yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (20)
  • medya (0)

  20. genelde kendimden yaşça büyük erkeklerden hoşlanıyorum, ancak şu ara kendimden 1 yaş küçük biriyle birlikteyim. geçenlerde en çok kaç yaş büyük biriyle birlikte oldunuz muhabbeti geçti arkadaşlar arasında, benmişim en büyüğü süslüler, kendimi aşırı yaşlı hissettim. (gizlinot: moraller down :()

  14 mayıs 14:29

  19. “Erkekler geç olgunlaşır” klişesinden gerçekten bıkkınlık geldi. 50 yasındaki adam 17 yasındaki ergen gibi davranabildiği gibi, 23 yasındaki çok şey görmüş geçirmiş adam olgun olabiliyor. Nasıl kadınlar için de yaşı büyük olduğu halde olgun olmama hali varsa erkeklerde de var. Kendinden küçük yaşta kadınla olunca çok normal, erkekle olunca aa nasıl olur olgun değil onlar. Bu çifte standart ve gereksiz önyargılardan ne zaman kurtuluruz acaba

  14 mayıs 13:03

  18. Herkesin kendi tercihi, iki taraf da bunu sorun etmiyorsa diğer insanların söz hakkı olmadığını düşünüyorum.Ha ben tercih etmem orası ayrı,olgun erkeklerden hoslandıgımı olgun biriyle beraberlik yasarken anladım.O gün bugündür olgun insanları tercih ediyorum,erkekler zaten kafa yapısı olarak kadınlardan geç olgunlasıyor.Olgun erkek ilişkide komfordur

  14 mayıs 11:08

  17. erkekler geç olgunlaştığından pek tercih etmeyeceğim bir durum ancak olgunlaşmışı varsa nefes alsa yeter yaşın bir önemi yok hdkjasda.

  14 mayıs 11:00

  16. şu ana kadar başıma 3 kez gelmiş durumdur. görünüş olarak da biraz minyon olduğum için genelde hem kendimden küçüklerle ilişki yaşadım. hiçbiriyle evlilik noktasına gelemedim ve mutlu olmadım. sonra yaşın problem olduğunun farkına vardım. tövbeliyim süslüler.

  14 mayıs 09:46

  15. neden olmasın tabi ki kendinden yaşça büyük bir erkekle birlikte olmak kadar doğal bir şey bence. ilişkileri tamamsa, kaç yaşında oldukları onları etkilememeli diye düşünüyorum. (tabi aşırı yaş farkı yoksa)

  dip not olarak: bir kitapta okumuştum yanlış hatırlamıyorsam, insanlar doğduklarında anne ve babası gençse muhtemelen genç ve kendi yaşına yakın birisini seçtiğini, anne babası yaşlı ise kendinden büyük birini seçme eğiliminde olduğu yazıyordu. bana psikolojik etmenler çoğu şeyde fazlaca etkili oluyor gibi geliyor ve bu tarz seçimlerimizin de bilinçaltı ile ilgili olduğunu düşünüyorum.

  14 mayıs 02:55 14 mayıs 02:56

  14. benden küçük yaştakilere '50 kuruş ver lan tırrek' modunda oluyorum genelde.Büyüklere ise mesela 30 ve üstüyse amca gözüyle bakıyorum çok karizmatik bile olsa.Galiba ben kıroyum.

  14 mayıs 01:24

  13. erkekler kendinden küçük kadın ile birlikte olduğu zaman bu kadar sorun yapılmıyor ama kadın için nedense bir sıkıntı olacakmış gibi bir ön yargı mevcutgerek sanal dünyada gerek reelde yaşça küçük erkeklerin ilgisini çekiyorum ki öyle aman aman biri de değilim. yaş farkına takılan ben seneler geçtikçe bunu sorun etmemeye başladım sanıyorum. dış dünyadan uzakta mutlu olmak mümkün diye düşünüyorum.eminim benim gibi olan yaşı kırklara yaklaşan pek çok kadın vardır lakin durumu izah etmek her zaman kolay olmuyor. kendi hemcinslerimiz bile aşırı tepki gösterebiliyor bize. fakat dediğim gibi söz konusu erkek olunca sus pus.

  13 mayıs 09:42

  12. Benden küçük olduğu için Ciddiye alamıyorum dediğin 2 yaş küçük adamla 4 aydır konuşuyoruz ve sevgili olduk sayılır. Adam yakışıklı olgun ne istediğini ne istemediğini biliyor hatta benden daha olgun ama gel gör ki arkadaşlarım benle dalga geçecek diye, çocuğu bırakmayı bile düşünüyorum bazen. O bütün arkadaşlarına anlatmış hatta tanışalım diye ikidir arkaşları çağırıyor geliyim diye. Ben daha en yakın arkadaşıma bile söyleyemedim.

  Aslında hep neden olmasın ki iki yaş çok bişi değil dediğim halde , işin içinde bulununca herkesle uğraşmak zorunda kalmak sanırım beni korkutuyor.

  2 kasım 2016 23:18 2 kasım 2016 23:20

  11. erkek arkadaşım benden sadece 1 yaş küçük. aramızda dikkat çekici bir olgunluk farkı olmadığı gibi benden 7 yaş büyük eski erkek arkadaşımdan daha olgun olduğunu kesin olarak söyleyebilirim. bunlar hep kişilikle alakalı.

  ha küçük sevgilinin ilginç bir etkisi oldu bana ama. artık ilgimi çeken erkekler benden hep küçük. ve küçük oldukları için ilgimi çektiklerinden değil. bir çoğunun benden küçük olduğunu beğenip, çekici bulduktan sonra öğreniyorum

  3 ekim 2016 00:13