yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (242)
  • medya (20)

  242. Yeni sevgilisiyle paylaşımlar yapmaya başlamış yutubir. Hayırlı olsun. Beyefendinin instagramdaki bir paylaşımına göre kendisi yağmurdan 5 yaş küçükmüş. Sabırlar diliyorum erkekler geç olgunlaşıyor zaten bir de 5 yaş fark..

  15 haziran 20:57

  241. Kendisini severek takip ediyorum. Eğer kozmetik, cilt bakımı ürünü alacaksam o ürünler hakkında yorumlarını dinlediğim 2-3 youtuberdan birisi de kendisidir. ancak nedense son zamanlarda bir tekrar halinde olduğunu hissettiriyor bana. Evet sürekli farklı şeyler yapmak zorunda değil, son zamanlarda farklı türde videolar da paylaştı ama ben sanki kendisini tekrar tekrar izliyormuş gibi bir duygu içerisindeyim. Genel olarak kendi halinde, güzel kalpli bir insan olduğunu düşünüyorum. Aldığı eleştirilerin çoğunun ya tarzı ile ya da yaşadığı sağlık sorunların üstünden yapıldığını görüyorum ve aşırı mantıksız buluyorum. Eleştiri ile saygısızlık arasındaki farkı bilmeyen çoğu insanın üstüne gittiği bir kişi maalesef.

  27 mayıs 23:20

  240. sohbeti güzel, diksiyonu kötü (nefes sorunundan kaynaklandığını söylüyor), ürün yorumları "bilirkişi" edasında çok kesin ve net. bazen bir dermatoloğun konuşabileceğinden daha iddialı konuşuyor. mesela Retinil Palmitate'ın bildiğimiz anlamda retinol olmadığı ve retinolden beklenen anti aging etkilerinin bu içerikten görülmeyeceğini dermatologlar söylerken (bakınız doktor dray) kendisi "bu süper bir anti aging içerik" falan diye bu içerikli dermoskin ürününü övüyor. övebilir ama bunu reklam ağzıyla ya da kullanıcı yorumu tarzında yapmıyor, baya baya "bu böyledir." diyor.

  bir de özel hayatını kendi paylaştığı için bildiğim üzere, sanırım birden fazla kronik hastalığı var ve covid'i de ağır geçirdi. ama hiçbir zaman kuaföre gitmekten ya da tırnak yaptırmaya gitmekten de geri kalmıyor. benim sağlık durumum o şekilde olsa çok daha dikkatli olurdum ne bileyim. paylaştığı için biliyoruz. yoksa bana ne yani. ama çok kötüyüm çok hastayım dedikten sonra iyileşince saç rengini değiştirmek için kuaföre koşmak, dudağına enjeksiyon yaptırmak, tırnaklarına kalıcı oje mi nail art mı artık her neyse yaptırmak çelişkili yani.

  ay bir de kitap videosu çekmiş, izlenme az olunca "arkadaşlar her şey glikolik asit değil." falan diye atar yapmıştı ahah. yağmur'un kitap videolarını izlemeyenler ama diğer videolarını izleyenler hayatı glikolik asitten ibaret görenlermiş. ben kitap ya da film için çok daha nitelikli sayfalar takip ediyorum. yağmur'un konsepti belli, önerileri bir arkadaş tavsiyesinden öteye geçmez ki. ama cahil ilan edildik o videolar az izlendi diye.

  27 mayıs 12:11


  239. Instagramdaki makyajları kirli duruyor, filtreden mi, fotoğraf çekim hatasından mi yoksa makyaj hatası mı anlayamadım ama teknik olarak kötü.

  14 mayıs 13:09

  238. İlk çıktığı zamanlarda videolarına bakardım, tatlı ve gayet düzgün konuşabilen bi kızdı. Çisem'i taklit edicem diye o konuşmasını ne hallere soktuğunu arada denk geldikçe hayretle izliyorum, resmen konuşma bozukluğu edindi.

