yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (50)
  • medya (0)

  50. hakkında girdigim ilk girdiyi hatirliyorum, son videosunda depresyonu oyle bir basitlestirdi ki bu bir hastalık degilmis gibi. sude'yi savunucam diye acinizi dibine kadar yasayin ablacim ben o yollardan gectim triplerine girmesi beni asssiri soguttu. her seye verdiginiz oneriler bitmedi simdi bi de psiko-analizci mi ciktiniz basimiza? ruhsal saglik bozukluguna bile kafalarina gore laflar ediyorlar ya, saka gibiler. sunu bi anlasalar depresyon "anlık zayıflıklar", "acını yasamak ve atlatmak", "yasanilanlardan olusan keyifsizlik" gibi bir durum d e g i l ! ruhsal rahatsizliklar bedensel rahatsizliklar kadar ciddiye alinmali artik.

  edit: "git bunu doktorlarimiz var, canli yayin yapiyorlar surekli clubhouse'da git onlara sor sude'ye sorucagina" diyor videoda. nutkum tutuldu, ne diyebilirim ki. bos.

  dün 23:49 dün 23:54

  49. "şu an hangi influencera edepsiz giyindi diyebiliyor?" Diye bir şey okudum girdilerde. Arkadaşlar herhangi bir kadın başka bir kadına edepsiz giyiniyor diyorsa zır cahildir zaten. Neden izleyip popüler yapıyorsunuz ki? Biraz geliştirin kendinizi lütfen.

  Not: atom parçalayın demiyorum ama en azından böyle şeyler söyleyebilmesi size normal gelmesin ya.

  Tanım: en boş yutubırlardan biri

  dün 22:48

  48. son 2 videosu ile bende en başından beri asıl amacının influencerların arasına girmek olduğu hissi uyandırmış aşırı egolu kişi.

  dün 20:42


  47. ben de diğer süslülere katılıyorum, arasının iyi olduğu kişilere toz kondurmuyor ama onun dışında kadın düşmanı gibi geliyor bana bazen. sanal zorbalık yapışını, göz önünde olmayı seçenler eleştirilere katlanmalı, gibi bir kılıfla süslüyor. insanların giyinişini, konuşmasını, ev dekorasyonunu, zevkini bu şekilde eleştiren birisinin bütün konularda donanımlı olmasını beklerim ben, en azından eleştirecekse bu konularda bilgili olsun da eleştirileri bir işe yarasın. ben bir influencer olsam da yağmur çevik beni eleştirse gülerim şahsen. başlarda evet daha dikkatli konuşuyordu ama influencerlarla tanıştıkça ve tanındıkça ikiyüzlü gibi davranmaya başladı.

  tanım: yakında yıldızı sönecek youtuberdır.

  dün 20:26

  46. Son iki videosunda bambaşka birine dönüştü. Yazın izlediğim kişi değil artık. Selin ciğercinin maskarasını tanıtması bana samimi gelmedi. tıp okuyan biri böyle mi giyinir, böyle mi davranır; edepsiz gelinlik giyersen evliliğin kötü geçer, ezgi fındık için yüzü pofidik bizde üzülüyoruz kıza gibi cahil laflar etmeye başladı. Üsteki süslüye katılıyorum, arasının iyi olduğu influenzaları taraflı eleştirdiğini düşünüyorum. İzlenmesi ve popüleritesi artınca değişenlerdenmiş öğrenmiş olduk. Ayrıca süslü sözlüğün ne çok düşmanı varmış arkadaş. 

  dün 18:55

  45. Adamına göre yorum yapan birine dönüştü. influencerlarla ilişkiler kurmaya başladığı an samimiyetini zaten anında kaybetti. kanalda influencer konuk almak vs bunları objektif götürmesi mümkün değil bundan sonra. şu an hangi influencera edepsiz giyindi diyebiliyor? hiç birine ama o camiadan olmayan birine gayet ağzını açıp konuşabiliyor. burayı da beğenmiyorsan kendi instagram youtube altlarındaki yorumlarla fanusunda yaşamaya devam edebilirsin. evet sözlüğün dili sert ama gerçekleri söylüyor.

  dün 10:28

  44. Süslü sözlük cevap veremeyeceğimizi bilerek sallıyo da sallıyo demiş çisem çakır konusu hakkında. Neden cevap veremeyesiniz? İkinizde beşer tane düzgün ürün yorumu yapıp yazar olabilirsiniz mesela. Sözlüğe alımda diploma falan sorulmuyor. Yazar olup istediğiniz eleştiriyi yazabilirsiniz. Anonimliği kastediyorsanız ne farkeder. Dediğim gibi sizde anonim olun karşıt yorumlara karşı görüşlerinizi belirtin. İşte bu kadar kolay aslında. Tepkikolik "birbirini yiyen kıskanç kadınlar" der, yağmur çevik "cevap veremiyoruz ondan yazıyorsunuz" der, çisem çakır "burası bloggerların eline geçmiş" der. Herkesin bi bahanesi var ama kimsenin bi savunması yok. Alın yazarlığınızı çıkın er meydanına madem. Ha neden yazar olacağım tırnak içinde bu dandik sözlüğe diyorsanız da yorumları ciddiye almayın o zaman. 

  dün 01:08


  43. herkese kocaman mer ha ba'sı yakın zamanda herkese kocaman bay bay'a evrilecek youtuber. son 2 videoda kime yaranacağını şaşırdı resmen.

  dün 00:47

  42. son videosunda "bir duş alırım benim depresyonum biter" diyen youtuber. ne cesaretle bilmedikleri konularda bu kadar saçma konuşuyor bu insanlar. depresyonun anlamını öğrenmesini tavsiye ediyorum. lütfen birazcık geliştirin kendinizi.

  24 şubat 15:53

  41. son videosunda bariz selin ciğerci'nin rimelinin reklamını yaptı. videolarını izliyorum açıkçası basitlik,polemik seviyorum, dedikoduyu damardan almak istiyorum.bunu video olarak yapan sadece yağmur var,oje sürerken izlemek keyifli o bakımdan. fakat artık rahatsız olmaya başladığımı farkettim;dar bakış açısına sahip biri ve komplo teorisiydi yabancı celebritylerdi onluk değilken o tarz videolara yönelmesi kesinlikle artık daha rahat konuşamayışından.

  yani kısacası,artık bize geçmiyorsun yağmur.

  23 şubat 00:56