yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (22)
  • medya (1)

  22. Şuan Mercan'a olan üzüntümden gelip yazmak istedim. 2. Sezonu izlemedim ama Mercan olayı beni mahvetti. Gerçekten durup ağlıyorum.

  Annesiyle bağ kuramaması beni çok üzüyor. Filizi hiç unutmayacak. Ceylin var yok onun için önemli değil. Şuan sadece yeni hayatı için mutlu. Oyuncak bebeğine doğa ismini koyması bile beni çok üzdü. Bu diziyi engellemem lazım izlememem lazım.

  19 kasım 23:47

  21. Ceylin karakteri yüzünden bırakma noktasına geldiğim dizi. Karakterin her şeyini geçiyorum ama vefasızlığına dayanamıyorum sanırım. Büyü de gel Ceylin Kaya. Konu zaten tıkandı, yavaş akıyor bir de karakterler böyle olunca cidden artık çekilmiyor. Ilgaz ile Ceylin'in ilk zamanlardaki hali daha izlenebilir kılıyordu diziyi.

  Şu an sadece Pars Savcım için izliyorum. Umarım o karakteri bozmazlar. Ceylin Kaya da bi zahmet artık Pars'a azıcık daha saygılı davransın ya, adam işini yapmaktan başka bir şey yapmıyor iltimas geçmiyor diye suçlayıp duruyor. Ceylin karakteri çıksa ve savcılarla, yeni avukatlarla devam eden bi suç dizisi olsa süper olur :)

  1 mart 2022 00:10

  20. Ceylin'in avukatlık anlayışı

  - ağlayarak (genel de ciyak ciyak oluyor,şanslıysanız normal ağladığı nadir anlar da oluyor) sanağğ güvenmiştiğğm diye duygu sömürüsü yapmak

  -kimseyi dinlemeyip kendi bildiğini okumak, mesela olay yerinden delil çalmak, suçlu birisinin arabasına gizlice binmek,kafasına göre milleti tehdit ederek sorgulamak

  -hata yaptığında ortalığı karıştırdığında azar yediğinde bağırarak üste çıkmak + ben yalnız başıma hallederim,beni rahat bırak,aynı kafada değiliz diye aşırı yükselip rest çekme

  -kendinden mevki olarak daha üstte olanlarla yakın ilişkide olduğu için (arkadaşlık, aşk) istediğini yapıp istediğini söylemesi.

  bir de hoşlanmadığı bir konu hakkında konuşulduğunda, ya da konuyla ilgilenmediğinde yüzünde bir ifade oluşuyor "boş yapma hadi" der gibi bakıyor. gerçekten kendisi çok şımarık kaba ve saygısız birisi. milletin odasına girip hesap sorması, üslubu falan her şeyi kaba. Bu tip karakterler dizilerde yer almaya daha ne kadar devam edecek acaba çok merak ediyorum. Çünkü bizim dizilerimizde güçlü kadın dendiğinde akla millete atar yapan, herkesin emrine amade olduğu saçma sapan bir karakter aklına geliyor. Ayyy cimcime ya ne güzel laf dinlemiyor inat ediyor kraliçem.

  ilgili medya:
  1
  27 şubat 2022 20:43 28 şubat 2022 23:31


  19. Büyük umutlarla izlemeye başladığım ama zamanla çöpe dönen dizi. Dizi izlerken mantık hatalarına pek dikkat etmem ama yargıda öyle böyle mantık hataları yapılmıyor. İlk bölümlerde zümrüt 2 çocuklu diye bahsediliyordu, son bölümde tek çocuklu oldu. Dizinin künyesinde eren için evli Eylül diye kızı olduğu yazıyordu ama bekar ve yıllar sonra tuğçe diye kızı olduğu ortaya çıktı. İncinin cinayetinden beri kriminalde bi köstebek olduğu belliydi ve üstüne gidilmedi, sanki bi anda köstebek türemiş gibi davranıyo hepsi. Niyaziden neden şüphelenmediler en başta o da ayrı bi saçmalık. Göksunun uçuşacak saçları mı var. Ayrıca pars ne yapsa yaranamıyo ılgaz ceylin eren üçlüsüne. Adam normalde yapmayacağı şeyleri sırf ılgaz için yaptı karşılığı ne oldu peki. Ceylin  bencil, insanları çıkarları için kullanan biri ama kendini her konuda öyle haklı görüyor ki.gerçek hayatta da var bu tiplerden. Ceylin demişken senin yektadan çokta bi farkın yok, kirli oynamayı sende seviyorsun. Ucu sana dokununca hak adalet demeye başlıyorsun. Ilgaz ceylinin yancısı oldu bi anda. Koskoca savcının geldiği hale bak. Ayrıca metin amir, nasıl bi amir ya. Önüne şundan şüpheleniyoruz diye kimi koysalar kabul ediyo hiç sorgulamıyo, bu mesleğe yıllarını vermiş biri herkesten daha uyanık daha sorgulayıcı olması gerekirdi.dizide ilişkiler hep yüzeysel kalmış o gerçeklik hissi geçmiyo bi türlü. Enginin ölümü de çok uzatıldı artık katil kim ortaya çıkmalı ve yeni olaylara bakılmalı.