  12 mayıs 18:34

  237. İnsan böyle emek sarf edip ürün deneyip video hazırlar da neden o aksanla kendini yerle bir eder asla anlamıyorum. Akıcı şekilde ingilizce konuşabilen birinin hemen sonra Türkçe konuşmakta zorlanması zaten komik, bunu ispatlarcasına ağzını yaya yaya konuşurken soya milki dedi ya jeponya dedi. İngilizceyi iyi konuşabilmek nitelikken anadilini konuşamayacak hale gelmek çok büyük eksiklik değil mi? Videolarını izlemek istiyorum ama yaya yaya yavaş yavaş zorlanarak konuştukça ben dinlemekte zorlanıyorum.

  12 mayıs 15:29

  236. son videosunda işlem görmekten mahvolmuş saçları ile memnun kaldığı pahalı saç bakım ürünlerini tanıtan youtuber. yahu bir faydası olsa saçlar o vaziyette olmazdı. kendinden memnun olmayan sorunlu bir tip.

  12 mayıs 15:05


  235. söyledikleri güven verdiği için, videolarını dikkate alarak alışveriş yaptığım youtuber. genel olarak göz deviren insanlara gıcık olsam da kendisi bir istisnadır benim için.

  12 mayıs 13:33

  234. Eskiden o kadar beğenir o kadar severdim ki o sohbetli makyajını o tarzını kısacası her şeyini. Hem ayni sektörde olmamız hem de bu kadar güzel ve şık biri olmasıyla önümde güzel bir örnekti. Ama bu değişimi ne zamana tekabül ediyor tam bilmiyorum; genç ve marijinal olayım diye açlık oyunlarındaki capitoldekiler gibi görünmeye başladı. Renkli saçlar, gözlerden fışkıran abartılı glitter(gizlinot: Bunu anlamadım zaten, arkadaşı ile birlikte glitterden başka bir makyaj yapamaz oldular) yine abartılı ruj ve allıklar, ve tabii tuhaf tuhaf abartı kazaklar. (gizlinot: Yazdıklarımın hepsini aynı anda üstünde barındırıyor)Ben insanların sade ve tek tip olmasını savunmuyorum; ben dengeye inanıyorum. Ortalarda üstüne unicorn kusmuş gibi dolasmanin güzel durmadığını düşünüyorum ve bu yüzden yotubeden takipten çıktım

  11 mayıs 22:38 11 mayıs 22:42

  233. Gittikçe sıkıcılaşan youtuber. Son iki senedir Ciseme özenip cilt bakım videoları atmaya başladı ve kendine özgü tarzını yitirdi. Sürekli aynı videoları çekiyor. En iyi tonikler en iyi kremler vs. İnsanlar anladılar ezberlediler artık kore cilt bakımını. Çisem de aynısı kendini tekrar ediyor hep güneş kremi de güneş kremi.. Açıp izleyemiyorum videoları uzun uzun ağzını yayarak anlatımı da yoruyor yağmurun. Tarz olarak da bana çok zorlama gelmeye başladı. Marjinal olma ve yaşından daha genç görünme çabası çok belli oluyor. Arkadaşım kendisi hakkında şey demişti "yağmura bakarken bütün gün şerbetli ağır tatlı yemişim gibi bir his oluyor öyle bir ağırlık var tarzında şerbetli tatlıya çikolata sosu dökmüşsün üstünde marşmelov eritmişsin gibi" cidden böyle ya. Bakarken yoruyor insanı tarzı. Tamam en marjinal sensin yağmur tamam..Millet şey diyor eskiden renkli makyaj videosu çekerdi yine çekse keşke vs. Ya iyi de artık renkli makyaj yapmayan kaldı mı? herkes yapıyor o da moda şu an kore cilt bakımı gibi. Yani o tip videolar çekse eskisi gibi tutmaz herkes makyaj yapmayı öğrendi zaten. Bilmiyorum tatları kaçtı artık.

  11 mayıs 22:09