yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (124)
  • medya (2)

  124. Kimse bu kadının cahilliğini hafife almasın. İnanılmaz üzücü.

  20 ocak 13:39

  123. İnanamıyorum bu kadın hakkında girdi yazdığıma ama dün bir kadın oyuncu intihar etti iddialarından sonra intihar bana pek geçmedi ya gibi bir açıklama yapmış, o açıklamaya badesnews de bu ne bicim üslup demiş üstüne yağmur cevap olarak orta parmak fotoğrafı paylaşıp seversin.... :) demiş. Bu nasıl bir tavır gerçekten mide bulandırıcı. Benim kulvarıma gelirsen bir gün falan diye bir şeyler de demiş, gerçekten ne zannediyor bu insanlar kendilerini o kadar komik geliyor ki artık kendini ite kaka bir yerlere getirmeye çalışması. Neyse söyledim rahatladım

  16 ocak 18:57

  122. ilk defa kim olduğunu buradan gördüğüm kız

  27 aralık 2022 11:51


  121. beni instagramdan engellemiş.

  beni neden engellediniz yağmur hanım? size hakaret mi ettim? sınırımı bilmeden mi konuştum? yoksa neyin ne olduğunu yüzünüze vurmam sizi rahatsız mı etti?

  daha öncesinde rastlamamıştım ama konyadaki barınak olayından sonra "pawguard" adlı nitelikli dolandırıcıların storylerini sayfa sayfa paylaştı en son da bunların yaptığı bir organizasyona katılacağını duyurdu. kendisine, bu "çetenin" ve kurucusunun kim olduğunu araştırdı mı? araştırmadıysa cüneyt özdemir ve jahreinin yaptıkları video ve röportajları izlemesini önerdim. (siz de izlemediyseniz izleyin. bu pawguard'ın amacı sokak hayvanları falan değil, hayvanseverlerin paralarını hayvanlara 1 kuruş dahi harcamadan cebe indirmek(link: https://www.youtube.com/watch?v=bYxWzniUO-Q ) (link: https://www.youtube.com/watch?v=tovR4b7Cq8k ))

  sonra da aynı duyarı, aynı sayfalarca storyleri neden sokak hayvanları tarafından parçalanan ve öldürülen insanlar için asla ama asla yapmadığını sordum. eğer öyleyse bunun ikiyüzlülük olduğunu söyledim. çünkü sokaklardaki hayvanlar için bin tane yorum bin tane paylaşım yapılıyor ama olay sokaktaki hayvanlar tarafından öldürülen insanlara gelince sanki birbirinden bağımsız iki konuymuş gibi çıt yok.

  her şey hakkında bilgisi ve yorumu olan yağmur çevik, 2022 yılında sokaklardaki başıboş köpekler tarafından ısırılarak etleri parçalanan insanlar için bir yorumunuz yok mu? sokaklara mama dökmek yerine, sokaklarda perişan olan, arabayla ezilen ve insanlara saldıran hayvanların sokakta olmaması gerektiğini anlatan bir sürü sayfanın neden hiç destekçiliğini yapmadınız ve yapmamaya devam ediyorsunuz?

  ve tekrar soruyorum beni neden engellediniz? bunları okuyunca kendinizden utandığınız için mi?

  engelimi kaldırmanızı ve yeri geldiğinde takipçilerinize deneğin iki ucunu da göstermenizi rica ediyorum sizden.

  24 aralık 2022 18:06 24 aralık 2022 22:59

  120. uzaylılarla ilgili attığı hikayeleri görünce gülmekten baygınlık geçirdiğim magazin youtuberı. evet uzaylılar olabilir ama bunu ilk kendisi keşfetmiş gibi anlatması, ciddi ciddi normal insanların uzaylı veya robot olduğunu düşündüğü hikayeler atması inanılmaz komik ve utanıyorum istemsizce.

  magazin kısmına gelirsek ben pek bir tespiti olduğunu düşünmüyorum. takipçilerinin gönderdiklerini paylaşıp bu bir iddiadır yazmak mı magazin? zaten çoğu şeyden haberi yok. takipçileri ona gönderince haberi oluyor.

  22 eylül 2022 20:25

  119. ben bu kadın gündem olduğunda falan bakıyordum profiline. yani öyle çok hakim değilim kendisine ama bi ara link veren influencerları falan baya eleştiriyordu bundan sanırım 2-3 yıl önce. geçen gün de kanalına bakayım dedim yine influencerların sürekli link vermesiyle ilgili bi video paylaşmış altındaki yorumlarda herkes de yağmuru desteklemiş. videonun konusu sanırım sadece link vermek değil her şeyin linkini vermek tam izlemedim videoyu ama söylemek istediğim bir şey var. dediğim gibi yağmurun sayfasına çok hakim değilim ama 2-3 yıl önce kendisi doğru düzgün link vermiyordu, fakat şu an kendisi de oldukça sık link veriyor. e dinime küfreden müslüman olsa demezler mi buna? ona destek veren kitlesi de ayrı garip geldi.

  ara ara profiline baktığımda gördüğüm ve rahatsız edici şeylerden biri de gelen her mesajı iddia dahi olsa yayınlaması. magazincilik nerelere düştü anam. e ben de bir fake hesap açıp yazayım şu ünlü şununla şunu yaşadı ama ismimi verme diye sen de bunu "tabi bu bi iddia" diye yayınla. ne yaparsa yapsın insanları zan altında bırakıyor.

  he ala çevikle olan olayda kendisi haklı o konuda bir şey diyemem ama onun da çok primini yaptı gibi hissediyorum. tepkisini verip gerekeni yaptın zaten tamam ama konuyu ısıtıp ısıtıp paylaşmak kadın kadının düşmanı gibi popüler opinionlar kullanarak gündemde tutmak krizi fırsata çevirdiğini gösteriyor. ayrıca bazı youtube videolarında influencerlar hakkında yaptığı yorumlara bakarsak o da bir kadın düşmanı o zaman zira alanın kendine söylediği kelimeyi direkt söylemese de ima ettiği çok kadın oldu. ha tabi bu yine de onun o küfrü hak ettiğini göstermiyor.

  22 ağustos 2022 20:16

  118. Gercekten de âlâ 'yı ünlü eden kadın. Ben ondan öğrendim bu tipleri

  20 ağustos 2022 18:17


  117.  Bir videosunu seyrettim sadece; izlediğimden beri ya bunun mimikleri kime benziyor kime benziyor diye konsantre olamadım. İlk önce acaba seren Serengil e mi benzettim dedim ama yok sonra buldum 💡 Bircan Bali. Mimikleri, jestleri Bircan Bali ye çok benziyor

  15 ağustos 2022 17:59 16 ağustos 2022 00:16

  116. bugün ala tokel'in ağır bir küfür ettiği kadın. herkese inat dürüst dobra magazin yapan, konuşamayacaklarını kemik kitleye konuşmadan anlatan mahallenin o süslü püslü her şeyi öğrenen konuşan ablası. kendisinin ala tokeli ünlü edenlerden olduğunu düşündüğüm için bu küfrü edebilecek yüzü yağmur çevikten aldığını düşünüyorum. yç kızı olarak yapma be yağmur abla bu avam rezilleri ünlü etmek senin hatandı. 

  12 ağustos 2022 21:56

  115. Ya yağmurcum lütfen storylerinde saçma sapan pozlar verip durma. Çekici olmayan influencerların dudak büzmesini sen de yapıyorsun. Ne gerek var. Güzelsiniz böyle çirkin mimiklerle güzelken itici görünmeyi başarıyorsunuz.

  24 temmuz 2022 13:32