  26 şubat 2022 00:06

  18. Dizi baslarda ne güzeldi şimdi sadece Ceylin ve ilgazin her işe burnunu sokup sonra biz haklıyız diğerleri haksız oldu. biraz önce Ilgaz pars için öfkeli olmasıyla bunları söylemesine gerek yok gibi bişey dedi Pars da suç sizle muhatap olduğu için 🤭

  20 şubat 2022 22:02

  17. dizi sürelerinin uzunluğu yüzünden her hafta yarım yamalak izleyip, sonraki hafta özeti izliyorum.

  dizide takıldığım iki durum var. ilki ceylin ve artık ılgaz'ın kendi davaları dışında başka davaya bakmamaları. geçen hafta bir velayet davası baktılar ama para almadılar. kaç bölüm önce parasızlıktan titreyen ceylin şimdi gayet rahat ama yalı dizilerindeki gibi işe gitmeyip para kazanır oldu sanki.

  diğer mevzu ise adliyede avukatların savcının odasına paldır küldür girip hesap sorar tarzda konuşmaları. siz kim köpeksiniz diyorum ekran karşısında. koskoca savcıya yok ne zaman iddianame yazacaksın, yok pufidik yazmışsın gibilerden atar yapılıyor mu ya gerçekte? tamam herkes işini düzgün yapsın da makamın da bir ağırlığı, saygınlığı olur. başsavcıya bile iş öğretmeye kalkıyor yekta.

  14 şubat 2022 11:10 14 şubat 2022 11:14

  16. ***spoiler***

  Offf bu aptal ceylinin işgüzarlıklarından sanki her bku en iyi o biliyormuş gibi kafasının dikine dikine gitmesinden gına geldi ya televizyonun içine girip saçını başını yolucam. Ya siz kimsiniz trafikte kovalamaca oynayıp başkalarının hayatını tehlikeye atıyorsunuz. İki tane düz avukat makas ata ata sanki görevleriymiş gibi suçlu kovalıyor. Bu ceylinle ılgaza iyi bir ceza verilmeli artık. Niyaziyi azmettiren de yekta değilmiş meğer. Son ana kadar yetkadan emindim.

  ***spoiler***

  13 şubat 2022 23:51 15 mart 2022 12:29


  15. başta aşırı güzel giderken birkaç haftadır sıkılıp izlemeyi bıraktım. Bunun nedeni ceylin karakterinden soğumam sanırım; bana aşırı ben merkezci, düşüncesiz ve ukala gelmeye başladı.

  8 şubat 2022 13:37 8 şubat 2022 13:38

  14. Artık fazlasıyla bozduklarını düşünüyorum fakat tv de izlediğim tek dizi. Pars savcım için izliyorum ;)

  31 ocak 2022 01:19

  13. Dizi basladigindan beri ceylin her bölüm en az bir tane farklı kaban giyiyor. Hani bu kız parasızdı. Hani bürosunun faturasini bile ödeyemiyordu. Evsiz kaldiginda bile sanki giysi dolabiyla geziyormuş gibi giydirdiler kizi. Tamam giysi firmalarindan sponsorluk reklam aliyorsunuzdur ama bu kadar da düsmeyin ya biraz gercekci olun. Kaban fiyatlari araba fiyatlariyla yarisiyor her bölum sosyal mesaj verecegiz diye yirtiniyorsunuz ama basrol mantiksizliktan ölüyor. Şu kiza adam gibi bir tane siyah kaban giydirin daha da degismesin yeter sanki issiz avukat degil de manken bana.

  Edit:Hala kaban degistirmeye devam ediyorlar sonu nereye varacak diye izliyorum artık. Geçen hafta yesil, kirmizi, bordo giydi. Bu hafta çivit mavisi ve deri ceketle başladık hadi hayırlısı Ilgaz'ın maaşı da yok artık bu kabanların suyu nereden Ceylin Hanim diye sormazlar mi?

  30 ocak 2022 22:08 6 şubat 2022 23:17