yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (242)
  • medya (22)

  242. Bu aralar takipçilerinin fotoğraflarını hikayesinde paylaşıyor ya da ben yeni görüyorum bilmiyorum. O fotoğraflardaki kişileri sözlükte görsellerde görmüştüm hep İnstagram hesapları da açık. İfşa oluyorsunuz kızlar umarım haberiniz vardır. İşbu girdinin yağmurla hiç alakası yok onun yaptığı bir yanlış değil

  9 eylül 00:52

  241. kendisini pek takip etmezdim. youtubeda son videolarından birine denk geldim ve izledim. kendisini eskiden de güzel bulurdum ama şimdi daha da güzelleşmiş, çekicileşmiş. videosunda ürünlerin içerikleri hakkında da bilgilendirici açıklamalar yaparak bir kez daha gönlümü çeldi. çoğu youtuberların videolardaki konuşmaları benı sıkıyor ancak kendisinin videoları gayet akıcı. bu hatırlatmayla tekrar kanalını takip etmeye ve içeriklerini izlemeye başladım.

  7 eylül 23:04 9 eylül 22:58

  240. Bir süredir yeni görüştüğü beyi story sine çekip duruyor. Uzun süredir yalnız olduğu için kendini kanıtlama çabasına girdiğini düşünüyorum. Duyguya da özeniyor bence o da full yeni sevgilisini çekiyor yalnız değilim mesajıni vermek için. Anladik sevgili yaptiniz. Bu kadar buldumcuk olmayin yaa. Bugün attığı storyde de yeni beyefendi çok ilgisizdi telefonuna gömülmüs yağmur el salla dediğinde bile basta bakmadan salladı elini sonra fark etti yağmurun video çektiğini. Suratsizdi baya adam. Bir garipler bir sevgi vs elektrik yok aralarinda. Bir de beyefendi kendi storysinde kendini tek paylaşmış yağmuru göstermemiş. Garip geldi bunlar. Umarim yagmur cemre meselesindeki gibi çökmez bu durumda.

  5 eylül 22:01


  239. İyi niyetli ve iyi kalpli biri olduğuna inanıyorum. Zaman zaman hangimiz arkadaş çevremizden etkilenip benzer davranışlarda bulunmadık ki? Mutlu olmasını yürekten diliyorum. Çayımı, kahvemi yudumlarken makyaj yaptığı sohbet videolarını izlemek bana büyük bir keyif veriyor. Yağmur hanım buraları okuyorsanız sizden rica ediyorum, bu tür videoları daha fazla çekin. Güzel yüzünüz solmasın, gülmek size çok yakışıyor.

  1 eylül 11:23

  238. Konuşma şekli dahil  video içeriğindeki değişimler (eski videolarını izleyenler bilir) kullandığı ürünler, eleştirdiği ürünler, her şey de Çisem'den çok fazla etkilendiğini görüyorum çok fazla.. 

  yakın arkadaşı Tabiki benzer ürün alır kullanır fikirleri benzer ama yağmur'da ki durum biraz rol model almak olmuş.

  İçerik videosunda içerikleri okuyamaması, güzel anlatamaması (videosunu ve o kısmı yazacağım buraya) çok acemice gelmişti bana Çisem'i izlemeyi tercih ederim bye 

  1 eylül 01:05

  237. Sözlük yazarlarının görüşlerini umursamadığını söylüyor ancak malûm soru açıldığından beri sosyal medya hesaplarından sözlüğe laf sokuyor.Bu ne perhiz bu ne lahana turşusu yağmur hanım?

  31 ağustos 23:44

  236. Aşırı üstüne gidilen youtuber. Ben çok severdim eskiden o ayrı ama cidden kızın üstüne bu kadar gidilmesini anlayamıyorum. Değişti evet ama yine de seviyorum. Zaten hastaymış bildiğim kadarıyla. O yüzden kızı bir salın artık.

  28 ağustos 22:45


  235. Aman allahım o nasıl bir konuşma şekli.ACİLEN DİKSİYON DERSİ ALMALI,ciddiyim videoyu tıklamam ile kapatmam bir oldu.Son dönem türemiş "entel"olduğunu sanan insan konuşması.Reklam almıyor diye tanrı statüsüne çıkarılmasına gerek yok.Tercih meselesidir,saygı duyarım.Ortalama bir youtuber.

  28 ağustos 12:52

  234. Kanalında katıl butonu ile ücretli bir bölüm açan ve yorumlarını sevdiğim bir youtuber.

  Ne yalan söyleyeyim açıklamasını okuyunca garipsedim. Evet yağmur'u seven kesim artık her youtuber/instagrammer'ın sırf reklam için ve markaların gözüne girmek için ürün kötü de olsa cici yorumlar yapmasından sıkılan, sürekli link vermesinden gına gelen kesim. Ama yine de açıklaması saçma olmuş. Açıklaması saçma, ama bana göre yaptığı şey mantıklı bir hamle.

  Sırf bir youtuber/instagrammer övdü diye kaç tane ürün alıyor bazılarımız. Kendi adıma söyleyebilirim ki youtube makyaj içerikleri izleyicisi olduğum ilk yıl yani 4-4.5 yıl önce öyle çok ve öyle gereksiz, öyle yanlış ürünlere para verdim ki... şimdi çok daha bilinçli ve eskisine göre oldukça iyi ürün deneyimlerim var ve artık neye para verip vermeyeceğimi çoğunlukla ayırt edebiliyorum. Ama yine de merak ettiğim çok ürün de oluyor ya da alıp almama komusunda emin olamadığım veya o kadar para da vermek istemediğim ürünler oluyor. Böyle düşününce yağmur'un bu fikrini haklı buldum kendimce. O ürünleri iyi-kötü diye ayırt edemeden eve doldurup paramı israf edeceğime ve çok daha fazla bütçe ayıracağıma varsın yağmur'a cüzi bir miktar ödeyeyim. Ki baktım, aylık 5 lira diyor ve bu hiçbir şey yani o kadar para dökene kadar bir sürü ürüne. Ama bence açıklaması garip duruyor hala, fazla uzatmış ve gerilmiş yazarken orası belli.

  Eğer bu uygulamayı güzel yönlendirirse, reklama veya yozlaşmaya düşmezse, sonradan ücretini saçma şekilde arttırmazsa kendi adıma mantıklı buldum. Umarım bildiğimiz, sevdiğimiz yağmur gibi kalır. Açıklama talihsiz ama uygulama düşününce hak verilebilir nitelikte bana göre.

  28 ağustos 04:37

  233. (link: https://www.suslusozluk.com/yağmur-vardar?i=1185424 Sonuna kadar katılıyorum bu girdiye.) Yağmurun başından beri markalara eyvallahı yok kendi emeğiyle geldi buralara. Gerçekten ürün yorumlarında da toplumsal konularda da samimiyetine güveniyorum. Herkesin bayıldığına o bu ürünü denedim şu şu eksikleri var böyle bir artısı var diyebiliyor. Zaten senin benim vereceğimiz 5 liralara tamah edecek biri olduğunu da düşünmüyorum. Emek veriyor ve ben de bu emeğinden faydalanıyorsam bu tarz bir girişimde bulunması ve gücüm varsa destek olmak beni rahatsız etmez.

  Seviliyorsun yağmur kuş :)

  27 ağustos 22:40 27 ağustos 23:01