sorular içinde ara
yeni soru sor
son sorular
son cevaplar
kategoriler
 • süslü
 • moda alışveriş
 • kuaför & güzellik merkezi
 • sağlık
 • spor
 • gönül işleri
 • aile arkadaş ilişkileri
 • cinsellik
 • eğitim & kariyer
 • seyahat
 • pet
 • sanat
 • bürokrasi
 • diğer
girdi yaz
medya ekle
 • linki kopyala
 • şikayet et
 • girdiler (165)
 • medya (11)

165. Videolarını beğenerek izliyorum. gereksiz bir ürünü yalandan asla övmüyor ama diksiyonu çok kötü :( gerçekten bazen izlemek o kadar zor geliyor ki.

17 şubat 16:51

164. hemen aşağıda ruj videosunu eleştirmiştim o eleştirim hala baki. o video vesilesi ile tanıdım ve çok sevdim kendisini. tatlı, samimi, arkadaşım olsun isteyeceğim bir youtuber. benim yaş grubuma hitap etmiyor ben sevdiğim için arada bakıyorum o kadar. gençlerin abuk subuk tipler yerine yağmur'u örnek almalarını isterim. farklı bir mesleği olması da benim için onu daha bir değerli kılıyor. hobi olarak yaptığı için çok daha içten.

17 şubat 01:13

163. Türk youtuberlar arasında en sevdiğim Youtuber.kendine özgü duruşu var,kültürlü ve kedi annesi. yağmur kendisine oldukça yakışan kısa saçlarıyla özdeşmiş biri.Bir video da saçları beğenilmedi diye bu özelliğini kaybedeceğini sanmıyorum.Ayrıca birini eleştirirken o kişinin özel bir durumu olabileceği olasılığının da hesaba katılması gerek.Sanki bizler hergün aynı mükemmel saçlarla çıkıyoruz dışarı .Neyse al dediğini alacağım 3 youtuberdan biri .Diğerleri Çisem Çakır ve Ayşe Çakar(cilt bakım ürünlerinde ).Seviyoruz seni yağmur .Hiç değişme .

17 şubat 00:50

162. özen gösterilmesi gerekenin sadece yüzümüz olduğunu ve temiz içeriğin de yalnızca yüzümüz için gerekli olduğunu zanneden youtuber. aksi halde saçlarının şu andaki korkunç görünümünü izah edemiyorum. yazık olmuş saçlara.

sanırım saçlarını kestirmiş. ben kestirmeden önceki yanık saçlar için yazmıştım girdiyi. kısa saç candır. kısa saçın kötüsü olmaz.

16 şubat 17:24 17 şubat 14:51

161. Sadece new well videosunu izlediğim youtuber. Cok nadir youtuber videosu izlememe ragmen sozlükte new well konusunu görüp, kendisine hak verip videoyu oyle izlemistim. Hem destek olsun diye hem merakimdan. Ama o goz devirmelere, o kelimeleri yuvarlayarak konuşmalara zor dayandım valla. Yine de harbi bir kiz izlenimi bıraktı bende.

16 şubat 00:49

160. Bu kızı takip etmiyorum ama asmr makyaj videosuna tıkladım. Herkes çekti ben daha iyisini yapmak için bekledim şimdi çekiyorum 2 tane ses mühendisi buldum falan demiş ama o kadar kötü bir video ki. Arkadan sürekli foşur fuşur hıırrr foşşş diye başka sesler geliyor. Kız bir yandan fıs fıs konuşuyor ama başkalarından gelen sesler yüzünden ne dediği anlaşılmıyor. Bir de bunu asmr videolarının en iyisini çekmek için bekledim diyerek paylaşmış. Paylaşmadan izlemiyor musunuz arkadan resmen alakasız foşurtular ve nefes alma sesleri geliyor hııır hıırr foş foş. Çok kötü.

