sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (180)
  • medya (13)

  180. Son attığı videoda yaptığı makyaj sanırım kore tarzı. Emin değilim. Ama herkese hitap etmeyen bir tarz olduğunu söylüyor zaten. Ben de hitap etmeyen kesimdeyim. Video boyunca fırçayı pudraya 'bandırıp' allığı silikleştirmesini bekledim sessiz sessiz...

  Bir de benim allıkla aram iyi değildir. Fırçanın ucuna biraz alıp pat pat allık kutusuna vurup kalanı dokundurur, üstüne de "ya yüzümde tüp patlamış gibi durmadı umarım. Güneş ışığında yaldır yaldır gezmem inşallah" diye dualar ede ede çıkarım evden. Belki de ondan sevmedim bu kadar allık.

  Neyse. Bir dahaki videoda yine yağmur'a makyajın ne kadar yakıştığını düşünürüm. Bu arada bu kıza maşallah her türlü saç rengi ve kesimi gidiyor arkadaş ya...

  30 haziran 00:59 30 haziran 01:03

  179. Son attığı videonun sonuna doğru eeee o allıkları dağıtmayacak mısın diye krize girmeme sebep oldu. (link: https://youtu.be/Cp8PFs7piI0 Link )

  ilgili medya:
  1
  29 haziran 21:46 29 haziran 21:48

  178. Heralde 2 senedir takip ederim ben bu hatunu. Evet hatun diyorum çünkü benim için hatun gibi hatun.

  İlk karşılaştığımda bembeyaz ten, simsiyah kısa saçıyla afet gibi gelmişti gözüme. Videolarını falan hep güzelliği için izlerdim. Sonra baktım ki, içi boş bi güzellik değilmiş. Daha da hayran oldum.

  Yeri geldi lafını esirgemedi, yeri geldi beğenmedim dedi, buna bu para verilmez falan dedi. Eski erkek arkadaşıyla video çektiğinde bile diğerleri gibi buldumcuk olmadı. Ki ben severdim ilişkilerinden ekrana yansıyanları. Kısmettir, hayırlısı.

  Gerek dış görünüşünün gözümdeki mükemmelliği olsun, gerek halinin tavrının bana yakınlığı olsun her şey şahane.

  Sonra bi linç yedi bu hatun. Aynı ortamdan çıktığım için, o ortamı avcumun içi gibi bildiğim için desteğimi direkt mesaj atarak verdim. İnanılır gibi değil, saniyesinde döndü yazdıklarıma. Şok oldum! Baya iki arkadaş gibi yazıştık. Ben kendi yaşadıklarımı anlattım falan. Valla bi sen anladın beni dedi, bi samimiyet gelişti. Sonra dayanamadım, sordum. İnanılmaz mütevazi bi kız gerçekten. Hiç egosu yok.

  Ara ara üstüne geldiler gene. Gene destekledim çünkü seviyorum cidden bu kızı. Yediği linçler, baskılar yersiz bana göre. Öyle öyle mesajlaştık bikaç kez. Cidden ürün tavsiyeleri, yorumu da yaptı bana sağolsun.

  Valla tüm bunların üstüne de ilgi alanlarımdan birini meslek olarak seçtiği için istemsizce gönül bağı kurmuş oldum.

  Evet konuşurken göz deviriyo ve gıcık oluyo bazı kişiler ama çok eski bi videosunda bahsetmişti. İstemsiz oluyo farkında değilim diye. Ben hiç takılmadım mesela o olaya. Anlattığına odaklanınca fark etmiyorum demek ki.

  Şimdi de boynundaki dikişlere yapıştırılmış bantlara laf etmişler. Yahu kafamı yarıp koca pansuman zımbırtısıyla gezdiğim çocukluk günlerimde ilkokul bebeleri ne dediyse koca kadına da aynı şeyleri yazıyo insanlar. İşiniz gücünüz mü yok anlamadım ki.

  Ayrıca diş rengine takmışlardı bi ara. İlk ondan duymuştum, diş kemik rengiyle aynıdır falan diye. Çok laf ettiler, minelerime zarar vermişim deli gibi fırçalamaktan demişti. O bile ışık olmuştu bana, başkasının lafına kulak asıp sağlık riske atılmaz.

  Gerek youtubeda, gerek iş gerek özel hayatında güzellikler seninle olsun hatun.

  Edit: bazı bölümler silindi.

  26 haziran 21:10 27 haziran 12:00

  177. şimdi bir şey yazacagım kötü nyetli anlaşılacak sanki psikologa gitmek gitmek durumunda olmak kötü bir şeymiş gibi ama yazayım bence psikoloğa gitmeli gidiyorsa da değiştirsin bir şey var ve mutsuz.

  17 haziran 10:19

  176. yağmur sevdiğim,ürün yorumlarına güvendiğim bir youtuber. kendi işini yapması sadece youtube’a bel bağlamamasını takdir ediyorum. zaman zaman tedavi gördüğünü biliyordum ama medyaya eklediğim yorumu görene kadar tümor tedavisi gördüğünü bilmiyordum. umarım bir an önce sağlığına kavuşur. 

  ilgili medya:
  1
  5 haziran 19:22

  175. sevmiyorum nedeni ise fazla ciğ geliyor bana. herhes herkesi sevmek zorunda değil. hayırlısı

  31 mayıs 02:32

  174. Son zamanlarda ekonomi ağırlıklı videolar çekmesi içimi kıyan yazılım mühendisi. Kafa dağıtmak için izlemeyi tercih eden şahsımı gündemin bunalımına sürükler oldu. Evet, dolar artmıyor, paramız değer kaybediyor, zam gelecek, anladık ama bir iki videoda bahsetmek yeterlidir diye düşünüyorum. Arka planlarında düz tema kullanması da ayrı bir sıkıntıydı, En sonunda "Sizin yorumlarınız önemli, eski plana dönüyoruz." diyerek doğal arka plana döndü. Yüzüne karşı "üst üste birkaç videoyu o şekilde yayınladıktan sonra mı bizim yorumlarınız değerli oldu?" diye sormak isterdim. Bir Ara da sürekli kore'li muhabbetler ediyordu. Sanırım kendisi de bir şeye taktı mı takan insanlardan.

  30 mayıs 08:55

  173. Kat von d'yi kişi olarak sevmediğim için önerdiği nyx cant stop wont stop fondöteni aldım kapatıcılığının düşüklüğü mü desem yoksa pütür pütür duruşumu dağıtma zamanı bırakmadan kuruması mı.Kendinin kuruya dönük bir cildi olduğunu söylüyordu ama ben yağlı ciltliyim bende bazla nemlendiriciyle bile bu derece rezalet duran bir fondöteni nasıl kat von d lock it'e muadil gösterdi bilmiyorum.Ayrıca son videoları harbi saçma instagram hileleri ne yaa herkesin bildiği şeyleri ısıtıp ısıtıp önümüze koymuş.

  29 mayıs 15:21 29 mayıs 15:43

  172. İç çamaşırı seçerken dikkat edilecek şeyleri anlattığı videosunu çok beğendim.

  17 nisan 22:41

  171. tarzını, tavrını çok beğendiğim kedi annesi güzel youtuber.

  bilgili, bağımsız ve güçlü bir kadın. bence bu yönüyle örnek alınası.

  ayrıca kısa saçlarıyla aşırı cool. kendisini izleyince aniden saçlarımı kestirme isteği hissesiyorum ama saçlarımın kıvırcık olduğunu hatırlayınca hemen vazgeçiyorum :)

  10 nisan 16:50