girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (108)
  • medya (9)

108. Çok övülen fondöten hakkında açık açık konuşan ilk kişi.

Smashbox 'tan, mac' tan başka bir şey kullanmayan ezgi daha geçen haftalarda Markaya ait bir makyaj yapıyordu.

Yine melis deniz'in neredeyse herşeyi bobbi brown. üstelik yorumlarda öneri ürün soranlara "canım ben Watsons' tan bir şey kullanmıyorum" tarzı cevaplar yazıyordu. Ama gelin övdukleri ürüne bakın. Ürünün ambalajı bile merdiven altı duruyor.Ey para sen nelere kadirsin.

Çatır çatır doğruları söyleyen kadındır.

9 haziran 20:24

107. New well videosu 9000 dislike almış an itibarı ile izlenme sayısı artmadığı halde. Ne rezil bir marka.çok merak ediyorum yağmur gibi g....e g... demeyip bu markayı ovenler şu an ne diyor. Değdi mi ovmenize? Milletin sağlığı ile oynamanıza. Umarım video yayından kalkmaz.

9 haziran 19:40

106. Herkesin linç ettiği fakat new well meselesinden sonra aşık olduğu youtuber galiba. Şaşırdım.

8 haziran 21:57


105. Bu kızın varlığından bile haberdar değildim ama şu son new well olayı sayesinde süslü'de dikkatimi çekti. Alt tarafı eleştirdiği için gördüğü muamele inanılmaz gerçekten. Marka kendini rezil etmekten başka bir şey yapmadığı gibi yağmur'u da yüceltti bence bu saçmalıkla. Artık takipçinim tatlı kıs.

8 haziran 18:04

104. Yukarılarda bu kızı uzun uzun övmüştüm. Yine beni yanıltmadı şu lanet fondöteni öven herkese o kadar güzel giydirmiş ki.

İşini ne kadar iyi yaptığı burdan belli kız işimde gücünde biri youtubeda pr için takla atmıyor ve ağzıma geleni söylüyor

8 haziran 03:57

103. Birinin çıkıp şu tüplü guaj boya hakkında konuşmasını bekliyordum ve sağ olsun açık açık konuşan benim gördüğüm ilk kişi.Tavsiye ettiği bir kaç ürünü denedim ve gayet sevdim bence işini gayet iyi yapıyor.

7 haziran 22:52

102. Her zaman dürüst fikirlerini söylediğine inandığım yazılımcı youtuber. Kendisinin eyvallahının olmamasının nedeni aslen uğraştığı bir mesleği olması bence. Yani YouTube’a bel bağlamıyor. Bu yüzden de ne düşünüyorsa onu söylüyor. Kanalına abone değilim denk geldikçe izliyorum esasen. Ama bana iyi bir elektrik veriyor. 

7 haziran 21:40


101. Sürekli olarak takip ettiğim sayılı youtuber. Bana çok samimi geliyor ve ten rengi benimkine çok yakın olduğu için kullandığı ürünleri, tavsiyelerini dikkatle izlerim.

7 haziran 16:21 7 haziran 18:18

100. kesinlikle en beğendiğim youtuber diyebilirim. bir kere çok aklı başında bir kız. ben yorumlarına da gerçekten inanıyor ve güveniyorum. arada makyaj dışı çektiği videolar benim çok hoşuma gidiyor. Umarım çizgisini bozmadan bu şekilde devam eder.

7 haziran 08:30

99. makyaj youtuberları arasında açık ara "akıllı" olan hanım kızımızdır. Kendisinin fanı olamayacak yaştayım(gizlinot: swh) ama çocuğum olsa diğer marka/tüketim bağımlısı, eğitimsiz, kompleksli, ağzı bozuk youtuberları izleyeceğine yağmuru izlemesini tavsiye ederdim. umarız bu çizgiden devam eder. bir diğeri için (bkz: güzellikvebirece)

7 haziran 04:27 7 haziran 04:29