yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (121)
  • medya (2)

  121. uzaylılarla ilgili attığı hikayeleri görünce gülmekten baygınlık geçirdiğim magazin youtuberı. evet uzaylılar olabilir ama bunu ilk kendisi keşfetmiş gibi anlatması, ciddi ciddi normal insanların uzaylı veya robot olduğunu düşündüğü hikayeler atması inanılmaz komik ve utanıyorum istemsizce.

  magazin kısmına gelirsek ben pek bir tespiti olduğunu düşünmüyorum. takipçilerinin gönderdiklerini paylaşıp bu bir iddiadır yazmak mı magazin? zaten çoğu şeyden haberi yok. takipçileri ona gönderince haberi oluyor.

  22 eylül 20:25

  120. ben bu kadın gündem olduğunda falan bakıyordum profiline. yani öyle çok hakim değilim kendisine ama bi ara link veren influencerları falan baya eleştiriyordu bundan sanırım 2-3 yıl önce. geçen gün de kanalına bakayım dedim yine influencerların sürekli link vermesiyle ilgili bi video paylaşmış altındaki yorumlarda herkes de yağmuru desteklemiş. videonun konusu sanırım sadece link vermek değil her şeyin linkini vermek tam izlemedim videoyu ama söylemek istediğim bir şey var. dediğim gibi yağmurun sayfasına çok hakim değilim ama 2-3 yıl önce kendisi doğru düzgün link vermiyordu, fakat şu an kendisi de oldukça sık link veriyor. e dinime küfreden müslüman olsa demezler mi buna? ona destek veren kitlesi de ayrı garip geldi.

  ara ara profiline baktığımda gördüğüm ve rahatsız edici şeylerden biri de gelen her mesajı iddia dahi olsa yayınlaması. magazincilik nerelere düştü anam. e ben de bir fake hesap açıp yazayım şu ünlü şununla şunu yaşadı ama ismimi verme diye sen de bunu "tabi bu bi iddia" diye yayınla. ne yaparsa yapsın insanları zan altında bırakıyor.

  he ala çevikle olan olayda kendisi haklı o konuda bir şey diyemem ama onun da çok primini yaptı gibi hissediyorum. tepkisini verip gerekeni yaptın zaten tamam ama konuyu ısıtıp ısıtıp paylaşmak kadın kadının düşmanı gibi popüler opinionlar kullanarak gündemde tutmak krizi fırsata çevirdiğini gösteriyor. ayrıca bazı youtube videolarında influencerlar hakkında yaptığı yorumlara bakarsak o da bir kadın düşmanı o zaman zira alanın kendine söylediği kelimeyi direkt söylemese de ima ettiği çok kadın oldu. ha tabi bu yine de onun o küfrü hak ettiğini göstermiyor.

  22 ağustos 20:16

  119. Gercekten de âlâ 'yı ünlü eden kadın. Ben ondan öğrendim bu tipleri

  20 ağustos 18:17


  118.  Bir videosunu seyrettim sadece; izlediğimden beri ya bunun mimikleri kime benziyor kime benziyor diye konsantre olamadım. İlk önce acaba seren Serengil e mi benzettim dedim ama yok sonra buldum 💡 Bircan Bali. Mimikleri, jestleri Bircan Bali ye çok benziyor

  15 ağustos 17:59 16 ağustos 00:16

  117. bugün ala tokel'in ağır bir küfür ettiği kadın. herkese inat dürüst dobra magazin yapan, konuşamayacaklarını kemik kitleye konuşmadan anlatan mahallenin o süslü püslü her şeyi öğrenen konuşan ablası. kendisinin ala tokeli ünlü edenlerden olduğunu düşündüğüm için bu küfrü edebilecek yüzü yağmur çevikten aldığını düşünüyorum. yç kızı olarak yapma be yağmur abla bu avam rezilleri ünlü etmek senin hatandı. 

  12 ağustos 21:56

  116. Ya yağmurcum lütfen storylerinde saçma sapan pozlar verip durma. Çekici olmayan influencerların dudak büzmesini sen de yapıyorsun. Ne gerek var. Güzelsiniz böyle çirkin mimiklerle güzelken itici görünmeyi başarıyorsunuz.

  24 temmuz 13:32

  115. yağmur burayı okuyorsan -ki okuyorsun-;

  uzaylı işini sal ablam. dobra magazinden devam sen, bak gözünü seveyim.

  uzaylı konuştukça sana ciddi bakamıyorum güven sarsılıyor. her gördüğün ışığı, tek gözü falan bi şey sanmak...

  michael sikkofield blogunda bunu 12 sene önce yapıyordu.

  7 haziran 09:32


  114. Dedikodu videoları hadi çıtır çerez diyelim yoklukta gideri var ki bazen o kadar cinsiyetçi ve cahil söylemleri var sinir ediyor. Ama yağmurcum sen büyük resmi gören enişte videoları neden çekiyorsun?? Bu ikinci böyle videosu bir de ne yorumlar ne yorumlar ne kadar entellektüelsin filan diye (gizlinot: Swh)  

  22 mayıs 11:51

  113. Kendisini çok tanımıyorum birkaç hafta önce magazin haberlerini takip etmek için kendisini takibe aldıydım; aramızda tam bağ kurulamadan melis ile olan kavgası patladı. Tam bir gossip sever olduğum için gidip melis'i de dinlemiştim ve kavga  her ne kadar sahte link olayından patlasa da; olayın özeti kızların sinsi sinsi birbirlerine aşko demelerinden ibaretmiş. Sahte link dışında sırf kendisi haklı çıkmak için melis'in eski bir mesajına gönderme yapmış; Melis de ona açıklama yapmıştı. Kısacası ben melis'i haklı bulmuş ve yağmur'u takipten çıkmıştım. Sonra yine tam bir stalker olduğum için yine yağmur'u stalkladım hala melis'e laf sokma derdinde. Kendisinden çok daha zengin ve güzel olan Melis'i kıskanma vaybı alıyorum; önceden nötrdüm şimdi itici buluyorum. Ünlü birisi olsam asla yakın çevreme böyle bir insanı almazdım.

  20 mayıs 15:14 20 mayıs 15:15

  112. İsmini burda göre göre merak ettim gittim baktım. Allah affetsin tipinden sınıfın sevilmeyen, ortalık karıştıran sinsi kızı tipi akıyor. 

  18 mart 01:29