yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (238)
  • medya (21)

  238. videolarını sevdiğim ve çisem çakır ile çıkaracakları markayı sabırsızlıkla beklediğim kişi. yalnız şöyle bir şey var, diksiyonuna daha fazla dayanamadım ve abonelikten çıkmak zorunda kaldım. çok acayip gerçekten çünkü videolarını izlemeyi gerçekten istiyorum ama ne zaman açsam c harflerini j'ye dönüştürmesi ya da ş harflerini yuvarlaması gibi korkunç kulak tırmalayan konuşma stilinden başka bir şeye odaklanamıyorum. umarım bir an önce farkına varıp diksiyonunu düzeltmeye çabalar...

  15 ekim 22:50

  237. Son videosunda çoğu youtuberin yapamadığı şeyi yaparak; marka hakkında yapılan yorumlara videoda yer vermiş. Katıl butonuna basan üyeler ile bir zoom görüşmesi gerceklestirirken ürünler hakkında yorumlarını da videoya çekmiş. Kendisi çok dürüst ve komplekssiz bir insan bence. Tek sevmediğim yanı sürekli missha, ya da turkiyede satılmayan kore ürünleri kullanmasi. Eski maskülen stili kendine daha çok yakışıyordu bence ve bariz çisem çakırdan etkileniyor

  15 ekim 20:18 15 ekim 20:56

  236. Kendisini ilk çıktığı zamanlardan beri takip ediyorum. Tarzını, makyaj stilini, sohbetli videolarını ve düşünce yapısını beğeniyorum. Yalnız yapılan eleştirilere çok tepki gösteriyor. Evet "bazı" insanlar linçleyecek yer arıyor ama bu kadar da agresifçe bir tutum sergilemesini doğru bulmuyorum. Bu tavrının ona takipçi kaybettirdiğini düşünüyorum.

  7 ekim 17:57


  235. Bu aralar takipçilerinin fotoğraflarını hikayesinde paylaşıyor ya da ben yeni görüyorum bilmiyorum. O fotoğraflardaki kişileri sözlükte görsellerde görmüştüm hep İnstagram hesapları da açık. İfşa oluyorsunuz kızlar umarım haberiniz vardır. İşbu girdinin yağmurla hiç alakası yok onun yaptığı bir yanlış değil

  9 eylül 00:52

  234. kendisini pek takip etmezdim. youtubeda son videolarından birine denk geldim ve izledim. kendisini eskiden de güzel bulurdum ama şimdi daha da güzelleşmiş, çekicileşmiş. videosunda ürünlerin içerikleri hakkında da bilgilendirici açıklamalar yaparak bir kez daha gönlümü çeldi. çoğu youtuberların videolardaki konuşmaları benı sıkıyor ancak kendisinin videoları gayet akıcı. bu hatırlatmayla tekrar kanalını takip etmeye ve içeriklerini izlemeye başladım.

  7 eylül 23:04 9 eylül 22:58

  233. Bir süredir yeni görüştüğü beyi story sine çekip duruyor. Uzun süredir yalnız olduğu için kendini kanıtlama çabasına girdiğini düşünüyorum. Duyguya da özeniyor bence o da full yeni sevgilisini çekiyor yalnız değilim mesajıni vermek için. Anladik sevgili yaptiniz. Bu kadar buldumcuk olmayin yaa. Bugün attığı storyde de yeni beyefendi çok ilgisizdi telefonuna gömülmüs yağmur el salla dediğinde bile basta bakmadan salladı elini sonra fark etti yağmurun video çektiğini. Suratsizdi baya adam. Bir garipler bir sevgi vs elektrik yok aralarinda. Bir de beyefendi kendi storysinde kendini tek paylaşmış yağmuru göstermemiş. Garip geldi bunlar. Umarim yagmur cemre meselesindeki gibi çökmez bu durumda.

  5 eylül 22:01

  232. İyi niyetli ve iyi kalpli biri olduğuna inanıyorum. Zaman zaman hangimiz arkadaş çevremizden etkilenip benzer davranışlarda bulunmadık ki? Mutlu olmasını yürekten diliyorum. Çayımı, kahvemi yudumlarken makyaj yaptığı sohbet videolarını izlemek bana büyük bir keyif veriyor. Yağmur hanım buraları okuyorsanız sizden rica ediyorum, bu tür videoları daha fazla çekin. Güzel yüzünüz solmasın, gülmek size çok yakışıyor.

  1 eylül 11:23


  231. Konuşma şekli dahil  video içeriğindeki değişimler (eski videolarını izleyenler bilir) kullandığı ürünler, eleştirdiği ürünler, her şey de Çisem'den çok fazla etkilendiğini görüyorum çok fazla.. 

  yakın arkadaşı Tabiki benzer ürün alır kullanır fikirleri benzer ama yağmur'da ki durum biraz rol model almak olmuş.

  İçerik videosunda içerikleri okuyamaması, güzel anlatamaması (videosunu ve o kısmı yazacağım buraya) çok acemice gelmişti bana Çisem'i izlemeyi tercih ederim bye 

  1 eylül 01:05

  230. Sözlük yazarlarının görüşlerini umursamadığını söylüyor ancak malûm soru açıldığından beri sosyal medya hesaplarından sözlüğe laf sokuyor.Bu ne perhiz bu ne lahana turşusu yağmur hanım?

  31 ağustos 23:44

  229. Aşırı üstüne gidilen youtuber. Ben çok severdim eskiden o ayrı ama cidden kızın üstüne bu kadar gidilmesini anlayamıyorum. Değişti evet ama yine de seviyorum. Zaten hastaymış bildiğim kadarıyla. O yüzden kızı bir salın artık.

  28 ağustos 22:45