girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (51)
  • medya (2)

51. Tam 1 freak show hahahah. Hele kerem bürsin'in ağzında 50 kuruşluk plastik diş varmış gibi konuşması falan. Ya bunlar bize on gömlek büyük geldi biz devam edelim kaslı holding patronlarına falan en iyisi.

17 eylül 16:13

50. çok basit buldum diziyi. elçin sangu'nun oyunculuğu çok zayıf sürekli meydan okuyan bakışlar atmaya çalışıyor. dizi bir türlü akmıyor hep duraksama. uzun bakışmalar kalmış aklımda sadece diziden. o gazeteci ne alakaydı yani?

biri daha yazmış çok haklı buldum; abi cidden o kadar sene yaşayıp gece kulübü falan mı yani olayınız? melisa karakteri ayrı bir saçma zaten. bir bölüm daha şans verip olmazsa devamında yolları ayıracağım dizidir.

17 eylül 14:10

49. Dizinin özeti: a..ına koyim.

17 eylül 08:46


48. sırf meraktan izledim. umutluydum aslında ama dizinin akışı, diyaloglar çok sıkıcı. gereksiz küfür, seks sahneleri. olmadık yerlere koymuşlar.

ben varoşları beğendim, küfürü abartmasalar daha güzel. şişman favorim.

bir de elçin sangu olmamış ya sanki bu donuk rol ona gitmemiş hiç. ah orda bir merve boluğur olcaktı.

17 eylül 06:28

47. alphan eşeli gibi ödüllü bir yönetmenin televizyonun bile kaldırmayacağı hatalar, amatörlükler içeren bu diziyi hem nasıl çektiğine, hem de yayınlanmasına nasıl onay verdiğine şok ola ola izlediğim dizidir. ama öyle böyle bir şok olma durumu değil yani. aceleye gelmiş bir iş değil 1,5 yıldır uğraştığınız kamera önünden arkasına yapımcılarına kadar her bir emekçisi vizyonlu insanlardan oluşan bir dizi. hayır ne yaptınız anlamıyorum abi ya? boş mu verdiniz "aman orası da öyle olsun şimdi kim uğraşacak" mı dediniz ne yaptınız gerçekten anlaması güç. haftada 120 dakika tvye dizi çeken vasat ötesi yönetmenlerin dizileri bile daha derli toplu. bir buçuk ya bir buçuk koskoca bir buçuk sene 40 dakikadan oluşan 8 bölüm alt tarafı. bu kadar hatayı istesen yapamazsın ya. vallahi alphan hocam karşımda olsan "sen aptal yaz dizisi yönetmeni değilsin kendine gel ne yaptın sen böyle" diye tokadı basardım. çektiğin şeyi acaba sen kendin beğeniyor musun ya? çok merak ettim valla ve acayip boyutlarda sinirlendim sana. son zamanlardaki en büyük yanılgım şu iş oldu yeminle. flaş tv şöyle bir diziye bir buçuk yılını verse daha az mantık hataları içeren bir iş koyardı önümüze. otur şimdi düşün alphancığım ben ne yapmışım böyle diye.

yine de izletiyor dizi kendini tabi. tvdeki çoğu işi izlemekten daha keyifli. meraklandırıyor.

desteklenmesş gerek. yapımcılar hataları, eksiklikleri, neyi yapmamaları gerektiklerini bu dizi sayesinde güzelce bir öğrenirler. bir sonraki fantastik dizimiz hem çok daha derli toplu olur hem de cesaret edeni bol olur.

ama alphan hocam sana yakışıyor mu ya neysss.....

14 eylül 10:52

46. oyuncu kadrosu bence sınıfta kalan dizi. abi elcin sangu ne alakafasdfas

elçin sangu diyince aklıma böyle minnoş karakterler geliyo sen al bu tatlı kızı vampir yap olmamış bence ama kerem bursin nilperi falan iyi olmuş inş. tutar ama zor

10 eylül 19:33

45. vampirli, amerikan özentisi dizimiz. o gülünç sevişme sahnesini gördükten sonra dizinin adının "sevişemeyenler" olarak değiştirilmesi gerektiğini düşünüyorum.

10 eylül 15:02


44. bu kadar reklama, insanları heyecanlandırmaya ve oyuncu kadrosuna göre yetersiz bulduğum bir dizi. çok kötü değil fakat "yeni bölüm gelsede izlesek" modunada sokmuyor insanı. oyuncu seçimleri ve dizinin çekim kalitesi diziyi izlenesi kılıyor. konusu ise tam bir vampire diaries çakması. ilk bölümden kimin kimle aşk yaşayacağını, olayların gidişatını resmen canlandırıyorum kafamda. bide o açılıştaki korku filmlerinin girişini aratmayan yazınında mantığını çözemedim, komik olmuş biraz. Benim için diziyi izlenesi kılan Kerem bursin'in ve birkan sokullu'nun oyunculuğu. İnsanın onları gördükten sonra vampir olmak isteyesi geliyor...

9 eylül 17:26

43. yeni izleyebildim, olmamış. türk dizilerinin aşiret, aşk, mafya, padişah, aile holdingi çemberinden çıkması yolunda güzel bir adım, bunu kesinlikle kabul ediyorum. ama vampir efsanesinin en ünlü eserlerinden birinin ilham kaynağıyla kültürel olarak bu kadar alış veriş içerisinde olan bir toplumdan, abd menşeili vampir tiplemesinden çok daha güzelleri çıkabilirdi diye düşünüyorum.

bir kere osmanlı'yı ve belki çok çok daha öncesini görmüş adamın üstünde deri ceket, ağzında kürdan "hıh hıh" gülüş yapıp, bütün vaktini gece kulübünde harcayacağına kurgucusu, senaristi, yönetmeni nasıl ikna oldu bilemiyorum ama biz normal insanlar 70 yıl yaşadığımız hayattan çok sıkılıp bin türlü hedef peşinde koşuyoruz. ölümsüzlerin bütün mesailerini birbirlerine sataşıp göz devirmekle dolduracağını izleyiciye kabul ettirmeye çalışmak biraz özensizlik değil mi. neyse olsun olsun, sakar kız-suratsız oğlan aşkı yoktu, kıyamıyorum o yüzden, denedik, bir daha dener bir daha yeniliriz, bu da böyle olsun.

8 eylül 21:43

42. Bizim hatice sultan ateş olmuş ateş. Galadaki fotolarında selma ergeç’e düştüm resmen. Bu kadın bu kadar güzel miydi ya?

8 eylül 14:38