girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (148)
  • medya (15)

148. Verdiği bilgiler eğitimi hitap tarzı gerçekten çok güzel. Reklam budalası olmaması neyse onu söylemesi mükemmelll

Ama şimdi arka arkaya 2 videosunu izlemeye çalıştım rahatsız eden bir şey var konuşma stili olabilir. Bir şey var ama çözemedim fakat hakkını vermek lazım 

dün 13:22

147. Tarzlarımız pek uyuşmuyor. Önerdiği bir iki şeyi de aldım pek begenmedim ama samimiyeti kimseye mecburiyetinin olmadığını hissettiren ürün yorumlamaları çok hoşuma gidiyor. 

20 eylül 21:59

146. bu kadın gerçekten bir youtuber olamayacak kadar gerçek.

sevgili yağmur'u youtube dışında instagram'dan da takip ediyorum. bugün bir postunu okudum ve çok etkilendim. yazılım mühendisi olup aynı zamanda bir youtuber kendisi ve iş hayatında yaşadığı karaktersizlikleri çok güzel anlatmış. üzüldüm, kendisine hak verdim. keşke biraz daha kafamız açık olsa milletçe, ama maalesef hala farklı olanları yeren, kendisi gibi olmayanları küçük gören sığ insanlarla aynı toplumdayız.

postta youtuber arkadaşlarına hitaben yazdığı "..kendinizi kullandırtmayın. kimsenin kölesi olmayın." kısmını ayrıca takdir ettim. çok doğru.

hep aynı çizgide kalırsın umarım yağmur. senin gibi bir youtuber izlemek güzel.

ilgili medya:
1
20 eylül 18:56


145. Önerileriyle,içerikleriyle ve yaptığı makyajlarla dolu dolu bir youtube kanalına sahip.

Her şeyden önemlisi de gerçekten çok samimi.seviliyorsun yağmur :)

17 eylül 19:51

144. Kendisine dair en sevdiğim şey videolarında "bayanlar" yerine "hanımefendiler" demesi. Hemcinslerini yerden yere vurmanın moda olduğu bu dönemde çok hoş ve naif geliyor bana.

17 eylül 18:47

143. Samimiyetine inandığım bir youtuber. Bir de, ben de renkli ve ışıltılı makyaj ve far paleti delisi olduğum için far paletleri hakkında yapmış olduğu yorumları ayrıca ilgiyle takip ediyorum. Yorumda ya da özelden bir şey sorduğunuzda da geç bile olsa muhakkak, düzgün bir uslupla cevap vermektedir. Malum "fondöten görünümlü zehire" de iyi laf çaktığı için gözümde her daim diğer youtuberlardan saygındır. Severek takip ediyorum kendisini, yeni vloglarını heyecanla bekliyorum.

17 eylül 08:44 17 eylül 08:46

142. çok doğal,çok samimi bulduğum biri.videoları izle,koş git uygula,al yani. ilk zaman itici gelmişti,anime karakterlerine benziyor belki bana öyle geldi. ama çok iyi kalpli,çok düzgün bir kadın.seviliyorsun reis.

17 eylül 08:39


141. Bence çoğu youtuberdan daha samimi ve içerik olarak da öğretici şeyler çekiyor. Ayrıca bu kadının çok farklı bir aurası var bence çok çekici. Severek izliyoruz

17 eylül 02:09

140. Son videosunda fiyatları iyice uçan makyaj malzemeleri yerine alınabilecek altenatif orta ve uygun fiyatlı ürünleri paylaşmasıyla gönlüme bir kez daha taht kuran youtuber.

Eskiden ara ara denk geldikçe izlerdim ama bu videodan sonra bastım ‘abone ol’ butonuna.

Hem yorumlarını samimi hem de videolarını yararlı buluyorum. Saçma sapan challengelar yapıp uyduruk videolar çekmiyor, gerçekten emek verildiği belli. Her şeyin reklam koktuğu şu youtube camiasında hep böyle kal yağmur.

16 eylül 12:35

139. bence youtube'ta makyaj kanalları içerisinde en kaliteki içerikleri üreten kanallardan biri. dobra ve net oluşu da cabası. fakat söylemeden edemeyeceğim o ses tonu, konuşma tarzı ve tutuk tavırları beni benden alıyor hatta sinirime dokunuyor. Videolarını izlerken kendisini "biraz canlan artık" diye sarsasım geliyor. 

13 eylül 04:39