yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (10)
  • medya (0)

  10. yemek yerken falan izlemelik, gerçekten de kızlarla buluştuğumuzda aramızda konuştuklarımızı anlatan youtube kişisi. inanılmaz dedikodular falan beklemeye gerek var mı bilmiyorum, kız zaten "ben size bilmediğiniz şeyleri açıklıyorum" tribinde değil kendi çapında ortalıkta olan konuları yorumluyor işte. aradığı ivmeyi danla son videosunda kazandırdı bence ona istemeden. ingilizce konusunda iddaası olmadığı belli ama ne olur ürünleri okurken ya da bir şeylerden bahsederken telaffuzda bizi krizlere sokma nasıl okunduğunu öğren yağmur :( videolarda beni irrite den tek olay o sanırım. kanal müthiş büyür mü emin değilim ama güzel eğlenmelik vakit geçirmelik içerik olmuş, dolu mu değil ama umrumuzda mı hayır.

  6 ekim 12:07

  9. Instagram keşfette gezerken karşımıza çıkan magazin videolarına konu olan olayları paylaşıp okumaktan ve üstüne çok sığ yorumlar yapmaktan başka bir şey yapmayan kişi. Kanalını sadece zaten bilinen haberleri okuyarak büyütebileceğini düşünüyor ve bundan emin. Videolarını yemek yerken bir iki kere izledim dediğim gibi sadece haberleri okuyor ve üzerine yorum yapıyor. Bunun için bir YouTube kanalına gerek yok biz bunlara zaten ulaşabiliyoruz. Eğer büyümek istiyorsan kimsenin bilmediği bomba dedikodular vermelisin ki bunu yapabileceğini düşünmüyorum. Takipçilerinin merak ettiği olaylara yer verdiğini içeriği bu şekilde oluşturduğunu hatta videosunda yer vereceği çoğu şeyi yine takipçilerinin  yorumlarından öğrendiğini de söylüyor. Takipçilerinin bildiği bir şey zaten bilinen bir şey oluyor haliyle. Oturup makyaj yaparak magazin haberleri ki çoğu magazin haberi değerinde bile değil okuyup yorumlamak bir iki video izlettirir sadece. 

  25 eylül 14:23 25 eylül 14:25

  8. Başta konsepti güzel geldiği için keyif alarak izlemiştim ama bağnazlığını fark ettikten sonra kesinlikle destek olmam kendisine. Çeşitli videolarında şöyle dehşete düşürücü söylemleri var:

  -3 kız yanyana gelince dedikodu yapar. Başka ne yapar yani? Dünyayı kurtarmayı falan mı konuşacaklar yani? 3 kız bir araya geldiği zaman dedikodu yaparlar.

  -Böyle erkekler(gizlinot: cem yılmaz'dan bahsediyor) istediği her şeyi elde edince(gizlinot: serenay sarıkaya) doyuma ulaşıyor, her şeyden sıkılıyor ve sonunda gay oluyor, ya da kadınlar lezbiyen oluyor.

  ^^ Bu konuşmasında gay ve lezbiyen kelimelerini ayıpmışçasına fısıldayarak söylediğini de belirteyim.

  -Dişi köpek kuyruk sallamazsa erkek peşinden gitmezmiş. (Serenay Sarıkaya'nın Cem Yılmaz'a hala defne samyeli'yle birlikteyken "kuyruk salladığını" ima ediyor burada)

  -Ben erkek olsam çok kişiyle sevgili olmuş kadınla evlenmezdim. Karımın özel yerlerini sadece ben bilmeliyim.

  -Kalın bacaklı kızlar tayt / mini etek giymesin.

  Kadınlık algısının çok sığ ve zehirli olduğunu düşünüyorum. Bir kadın olarak kendisine layık gördüğü dünyanın bu kadar olması çok yazık. Şu yukarıda yazdığım söylemlere yorum yapıp kendimi yormaya bile gerek görmüyorum.

