yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (8)
  • medya (1)

  1. allahın belası banka. kredi kartı basvurusunda bulundum. ve burada söylenip durdugum icin biliyosunuzdur gelmiyor da gelmiyor anasını satim. bir kere subeye gittim bu hafta gelicek dediler ve yine gelmedi. ihtiyacım var o karta aylardır bekliyorum ya. ne sorumsuzluk. az önce sikayet ettim form yoluyla. yarın da subeye gidicem ve o bankayı baslarına yıkıcam. gecen gun kapı caldı hic tanımadıgım bi adam aha dedim geldi heralde kart. yanlıs zil.. ya ne bahtsız bedeviyim allahım ya gece gece yine mutsuz oldum. o kadar sinirliyim ki sana yapı kredi iyi yönlerini söylemicem. Edit: kredi kartım geldi.

  25 aralık 2015 02:20 25 aralık 2015 11:05

  2. maaş hesabımı açıldığı şehirden alıp başka şehire bana hiç bir açıklama yapmadan taşıyan banka. gittim hafta başında dilekçe verdim geri taşınsın diye ama ne bir açıklama ne de bir haber var. kredi kartım basılıp kuryeye verileli de haftalar oldu o da ulaşamadı hala. kendileriyle ilk tecrübem ve hiç memnun değilim.

  8 ocak 2016 18:41

  3. 1 tane kredi kartim var o da yapı kredinin. Bu sene aldım. ben bankayla herhangi bir sorun yaşamadım. İnşallah da yaşamam

  8 ocak 2016 21:28


  4. tarafından anlam veremediğim bir durum içerisinde bırakıldığım banka. bugün bankadan aradılar ve kredi kartımın limitinin aylık gelirimin üstünde olduğunu ve bu yüzden 6 aralıkta kapatılacağını söylediler. anlam veremedim tabi ki o şaşkınlıkla da çok irdeleyemedim durumu. sonra genel merkezi ben aradım ve açıklamalarını istedim. onlar da aynı şeyi söylediler iş yerindekilere sordum benzer bir telefon aldılar mı diye görünüşe göre benden başka aranan yok. öncelikle;

  1) kart limitini zaten banka belirledi ve her ay harcamalarımın tümünü öderim hiç aksatmadım. Neden kart limitim maaşımdan daha fazla olamıyor? taksitle maaşımdan büyük alışveriş yapıp ay ay ödeyemez miyim sanki?

  2) Niye kapatıyorsunuz limiti düşürün dediğimde gelir beyanı yapmam ve ancak incelemeler sonucu onaylanırsa limit düşürülebileceği söylendi. zaten bankanın maaş müşterisiyim. gelir beyanı yapmama gerek yok aldığım maaş belli onlar yatırıyorlar sonuçta. hem bunlar değil mi başka zamanlarda telefonla limitinizi yükseltelim diye darlayanlar. şimdi niye gelir beyanı istiyorlar hiç anlamadım. dediğim gibi gelirim de ortada. şubeye gidecekmişim dilekçe verecekmişim ancak onaylanırsa. ciddi olarak bunla uğraşacak vaktim yok.

  bir bankanın kart kapamaya bu kadar hevesli olduğunu da ilk defa gördüm ve gerçekten anlamlandıramadım. sabahtan beri sinirimi bozdular hiç yere. maaşımı da ordan aldığım için kredi kartlarını kullanıyorum kolaylık oluyor. diğer kredi kartımı limiti çok düşük ve sadece bes için açık tutuyorum. şimdi kapattır yenisini çıkarttır bekle ki gelsin. Son zamanlarda bu tarz bir aramayla muhatap olmuş veya işin aslına vakıf olanınız var mı? mesajla beni de aydınlatsa çok sevinicem.

  ps. bu banka zamanında kendi kendine benim hesabımı bir şehirden alıp tamamen alakasız başka bir şehre nakil etmişti. öyle bir talebim olmadığı halde.istesem yapmazlardı muhtemelen :) o zaman da adam gibi cevap verememişlerdi. onun için de dilekçe verdim hesabı açtırdığım şehre geri aldırdım falan. kredi kartımı doğru adrese gönderebilmeleri de nerdeyse 2 ay sürmüştü. üst iletilerde de yazmışım zaten. kapatın yea desem yeri var aslında.

  11 kasım 2016 20:01

  5. Kesinlikle kullanılmaması gereken banka. Bilgilendirmeleri mesajla yapıyorlar. Sizden onay beklemeden bilgilendirdikleri işlemi gerçekleştiriyorlar. Mesajın altında bu durumla ilgili bir sorun varsa müşteri temsilcisini arayabilirsiniz diyor ama müşteri temsilcisine ulaşmak ne mümkün. 3 saat uğraştıktan sonra müşteri temsilcisine ulaşabildim.

  operatrön seçenekleriyle müşteri temsilcisine ulaşmak mümkün olmadığından, 9'u tuşlayarak ingilizce müşteri hizmetlerine ulaştım. İngilizce konuştuğum süre boyunca aşırı nazik davranan görevli, adımı söylediğim an Türkçe konuşarak bağırmaya başladı. Benimle ilgilenmek zorunda olmadığını, Türkçe müşteri temsilcisine bağlayamayacağını son derece kaba bir şekilde iletti. bu arada yapmaya çalıştığım işlem adres değişikliğiydi. yani son derece basit bir işlem.

  Adres değişikliği yapmak için beni 4 saat uğraştıran bankadır. İşlem yapamadığın için şikayet de etmek mümkün değil. Öyle bir sistem kurmuşlar ki insanı çaresiz bırakıyor.

  Bir Türk bankası olmasına rağmen yabancı müşterilerle türk müşterilerden kat kat fazla ilgileniyorlar.

  21 kasım 2017 13:53

  6. Mobil uygulamasından diğer işlemler e tıklayıp bizi arayın a tıklayınca anında musteri temsilcisine baglanabiliyorsunuz. Yeni öğrendim benim gibi bilmeyenlerin işine yarayacağını düşünüyorum. Tanım: mobil uygulamasından çok memnun olduğum gayet basit güzel uygulamaya sahip banka.

  3 ekim 2018 08:52

  7. Bu ülke bunlara alışık değil yapı kredi, bizi şımartıyorsun.

  ilgili medya:
  1
  2 kasım 2018 16:26 2 kasım 2018 19:52


  8. Ahmet Kural'ı reklamlarında oynatmayacaklarını duyuran yapı kredi bankasına tebrikler. Dilerim yöneticisi bir kadın olan BKM de aynısını yapar .

  3 kasım 2018 22:53