11 şubat 13:09

159. makyaj/moda/stil videoları çeken türk youtuber'lar arasında şu an takip ettiğim tek kişi.

her şeyden önce dobralığını seviyorum. işe yarayacağına inanmadığı herhangi bir ürünü sırf para için önereceğini sanmıyorum. öyle birine pek benzemiyor, umarım prensiplerinden taviz vermemeye devam eder. gerçi hiçbir youtuber'a bu konuda güvenemiyorum; çünkü eskiden aşkım irem aktulga için de "para için video çekmez o" diye umuyorduk ama, şimdi gelinen noktada, aşkım'ın videolarının yarısından fazlası sponsorlu. her neyse... umarım yağmur, onlar gibi olmaz ve kendi çizgisini hiç bozmaz.

ayrıca duyarlı oluşu hoşuma gidiyor. bir videosunda alan turing'den ve onun eşcinselliği nedeniyle yaşadığı büyük zorluklardan, uğradığı korkunç haksızlıklardan bahsetmişti örneğin. bu gibi tavırlarını takdir ediyorum. bilinçli bir birey. kaç yerli youtuber size bunları anlatır ki?!

hayvan sevgisi, bir diğer sevdiğim yanı.

mühendis olması da ayrı bir sempati kaynağı. özellikle de ortalık, youtube için okulu bırakanlardan geçilmiyorken... çalışan, üreten insanlara hep saygı duyarım.

geçmişte sözlüklerde yaptığı troll'lükleri geçiyorum, bunun için linç edilmiş ama bence eşelenmesine gerek yok. aslında hepimizin öyle veya böyle yaptığı şeyler bunlar, doğruya doğru.(gizlinot: swh) hani süslü sözlük'te takılacak kadar interneti veya sosyal medyayı kullanan herkes, bu şeylere ucundan kıyısından da olsa mutlaka bulaşmıştır. hangimiz her yönümüzle %100 kusursuzuz ki?! bu arada bir itirafta bulunayım, geçmişte bizzat ben twitter'da sağlam troll'lükler yaptım mesela. ve o zamanlar yazdıklarımın bir kısmı, şu an arkasında durmayacağım, hatta karşı olduğum şeyler. sırf tepki ölçüp eğlenmek içindi, provoke etmek zevkli geliyordu işte. bunu ciddi konularda yapmıyordum elbette. şimdi düşününce o günleri, yapmasaydım daha iyiydi tabii. sonraları, "sosyal medya çok zamanımı alıyor" diye zamanla sıkılıp kendiliğimden bırakmıştım. insan bazen geçmişe bakınca "offf, ne gereksiz şeyler yapmışım" diyebiliyor. yağmur, belki de başta bahsettiğim o dobralık faktörü nedeniyle de öyle davranmış olabilir. neyse. insanlar değişir, dönüşür. işte bu sebeple "üzerinde çok durulacak şeyler değil" diyorum - bunu anlatmaya çalışırken de üstünde durmuş oldum gerçi xd

giyimini, tarzını da beğeniyorum. aynı zamanda hoş bir hanımefendi.(gizlinot: hanımefendi sözcüğünü sık kullanması da hoş bir ayrıntı) kendne has bir havası var.

kısacası bu youtube çöplüğündeki takip edilebilir nadir kişilerdensin yağmur, böyle devam.

ha, bir de bazı fotoğraflarında onu emma watson'a benzetiyorum. başka ünlülere benzetildiği olmuş da emma watson'a benzeten sadece ben varım galiba xd

10 şubat 14:02 10 şubat 14:41

158. Yahu bu kısa saçları ona ne kadar yakışıyor her videosunu izlediğimde saçlarımı öyle kestirmek geliyor içimden ama bana yakışmayacağına eminim:(

10 ocak 02:54

157. geçenlerde rujlarla ilgili bir videosuna denk gelerek müşerref oldum kendisi ile. pembe dediği ruj kendisinde resmen kiremit gibi gözükünce ben mi renk körüyüm diye telaşa kapıldım. hemen açtım baktım temptalia ablamızdan gerçekten cırt pembe. (bu arada ruj mac all fired upmış) filtre ile mi çekiyor videoları anlayamadım gerçi çekmemesi lazım da rujları kesinlikle onda duruşuna göre değerlendirmeyin derim ben.

9 ocak 21:52

156. bir etkinlikte dinleme şansı bulduğum prof. dr. nükhet vardar'la bir akrabalığının olup olmadığını merak ettiğim tatlı youtuber.

hayır, soyadı benzeriği bile aklıma yağmur'u getirmemişken nükhet hoca'yı gördükten sonra içimden 'oha yağmur' dememe sebep olmuş yüz benzerliği aklıma bunu getiren.(gizlinot: 0_o)

18 aralık 2018 11:41 18 aralık 2018 11:42