  Ayrıca son zamanlarda sürekli beni susturuyorlar, çok önemli şeyler biliyorum ama konuşamıyorum, bana güç verin, benim arkamda durun, bir bilseniz neler oldu tarzında konuşuyor. Milletin hayatını didik didik edip yayınlarken kendi hayatına gelince susmasına kendi tarzıyla cevap vereyim: Umrumuzda mı? Hiç umrumuzda değil. Ama merak ediyoruz.

  son kez, tanım: Bu işi çok iyi bildiğini ve çok çok zevkli olduğunu iddia edip sonra da Hailey Bieber'ın tarzını kopyalıyorum diyen tasarımcı / modacı / youtuber / kocişinin kraliçesi.

  24 eylül 02:49


  7. Videolarında derin bir dedikodu yok bence sadece kendince yorumluyor. Gossippasta ve zamazingo daha iyi magazin kaynağı bence.

  Yağmur sürekli kendini övüp duruyor. Anlayamadım doğrusu. Yok çok güzelim, eskiden kariyerim vardı sonra depresyona girdim bla bla. Bize ne ya? Nedir bu kendini kanıtlama çabası? 

  23 eylül 10:19

  6. youtuber ve instagramerlar hakkında magazinsel mevzuları konuşuyor. Hoşuma gitti ve birçok videosunu izledim fakat bu kişilerden geri dönüşler aldıkça konuşmamaya başlaması ya da söylemek istediklerini söylemeyişi dikkatimi çekti. Bilemiyorum mevcut hali iyi ama bu tavırda devam ederse yakında onlarla arkadaş olur ve kimse hakkında konuşamaz gibi geliyor. Birde birçok konuyu aslında bilmiyor ya da bilmiyorum demeyi tercih ediyor. Takipçilerinden öğreniyor ve sadece öğrendiklerindem,duyduklarımdan bahsediyorum diyor. Bence bu söylediklerinden yan çizebilmek için bir taktik olabilir.

  İlk başta süslünün dedikodu başlıkları gibi haz verdi ama sonra hızla soğudum.

  23 eylül 08:52

  5. 2 3 gündür arkadaşlarımdan duyuyorum. Youtubeda çıktı karşıma bir izleyeyim dedim . Şu sıralar yükselişte olan youtuberımız. Sohbeti gayet eğlenceli geldi 4-5 videosunu izledim. Artık youtubea düzenli içerik atan çok kalmadı. herkes hakkında dürüstçe yorum yapıyor şimdilik. Umarım böyle devam eder.

  27 ağustos 03:24

  4. 2 3 gündür arkadaşlarımdan duyuyorum. Youtubeda çıktı karşıma bir izleyeyim dedim . Şu sıralar yükselişte olan youtuberımız. Sohbeti gayet eğlenceli geldi 4-5 videosunu izledim. Artık youtubea düzenli içerik atan çok kalmadı. herkes hakkında dürüstçe yorum yapıyor şimdilik. Umarım böyle devam eder.

  27 ağustos 03:24


  3. 2 3 gündür arkadaşlarımdan duyuyorum. Youtubeda çıktı karşıma bir izleyeyim dedim . Şu sıralar yükselişte olan youtuberımız. Sohbeti gayet eğlenceli geldi 4-5 videosunu izledim. Artık youtubea düzenli içerik atan çok kalmadı. herkes hakkında dürüstçe yorum yapıyor şimdilik. Umarım böyle devam eder.

  27 ağustos 03:24

  2. 2 3 gündür arkadaşlarımdan duyuyorum. Youtubeda çıktı karşıma bir izleyeyim dedim . Şu sıralar yükselişte olan youtuberımız. Sohbeti gayet eğlenceli geldi 4-5 videosunu izledim. Artık youtubea düzenli içerik atan çok kalmadı. herkes hakkında dürüstçe yorum yapıyor şimdilik. Umarım böyle devam eder.

  27 ağustos 03:24

  1. 2 3 gündür arkadaşlarımdan duyuyorum. Youtubeda çıktı karşıma bir izleyeyim dedim . Şu sıralar yükselişte olan youtuberımız. Sohbeti gayet eğlenceli geldi 4-5 videosunu izledim. Artık youtubea düzenli içerik atan çok kalmadı. herkes hakkında dürüstçe yorum yapıyor şimdilik. Umarım böyle devam eder.

  27 ağustos 03:23