafı şekillendirirken diğer taraflarda kırışıklıklara sebep olabiliyoruz. 

  Ayrıca bazı hareketler boğaz çakramızı aktive etmede bire bir, çok hoşuma gidiyor.

  11 aralık 2020 18:36

  39. bizim şirkette yüz yogası eğitmeni bir kız çalışıyor ve açıkçası kızın yüzünde waaoww denilecek bir şey yok. hatta şirketteki diğer kadınlar botoks yaptırdığından falan bahsettiler geçen de. çünkü tek gecede dramatik bir değişiklikle gelip zaman içinde eski haline dönüyor tekrar yenileniyor. gayette nazolabial çizgileri olan, gülünce kırışan bir kız.

  kendim de yıllar önce kalem çevirme hareketi yapıp dudaklarımı dolgunlaştırmıştım ama benim yüzümde kalıcı çizgiler bıraktı o yüzden güvenmiyorum yüz yogasına.

  11 aralık 2020 15:58 30 kasım 2021 09:09