girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (30)
  • medya (1)

30. Bu yılbaşını sanırım hiç unutmam.

Gündüz dışarıdaydım akşam üstü eve bi geldim kapımın önünde çiçek üstünde bi kart kimin gönderdiği belli değil kartta sadece hakkında hiçbir şey bilmiyorum tanışmak istiyorum mutlu yıllar yazıyordu .böyle şeyler Hale’n varmış çok şaşırdım. Off meraktan ölüyorum kim acaba bu kim adımı hiçbir şeyimi bilmiyor ama evimi biliyor.bi taraftan da tırstım .büyük ihtimal yakınlarımda biri ama kim .

1 ocak 20:37

29. sevgilim ve eski sevgilimin aynı ortamda bulunduğu, onları tanıştırdığım, sevgilimin bana kızıp tanımadığı insanlarla dans ettiği, gecenin tüm hesabını ablamın sevgilisi ödediği için mahçup olduğum bir yılbaşı oldu. ama ben bu olanları umursamayıp deli gibi içip deli gibi dans ettim. ya ne olacağdı? (gizlinot: eheh)

1 ocak 12:26

28. Hayatımda ilk defa bu sene hiçbir şey ifade etmiyor. Hayır yanı bir derdim de yok; güzel bir evim, eşim, işim var. gayet guzel egleniyoruz su anda da ama farkettim ki o ruh, o heyecan bitmis. Neden boyle?

31 aralık 2017 23:15


27. Sanırım bu yıl kalbim kırık bir şekilde geçirmiş olacağım...

Ama şeker bir dekor yaptım,medyaya eklerim.

ilgili medya:
1
31 aralık 2017 21:29

26. Benim için çok çok önemli olduğu halde ne  ailem kutluyor ne de çevrem önem veriyor bu yüzden de güzel geçtiğini söyleyemem.Bir gün yılbaşı ruhunu cidden hissedebileceğim bir ülkede,süslediğim kocaman ağacımın altında sevdiklerimle hediye açma hayali kuruyorum.

Geçen yıl hasta olduğum için 12 ye kadar bekleyememiştim sanırım,bu yıl öyle bir durum olmazsa friendsin yılbaşi ve thanksgiving bölümlerini izleyerek,kar küremle,almayı planladığım küçücük çamım ve noel babalı coraplarımla girmeyi planlıyorum.umarım bu şekilde de olur.

2016 ya girerken arkadaşım bana kar küresi ben ona kar taneli kolye almıştım,ikimizde cok sevmistik ancak keşke alacagi hediyeyi soylemeseydi(gizlinot: bunlar hep yılbaşı ruhunun eksikliğinden sjdjwjjs)2017'ye girerken başka bir arkadaşımın siparişi üzerine sweatshirt almıştım  o da bana iki dakika bir cüzdan alıp çıkmıştı dediğine gore. Bakın ilk hediyler küçük ve daha mutlu edici şeylerken ikinciler samimiyetsizlik belirtisi,Baska bir şey değil.keşke en azından tek bir kişi olsa çevremde yılbaşını seven,anlayan;maneviyatın ne olduğunu bilen.

Her yılbaşında kendime alıp paketlettiğim kar küresi kadar hiçbir hediye mutlu etmez beni çünkü amacın para ya da hediye değil de düşünmek ve yılbaşı olduğunu bir ben biliyorum.

16 aralık 2017 15:10 16 aralık 2017 15:12

25. Özellikle de "yılbaşı hazırlığı" kavramıyla kalpler ısınmakta. Süsü püsü derken, gece gündüz enerjisi yüksek bir şekilde hayata devam etmekteyiz. Basit adımlarla yapılan (link: https://youtu.be/jcIVtsM57no yılbaşı ağacı süsleri )ise sıcak çikolatanın içine atılan marshmallow gibi olmakta.

15 aralık 2017 10:19 15 aralık 2017 10:20

24. İnsanların en umutlu olduğu günlerden biridir kendisi. O anki tüm kötü şeyleri unutup yeni yılın kendine getireceği güzellikleri hayal eder. Mutluluk, huzur dolar insanın içine. Yeni bir maceranın başlangıcı benim için. Hayatın bu yıl bana ne güzellikler katacağnı merakla bekliyorum. Tüm güzellikler,  iyilikler, sevgi, aşk, sağlık , huzur bizi bulsun cânım süslülerr. 

6 aralık 2017 13:40


23. çok çok sevdiğim gün. öyle yeni başlangıçlar vs gibi anlamlar yüklemiyorum.

eğer istersem kendim için yarın yeniden başlayarak yeni yılımın yılbaşını yapabilirim.

benim için ailemin toplanıp biraraya gelmesi demek. şehir dışından kız kardeşimin, halalarımın gelmesi. aynı şehirde bulunan en sevdiğim kuzenlerimin evde toplanması demek.

o günün sabahından başlayıp saatlerce sürecek eğlence, sohbet, bol kahkaha demek. herkesin sevdiği en az bir şeyin evde pişmesi demek. sonraki sabah mutlu, uzun bir kahvaltı demek.

bunları yıl içinde ne yazık ki başka zaman yapamıyoruz. yıllık izinler, bayramlar vs var ama herkesin denk gelmiyor ne yazık ki. o yüzden yılbaşı demek bana hep mutluluk demek.

6 aralık 2017 13:33

22. Ailemin yurtdısına cıkmama ,memleketin onlarca sehrine tek basıma gitmeme hic bir ses cıkarmazken yılbasını kutlicam diyince tüylerini diken diken eden hadisedir.23 yasımdayım henüz hic arkadaslarımla kutlamadım.sikayetci miyim evet babama hak veriyo muyum bazen hayır bazen de her sene değişmeyen manzaraları gördükten sonra evet diyorum.hı o snapleri izlerken icim gitmiyo mu gidiyo ama bu sene de ptt (gizlinot: pijama terlik tv) belli oldu.

5 aralık 2017 20:12

21. yılın en güzel en umut dolu günü bana göre. yeni bir yıla giriyoruz yeni beklentilerimiz hayallerimiz var hepsi gerçekleşmesi umuduyla. bu yıl ki planımız aileyle geçirmek değil de dışarıda bir kaç günlük tatil kaçamağıyla geçirmek olacak rezarvasyonlar yapıldı bile gelsin yeni yılll..

22 kasım 2017 22:49