yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (181)
  • medya (17)

  181. 2018den beri arada sırada bakıyorum. makyaj tarzı hiç benlik değil. genellikle cilt bakımı uygun fiyatlı o zaman dikkatimi çekiyor. yeni ürün incelemeleri de gayet iyi piyasaya göre. şu aralar fazla fazla *kore tarzı var ve baygınlık geçiriyorum kanala girince.

  edit: yazım hatası.

  21 ocak 22:28 21 ocak 22:44

  180. izlediğim ve bahsettiği ürünlerden kullandığım tek youtuber.

  Bayadır izliyorum bende. takipçisi 20. ya da 30.000 di izlemeye başladığımda. özellikle kore ürünlerini anlatan ilk yotuberlardan birisi. mizonun salyangozlu kremini keşfetmemi sağladı. aldım kullandım gerçekten yüzümü kısa zamanda toparladı. anneme aldım oda hala kullanmaya devam ediyor. bittikçe alıyorum. para için ürünleri beğenmiyor, pr göndermeselerde yeni ürünler alıp kendi deniyor. değişik renkli uğraşılan makyajlar yapıyor. tek işi lansmana gidip para kazanmak değil. hem kendini geliştirmiş, yazılım mühendisi olmuş hem youtube'ta aktif. gerçekten çok beğeniyorum. diğer bedavacılar gibi günlük makyaj yapıp, sonra youtube'u bırakıp şimdi sanki en başından zenginmiş gibi tavırlara bürünmüyor.

  umarım burayı okuyosundur yağmur, umarım youtube'u bırakmazsın. afferin kız!

  21 ocak 09:31

  179. duygu özaslan zamanında "çok tatlı bir kız çok güzel içerikleri var" diye önermişti. ay bir bakayım diyerek kanalına girdiğim ve o zamandan beri de kendisini takip ettiğim gerçekten aşırı mı aşırı tatlı bir youtuber. zaten ilk gördüğümde de ya oha çok güzel diye dibim düşmüştü. yakında 30 yaşına girecek ama hala bebek gibi!? videolarında bir ürünü beğenmediyse beğenmedim beğendiyse beğendim der. asla şişirmez, hakkı neyse onu verir. bu yüzden markalar pr gönderisinden ve işbirliğinden kaçınıyor diye düşünüyorum. birçok youtuberın öve öve bitiremediği şeyleri yerin dibine soktuğu olur ki benim için yağmurun incelemeleri, yorumları daha samimi ve gerçekçidir. kendisi ayrıca yazılım mühendisidir. kozmetik dışında da bir şeyler hakkında bilgi ve fikir sahibi olan sayılı youtuberlardan. çok seviyorum.

  24 aralık 2019 12:55 24 aralık 2019 12:56


  178. çöp içerikler üreten çıkarcı tiplerin ayıla bayıla övdüğü merdiven altı fondötenin berbat olduğunu ve yüzünde iltihaplı sivilce çıkardığını söylediği için tehdit edilen youtuber, yazılım mühendisi.

  türkiye standartlarına göre düzgün içerik üreten nadir youtuberlardan biri. meryem can, edaliblog, cansu akın, melodi elbirliler vb. çöp içerikler üreten tiplere benzemiyor.

  21 aralık 2019 12:33 23 ocak 17:57

  177. saçlarını devamlı açmaktan defalarca yakmış biri olarak saç bakım videosu çeken youtuber. bana mantıksız gelmişti ama yazarken aslında mantıklı diye düşündüm. saçlarına böyle eziyet etmese bu kadar çok saç bakım malzemesi kullanmasına da gerek kalmayacak. bunları gerçekten saçlarına yaptıklarına üzüldüğüm için yazıyorum. kim yapsa üzülürüm.

  4 ekim 2019 14:51

  176. eski hallerini özlüyorum. eski halden kastım kanal içeriği olarak. sanki makyaj youtuberlığı işine eskisi kadar sıcak bakmıyor gibi eskiden çok daha makyaj üzerine kuruluydu kanalı sanki. kameranın arkasındaki abimizle sohbet ederek çektiği kapılı videolarını mumla arıyorum yağmur ya.

  ama hala çok seviyorum hep de sevmeye devam edicem sanırım iyi ki var <3

  3 ekim 2019 22:56

  175. Sokak hayvanları için İstanbul belediye başkanı ekrem imamoğlundan yardım talebinde bulunmuş yağmur.  paylaşmak istedim biliyorum ki burda bir çok hayvan dostu süslü var ve ne kadar çok paylaşırsak o kadar gündemde kalacak.  (link: https://twitter.com/yagmurvardar_/status/1177863265344462848?s=21 )

  ilgili medya:
  1
  28 eylül 2019 14:35 28 eylül 2019 21:54


  174. bence teni, yüzü çok güzel bir kadın yağmur vardar. enerjisini seviyorum. söylenenin aksine düşük enerjili ya da soğuk bir insan değil. insanlar öyle kolayca kişisel problemlerinden bahsedemez. hatta çoğu insan, özgüvensizliğini, utangaçlığını, asosyal oluşunu, geçmişteyse bile gizler.

  utanmadan, çekinmeden özgüvensizim diye bahsetmesi bile olgunluk. özgüven probleminden bahseden bir insana böyle yorumlar yaparken iki kere düşünün bence. 

  pimpirikli titiz bir insan ve reklam alırken çok seçici davranıyor. aynı seçicilik ürün tavsiyelerinde de vardır diye düşünüyorum, bana güven veriyor. 

  kendi işini yapıyor, bu yüzden marka yalakalığına ihtiyacı yok. akademisyenlik yaptığından da bahsetmişti. bayılıyorum böyle çalışkan kadınlara. ben lisedeyken tercih döneminde yazılım mühendisliği ile ilgili videosunu izlemiştim. onun sayesinde ilgim oluştu, bayağı araştırdım ve şu an bilgisayar mühendisliği okuyorum, 3. sınıfım. 

  bir insanı dış görünüşüyle yargılamak ne kadar yanlışsa konuşma şekliyle yargılamak da o kadar yanlış arkadaşlar.

  dişlerim çarpık ama kimse bana gelip de dişin çarpıkmış demedi şimdiye kadar. ne bileyim hepimizin kusurları var, kiminin sesi kalın, kimi peltek. ama bu insanlara nasıl ortalık yerde söylemiyorsak bence sadece yağmur’a değil diğer youtuberlara da söylememek lazım. 

  20 eylül 2019 14:37 20 eylül 2019 20:26

  173. Bu kızı ilk gördüğümde aman allahım ne kadar cool bir kadın amma kusursuz suratı var dedim.Gerçekten çok farklı bir aurası var ve hatırladığım kadarıyla yazılım mühendisi kendisi.(gizlinot: Yanılıyor da olabilirim :|) Hem güzel hem zeki kadınlara gerçekten imreniyorum o yüzden olumsuz bir önyargıyla yaklaşmamıştım.Videolarının bazıları gerçekten bilgilendirici nitelikte.(gizlinot: pcos hakkında bilgi verdiği bir video vardı anlattıklarından bayağı bir şey öğrenmiştim) Fakat şöyle bir durum var ki videolarda gerçekten çok fazla donukluk ve negatif bir enerji hakim.Bence ters biri değil fakat kameraya mı alışamamış anlamadım.Ve çok fazla göz deviriyor.O an izlerken sanki zorla Yağmur'a video çektirmişim de zoraki anlatıyor gibi geliyor.

  20 eylül 2019 13:27

  172. sıkı bir süslü sözlük takipçisi olan youtuber.

  merak edip çisem'le sohbet ettikleri abur cubur videolarını izledim ve beğendim. yağmur hakkında yazılan şeylere de canım sıkıldı. iki arkadaştan birine "parlıyor" derken diğerine "içsel sorunları olan" gibi ifadeler kullanmak bence empati kurma yoksunluğundan kaynaklanır.

  çisem'le veya başka biriyle kıyaslanması yanlış ama bence yağmur'dan kaynaklanan bi durum yok. doğduğu andan itibaren annesi, babası, aile çevresi ve belki öğretmenleri tarafından birileriyle kıyaslanarak büyümüş insanlar bu kıyaslama olayından yaşamlarının ileri dönemlerinde de kurtulamıyorlar diye düşünüyorum.

  not: amacım bu ifadeleri kullanan yazarı hedef almak değil. bu tür yorumlar sadece yağmur'a değil herkese günlük hayatında bile arkasından veya yüzüne karşı yapılan yorumlar. en son okuduğum şey bu entry olduğu için onun üzerinden yazdım.

  20 eylül 2019 13:08 20 eylül 2019 16:24